Göcek Tekne - Yat Kiralama

Göcek’in masmavi sularını Tekneveyat’ın benzersiz tekne kiralama seçenekleriyle keşfetmeye başlayın! Yat turizmi, mavi tur ya da günübirlik tekne gezileri için önemli merkezlerden biri olan Göcek’te, ister arkadaş grubunuzla birlikte tamamen size özel bir teknede denizin tadını çıkarın, ister tur tekneleriyle müziğin ve sınırsız eğlencenin doruklarında bir gün geçirin.

Fethiye ile Dalyan arasında yer alan bu sevimli ve sıcak köyün keşfedilmeyi bekleyen birbirinden güzel yerleri arasında Yassıca Adaları, Kurşunlu Koyu, Bedri Rahmi Koyu, Tersane Adası, Merdivenli Koyu, Boynuzbükü, Göcek Adası, Domuz Adası, Kızıl Ada ve çok daha fazlası var.

Yüksek performanslı motorları ve konforlu tasarımıyla motoryatlar, dayanıklı ve estetik kaliteleriyle Akdeniz’in vazgeçilmesi guletler ya da ahşabın geleneksel dokusundan vazgeçemeyenler için tirhandil tip yelkenliler arasından seçiminizi yapın. Tatilinizi renklendirecek tekne kiralama seçenekleri TekneveYat’ta!

Göcek tekne kiralama fiyatları, sizin beklentileriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda farklılıklar gösterir. Tekneveyat’ta her zevke göre tekne çeşitleri ve kiralama hizmetleri vardır. Bölgede yaygın olarak iki tip tur ve kiralama hizmeti verilmektedir. Mavi tur ya da diğer adıyla mavi yolculuk, haftalık 3 – 4 günlük ya da birkaç günlük olarak yapılabilmektedir. Mavi tura guletler (yelkenli) ya da motoryatlarla çıkabilirsiniz.

Mavi turlarda ihtiyaçlarınızı kendiniz temin edebileceğiniz gibi alışverişin sizin yerinize yapılmasını da talep edebilirsiniz. Her şey dahil paketin konforunu yaşamak isteyen yolcularımızsa alışveriş yapmakla uğraşmadan yolculuğun tadını çıkarmaya başlar.

Bir diğer Göcek tekne kiralama hizmeti ise günlük tur şeklindedir. Günlük turlar, kalabalık tur teknelerinde ve aileye ya da gruplara özel küçük teknelerde yapılabilir. Büyük tur tekneleri 100 kişiliktir ve tur boyunca önceden belirlenmiş bir rota takip edilir. Yolculuğa müzikler, etkinlikler ve eğlenceler eşlik eder. Bu turlarda öğle yemeği ve içecek fiyata dahildir.

Küçük bir teknede sevdiklerinizle vakit geçirmek istiyorsanız günübirlik kiralama size daha uygundur. Koylarda ve sahillerde gönlünüzce gezip vakit geçirebilirsiniz. Yemekli ya da yemeksiz tur seçenekleri de mevcuttur.

Göcek’te tekne kiralamak ve mavi tur deneyimiyle benzersiz bir tatil macerası yaşamak kulağa hoş geliyor. Eğer ilk kez böyle bir tatil planı yapıyorsanız size bazı önerilerimiz olacak. İlk olarak, kaç kişilik bir tekne turu istediğinize ve bu deneyimi kimlerle yaşayacağınıza karar vermelisiniz. Tekne turları doğayla iç içe olmayı seven, anın tadını çıkaran ve denizin sakinliğine uyum sağlayabilen kişiler için uygundur. Kafa dengi 10 kişilik bir mavi tur, hayatınız boyunca unutamayacağınız bir tatil olabilirken, beklentileri uyuşmayan 4 – 5 kişilik bir tekne turu can sıkıcı olabilir.

Tekne kiralama hizmeti almadan önce düşünmeniz gereken bir diğer nokta bütçedir. Yatlar, motoryatlar, guletler, yelkenliler ve daha pek çok kiralık tekne tipi vardır. Bunların hepsi farklı ihtiyaçlara ve tatil anlayışlarına hitap eder. Uygun fiyatlı ya da lüks bir tatil mi istediğinize karar verin. Bütçe planlamasında dikkat edeceğiniz bir diğer husus ise ihtiyaçlar. Turunuz haftalık, günübirlik ya da 3 – 4 günlük olacaksa buna göre tekne kumanyası almanız gerekebilir.

Göcek tekne turu için kaptanınızla ya da diğer yetkililerle iletişime geçerek başka öneriler de alabilirsiniz.

Tekneveyat, Türkiye’nin önde gelen tekne ve yat kiralama platformu olarak müşterilerine güvenilir ve yüksek kaliteli hizmet vermektedir. Turizm Bakanlığı, Ulaştırma Bakanlığı ve Ticaret Bakanlığı tarafından denetlenmekte ve tüm yasal prosedürlere uygun olarak faaliyetlerini yürütmektedir. İlan veren tüm tekne ve yat kiralama acenteleri, Tekne ve Yat’ın yüksek müşteri memnuniyeti standartlarını kabul etmiş sayılmaktadır.

Tekneveyat Türsab A Grubu Seyahat Acentesidir ve Gemi Acentesi Belgesi’ne sahiptir. 256 Bit SSL Güvenlik Sertifikası sayesinde tüm bankalarla güvenli online anlaşması vardır. Tekneveyat’la satın alınan tüm tekne kiralama, mavi yolculuk, tekne turu gibi hizmetler garanti altındadır. Müşterilerimizin herhangi bir sorunla karşılaşmaması adına 7/24 müşteri desteği de sunmaktayız.

Sıkça Sorulan Sorular

Tekne kiralama fiyatlarını etkileyen pek çok faktör vardır. İlk olarak kiralayacağınız teknenin tipi önemlidir. Gulet, motoryat gibi farklı tekne tiplerinde ücret farkı olabilmektedir. Kiralama hizmeti dahilinde alacağınız ek hizmetler de fiyatlara etki etmektedir. Yemekli, yemeksiz, günübirlik, birkaç günlük ya da haftalık kiralama seçenekleri mevcuttur.
Tekneveyat, tüm bankalarla güvenli online ödeme imkanı sunmaktadır.
İlan detaylarında belirtilen hizmetlere ek ürün ya da hizmet taleplerinizle ekstra ücrete tabi olabilir. Konuyla ilgili tekne işletmecisiyle görüşmenizi tavsiye ederiz.
Tekneler için yolcu yaş aralığı yoktur. Her yaştan çocuk ve bebekler de bir kişi sayılmaktadır.
Günlük gezi turlarında standart bir rota üzerinde yolculuk yapılmakta, toplamda 3 veya 4 koy ziyaret edilmektedir. Birkaç günlük ya da haftalık turlarda ise isteğe göre rota belirleme olanağı mevcuttur.
Sorunuz mu var?