post picture

Bodrum Gulet Kiralama

Yoğun çalışma programının ardından sıcak havaların gelişi, konforlu ve rahat bir tatil için harika fırsat. Bazen sakin bir beldede dinlenmek bazen cıvıl cıvıl bir şehirde doğaya karışmak enerji toplamaya yardımcı olabilir. Geleneksel tatil yöntemleri her zaman bir seçenek olsa da deniz, kum ve güneşin keyfini çıkarmak isteyenler için bir diğer imkan da son zamanların en popüler tatil yöntemlerinden biri olan gulet kiralama seçeneğidir. 

Klasikleşmiş ahşap Türk tekneleri ile masmavi denizde keyifli anlar geçirmek, unutulmaz yaz günlerinin de başlangıcıdır. Kiralık gulet imkanı ile Bodrum’da siz de tatillerinizi farklılaştırabilirsiniz. Farklı özelliklere sahip gulet tekneler arasından ihtiyaçlarınıza en uygununu kiralayarak kendinizi doğanın sakinliğine bırakabilirsiniz.

Kiralık gulet, özellikle Ege ve Akdeniz bölgesinde sıklıkla tercih edilen tatil imkanlarından biri olarak yeniliklere de açılmanıza imkan tanıyor. Koy koy dolaşabileceğiniz gulet tekneleri kiralayarak belirli destinasyonlar üzerinden Bodrum kıyılarını gezebilir ve şehrin yoğunluğundan uzaklaşabilirsiniz!

Bodrum Gulet Kiralama Rotaları

Özellikle yaz aylarında yerli ve yabancı turistlerin noktalarından biri olan Bodrum, gulet tatili için oldukça uygun lokasyonlardan biri. Yeşil ve mavinin buluştuğu tatil merkezi Bodrum, gulet yat ve tekne imkanlarıyla maviliklere açılmanın en konforlu yollarından bir tanesi. Böylece Bodrum koyları başta olmak üzere Ege ve Akdeniz’in kıyı kesimlerini dilediğiniz gibi gezebilirsiniz. 

Özellikle mavi turlarda kullanabileceğiniz guletler ile tatilinizi oldukça verimli geçirebileceğiniz büyüleyici rotalar bulunuyor. Kaş, Fethiye, Göcek gibi lokasyonların yanında daha birçok merkez kiralık gulet imkanını kullanarak gezebileceğiniz bölgelerden yalnızca birkaçı. Mavilikleri ve rota üzerindeki şehirleri yeniden keşfedebileceğiniz tatilinizin Bodrum rotasında; Bodrum’dan ulaşabileceğiniz adalar, Kisebükü, Mazı, İngiliz Limanı, Çökertme, Türkbükü, Gümüşlük, Yalıkavak, Bitez, Gökova, Hisarönü Körfezi gibi birçok farklı güzelliği ziyaret edebilir ve dilerseniz Yunan adalarına doğru kısa bir gezintiye çıkabilirsiniz. Kos, Symi, Rhodes gibi turistik Yunan adaları tatiliniz boyunca harika anılar biriktirmenizi sağlayacak. 

Gulet Nasıl Kiralanır?

Gulet tatili için kiralayabileceğiniz farklı özelliklerde tekneler bulunuyor. Ekonomik veya lüks özelliklere sahip gulet tekneler ile bütçenize uygun kiralama yöntemlerine siz de ulaşabilirsiniz. Gulet kiralama fiyatları rezervasyon tarihine göre değişebildiğinden, erken dönem rezervasyonun daha avantajlı olacağını da aklınızda tutmakta fayda var.

Tatiliniz için lüks gulet arıyorsanız kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Rezervasyon işlemlerinizi tamamladıktan sonra huzurlu bir nefes alacağınız masmavi gezilere çıkabilirsiniz. Kiralık gulet için kararlaştırmanız gereken noktalara odaklanarak tatilinizden ne beklediğinizi bulabilirsiniz. 

Kimi firmalar kurumsal tatillere çıkabiliyor. Bu firmalar için en sık tercih edilenlerden biri de Ege ve Akdeniz kıyılarında gulet kiralama hizmetlerini kullanmak. Kaç kişi olacağınız, özel kullanım mı yoksa kurumsal kullanım mı olacağı, ek bir talebinizin olup olmadığı, beslenme alışkanlıklarınıza göre yemek seçimleriniz gibi birçok unsur üzerinde düşündükten sonra kiralık gulet rezerve edebilirsiniz. 

Gulet Kiralama Fiyatları?

Eğer bir gulet kiralamak istiyorsanız kiralama fiyatlarının da gulet özelliklerine göre değiştiğini göz önünde bulundurmalısınız. Maviliklere açılacağınız huzurlu geziniz boyunca sizler için konfor ön plandaysa gulet yat ve teknelerin tasarımı, donanımı, teçhizatları sizler için önemli olabilir. İhtiyacınız olan gulet tekne türünü seçebilir ve özelliklerine göre bir fiyatlandırma ile kiralık gulet kullanabilirsiniz. Geleneksel görünümler ile nostalji yaratan guletlerde radar sistemlerinden can yeleklerine, ais cihazından yedek sala kadar önemli birçok eşya ve önlemi bulabilmeniz mümkün. Ancak gulet kiralama fiyatlarının da sunulan özelliklere göre değiştiğini unutmamak gerekir. 

Gulet kiralama fiyatları, firmaların ve gulet sahiplerinin teklifleri ve guletlerin özelliklerine göre değişiklik gösterir. Bu nedenle tek fiyattan bahsedilemeyeceği gibi geniş bir skalada bütçenize göre kiralama fırsatları mümkündür. Gulet kiralama fiyatlarında yalnızca teknenin sunduğu imkanlar değil aynı zamanda boy, yapım yılı ve kabin sayısı gibi kriterlere göre düzenlemeler de yapılabilmektedir. 

Bodrum'da gulet kiralayarak tekne tatilinin tadına varmak istiyorsanız, Bodrum mavi tur sayfamızı inceleyebilir, kiralama yapmayı düşünürseniz bizimle 0531 367 65 76 telefon numaramızdan veya iletişim formunu doldurarak iletişime geçebilirsiniz. 

Son Blog Yazıları
  • Tekne Tatili Sırasında Yapılacak Aktiviteler
  • Bodrum Gulet Kiralama
  • Fethiye Tekne Turu
  • Mavi Turda Acil Durumlarda Neler Yapılır?
  • Mavi Turlardaki Kumanyalar
  • Türkiye'deki En İyi Mavi Tur Rotaları