Tekne Düğünü

Evliliğe atılan ilk adımın en unutulmaz anı şüphesiz ki düğündür. Çiftler tarafından her anı özenle ve incelikle planlanan düğünler, bu anlamlı günün hatırasını yıllar sonrasına kadar taşır. O anın mutluluğu, heyecanı ve coşkusu ömür boyu unutulmayacak duygular barındırır içinde.

Böylesine önemli bir gün için geleneksel anlayışın dışında yapılan her planlama, bu önemli güne daha da fazla anlam katar. Tekne düğünü, bu yönüyle diğer düğün organizasyonlarından olumlu yönde ayrılır. Bu özel günün denizin üstünde bir etkinlik şeklinde planlanması hem sizin için hem de düğüne katılacak misafirleriniz için eşsiz bir deneyimdir. Boğazın serin suları üzerinde salınan tekneye eşlik eden tatlı esinti ve beraberinde getirdiği o huzur dolu his, hayatınızın en anlamlı gününe katabileceğiniz en kıymetli anılar arasındadır.

Tekne düğünü organizasyonunuzu, bu özel gününüzün anlamına uygun son derece şık tekneler ve profesyonel ekibimizle destek veriyoruz. Bu günü hayal ettiğinizden de özel bir hal getirecek kaliteli hizmet anlayışın, sürecin tüm aşamalarında siz değerli misafirlerimizin memnuniyetini temel alarak planlıyoruz. 

İstanbul Boğazı’nda planladığımız tekne düğününüz, her aşamasında en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş, sizin de istek ve düşünceleriniz doğrultusunda planlanmış kusursuz bir organizasyon olarak yıllarca hafızanızda kalacak ve bu anların coşkusunu tüm sevdiklerinizle paylaşacaksınız.

Teknede yapacağınız düğün organizasyonu, İstanbul Boğazı’nda belirlenmiş olan bir rotada yapılmaktadır. Teknenin boyutu, düğüne katılacak davetli sayısına göre belirlenmekte ve organizasyona en uygun olan tekne bu şekilde belirlenmektedir. Teknelerimiz, resmi belgelere sahiptir ve düzenli olarak Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın denetlemesine tabidir.

Tekne düğünü organizasyonlarımız, bu önemli günü sizler için mükemmel kılacak şekilde planlanmaktadır. Bu doğrultuda, sizlerle de fikir alışverişinde bulunarak sizi mutlu edecek en keyifli konsepti oluşturmak hedefimizdir. Gelişmiş ses sistemleri eşliğinde isteğinize göre canlı müzik ya da DJ performansıyla birlikte profesyonel animasyon ekibimiz eğlencenin seviyesini üst düzeyde tutacak ve size bu en mutlu gününüzde sadece, sevdiklerinizle birlikte o günün coşkusunu yaşamak kalacak.

Teknede düğün organizasyonunu sizlere sunacağımız paketler doğrultusunda planlayabilirsiniz. Bu seçenekte yemekten ikramlara, fotoğraf ya da video çekimlerinden müziğe kadar bütün hizmet tarafımızdan sunulmaktadır. Size sadece detayları düşünmek kalır, gerisi sizin istekleriniz doğrultusunda profesyonel ekibimiz tarafından planlanır.

İsteğinize ve bütçenize göre kokteylli, yemekli ya da yemeksiz şekilde planlayabileceğiniz teknede düğün organizasyonu hizmetimizi, her şey dahil bir paket olarak satın alabileceğiniz gibi, isteklerinize göre de revize edebilirsiniz.

Ayrıca organizasyon için sadece tekne kiralayabilir, süslemeden ikramlara kadar bütün detayları kendiniz planlayabilir ve sağlayabilirsiniz. Tamamıyla organizasyon firması tarafından yapılan planlamaya bağlı kalmak gibi bir zorunluluğunuz yoktur.

Teknede yapacağınız düğün organizasyonunuz için en uygun zaman dilimi yılın Nisan ve Ekim ayları arasındadır. Organizasyonu gündüz düğünü ya da akşam düğünü şeklinde planlayabilirsiniz.

Gündüz düğünü organizasyonları genellikle saat 12:00’de başlamakta ve saat 18:00’e kadar sürmektedir. Çiftlerimizin isteğine göre düğün organizasyonu süresi 2-6 saat arasında değişmektedir. Teknede organize edeceğimiz akşam düğünleri ise genellikle 19:00 ‘de başlamakta olup gece 01:00’e kadar devam etmektedir.

Son dönemlerde çiftler arasında gayet popüler olan teknede düğün organizasyonu için en merak edilenlerin başında bu organizasyonun maliyeti gelmektedir. 

Teknede düğün organizasyonu içerik olarak tamamen çiftlerimizin istek ve beğenilerine göre şekillendiği için standart bir fiyattan bahsedemiyoruz. Teknede düğün fiyatı organizasyona dahil olarak belirtilen istekler, katılımcı sayısı, istenilen teknenin türü, sunulacak menülerle ilgili detaylar ve organizasyon süresine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. 

Her şey dahil ya da sadece tekne kiralama gibi bir hizmet seçilebileceği gibi, küçük ya da büyük tekne seçimi, organizasyonun yemekli ya da yemeksiz olması gibi faktörler de teknede düğün fiyatları için doğrudan etkilidir.

Anılarınızda daima yaşayacak bu özel gün için en güzel manzara düşünüldüğünde bu elbette İstanbul olacaktır. Olağanüstü görselliği, arka plandaki tarihi ve doğal dokusu ve büyüleyici atmosferiyle muhteşem bir ambiyansı size sunan İstanbul Boğazı teknede düğün organizasyonlarının vazgeçilmez lokasyonudur. 

Geleneksel düğün organizasyonlarının tamamen dışında, farklı bir deneyim sunan bu organizasyon, zamandan ve mekandan bağımsız muhteşem anlar vaat ediyor.

Boğazda teknede düğün organizasyonu, kayıtsız kalamayacağınız büyüleyici bir seçenek olarak karşınızda duruyor.

Boğazda Teknede Düğün Hizmeti

Teknede düğün organizasyonlarımızda kullanılan tüm teknelerimiz son derece güvenlidir ve düzenli denetime tabi tutulmaktadır. Denizcilikte tecrübeli ekibimiz her koşul altında organizasyonunuzun güvenli ve keyifli geçmesi için çalışmaktadır. İstanbul Boğazı teknede düğün organizasyonunun keyfini doyasıya yaşamanız için her detay özenle gözden geçirilir. Sizin ve misafirleriniz bu özel anları keyifle yaşaması en birincil önceliklerimiz arasındadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Teknede düğün organizasyonlarımız iki saat ile altı saat arasında bir süreyi kapsıyor. Gündüz düğünü organizasyonu yapabileceğiniz gibi, gece düğünü organizasyonu da yapabilirsiniz.
Bu özel gününüz için rotayı sizlerle birlikte belirleyebileceğimiz gibi, standart bir rotamız da bulunmaktadır. Rota üzerinde Anadolu Hisarı, Rumeli Hisarı, Galata Kulesi, Dolmabahçe Sarayı, Hidiv Kasrı, Topkapı Sarayı, Çırağan Sarayı, Kız Kulesi gibi tarihi yapıları görebilirsiniz.
Nisan ve Ekim ayları arasında size uygun olan herhangi bir tarih, bu keyifli organizasyon için idealdir.
Siz ve konuklarınız için özenle hazırlayacağımız yemem menüsünü siz değerli çiftlerimizle birlikte planlamaktayız. Arzu ettiğiniz yemek ve ikramlar usta aşçılarımız tarafından özenle hazırlanmaktadır.
Hayır. Teknede düğün organizasyonu için sadece tekne kiralayarak bütün organizasyonu kendiniz de gerçekleştirebilirsiniz. Tekne içinde size profesyonel ekibimiz eşlik edecektir.
Teknede düğün organizasyonuna masa ve sandalye süslemeleri, müzik sistemi ve gelin tagı dahildir.
Tekne Düğünü
Devamını Gör
Sorunuz mu var?
Tekne Sahibi misiniz?

Tekneveyat.com’a ücretsiz üye olun ve rezervasyon almaya başlayın!

Teknelerimi Listele