Teknede Bekarlığa Veda ve Teknede Doğum Günü

Bekarlığa veda partisi veya sürpriz doğum günü partisi gibi özel etkinlikler muhakkak ki hayatlarımızda değerli yeri olan ayrıcalıklı günlerdir. Sevdiklerimizle bir araya gelmek ve özel günlerimizin anılarımızda daha kalıcı bir yer tutması amacıyla organize ettiğimiz etkinlikler geriye dönüp baktığımızda bizi tebessüm ettiren özel anlar olarak kalırlar bizde.

Evlilik öncesi geleneksel olarak her çiftin kendi arkadaşlarıyla ayrı ayrı planladığı bir etkinlik olan bekarlığa veda partisi, en az düğün organizasyonu kadar önemlidir. Daha samimi bir ortamda gerçekleşen bu etkinlikte, yaklaşmakta olan büyük etkinliğin stresi atılır, arkadaşlarla bol eğlenceli, keyifli zamanlar geçirilir.

Aynı şekilde doğum günü organizasyonları da sevdiklerimizle bir araya geldiğimiz özel günler arasındadır. Senede bir kez gerçekleştirdiğimiz bu anlamlı günün de güzel bir anı olarak kalmasını ister, bütün planlarımıza ona göre yaparız.

Hayatımızın sadece belli anlarında organize edeceğimiz bu günlerin alışılagelmişin dışında bir organizasyonla kutlanması fikri elbette heyecan vericidir.

Teknede bekarlığa veda ya da teknede doğum günü gibi organizasyonların, bu özel günlerinizi daha da anlamlı ve keyifli kılacak alternatifler arasında başı çekmektedir. Her aşamasını sizin isteklerinize göre planladığımız bu organizasyonlarda profesyonel ekibimizden alacağınız destekle unutamayacağınız bir gün geçireceksiniz. Denizde olmanın verdiği o muhteşem hissin yanında her aşaması size özel tasarlanmış olan bu etkinlikte alacağınız kaliteli hizmetle eşsiz bir deneyim yaşamaya hazır olun.

Teknede bekarlığa veda ve teknede doğum günü organizasyonlarınız için, bu değerli günlere layık, birbirinden şık tekneler ve profesyonel ekibimizle sizlere hizmet veriyoruz. Bugünü beklentilerinizin üzerinde kaliteli bir hizmet sunacak olan profesyonel ekibimizle planlıyor ve yürütüyoruz. Öncesinden sonrasına kadar olan bütün süreçte, sizin memnuniyetinizi ön plana alan bir hizmet anlayışı temel prensibimizdir.

İstanbul, Ayvalık, İzmir, Mudanya, Antalya, Mersin, Trabzon ve Muğla gibi şehirlerde organizasyon hizmetlerimizden yararlanabilir, her koşulda standart olan kaliteli hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Bekarlığa veda partisi ve doğum günü partisi organizasyonları, organizasyonun yapılacağı şehrin limanından başlayarak belirlenmiş olan standart bir rotada yapılmaktadır. Teknenin büyüklüğü, etkinliğe katılacak misafir sayısına göre belirlenmektedir. Sizin ve konuklarınızın ihtiyaçlarını karşılayacak en uygun tekne bu şekilde belirlenmektedir. Teknelerimizin hepsi resmi belgelidir ve düzenli olarak Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından denetlenmektedir.

Bütün organizasyonlarımız, sizin için değerli olan bu günlerinizde eğlenceli ve keyifli vakit geçirmeniz doğrultusunda planlanmaktadır. Sizlerin de yönlendirmesiyle organizasyonun içeriğini belirlemekteyiz. Bu noktada, özellikle istediğiniz detayları profesyonel ekibimizle paylaşmanız yeterlidir.

Profesyonel müzik sistemleriyle, kendi isteğinize göre canlı müzik ya da DJ performansıyla birlikte ekibimiz eğlenceyi sürekli canlı tutacak ve size bu güzel günde sadece misafirlerinizle birlikte bu eşsiz anların keyfini çıkarmak kalacak.

Teknede bekarlığa veda fiyat olarak sizlere sunacağımız paketler ya da sizlerin özel isteklerine göre değişkenlik göstermektedir. 

Yemek, ikramlar, fotoğraf video çekimleri, içecekler ve müzik olarak her şey dahil konseptlerimizden yararlanabileceğiniz gibi organizasyonun içeriğini kendiniz de belirleyebilirsiniz. Profesyonel ekibimiz sürecin her aşamasında sizin ve arkadaşlarınızın istediğiniz konsepti oluşturmak için yanınızda olacaktır.

Teknede doğum günü partisi fiyat belirlenmesi de aynı şekilde olmaktadır. İstekleriniz doğrultusunda bütçenize en uygun fiyat ekibimizle yapacağınız görüşme sonrasında belirlenecektir.

Bu organizasyonlarımızın en önemli noktalarından birisi de yeme içme detaylarıdır. Özellikle bekarlığa veda pastası konuklarımız için son derece önemlidir. Bu konuda, dilerseniz istediğiniz özelliklerde pastayı bize sipariş verebileceğiniz gibi, kendiniz de getirebilirsiniz. Doğum günü pastası da doğum günü organizasyonlarının vazgeçilmezleri arasındadır. Yine aynı şekilde, pastanın seçimi ve siparişi noktasında tamamen sizin isteğinize göre hareket etmekteyiz.

Sürecin bütün aşamalarında her şey tamamen sizin kontrolünüzde ve sizin isteklerinize göre planlanıyor.

Teknede yapacağınız bekarlığa veda ve doğum günü organizasyonlarınız için ortalama süre dört saat olarak belirlenmiştir. Başlangıç saati olarak standart bir planlama olmamakla birlikte, gündüz ya da akşam saatleri için planlanabilir. Bunun için personelimizle görüşmeniz yeterlidir.

Son dönemlerde özellikle kadınlar arasında gayet popüler olan teknede bekarlığa veda organizasyonu için en merak edilen detayların başında bu organizasyonun bütçesi gelmektedir. 

Teknede bekarlığa veda ya da doğum günü gibi organizasyonların son hali konsept olarak tamamen müşterilerimizin isteklerine göre ortaya çıktığı için belirli bir fiyattan söz edemiyoruz. 

Teknede bekarlığa veda fiyatı ya da aynı şekilde, teknede doğum günü partisi fiyatı organizasyona dahil edilen istekler, süslemeler ve lazer gösterisi gibi detaylar, müzik detayı, rota, katılımcı sayısı, organizasyona uygun olan teknenin türü ve konuklarımıza sunacağımız menünün içeriği ve süreye bağlı olarak değişiklik göstermektedir. 

Yatta bekarlığa veda partisi de bütün bu detaylara ve özellikle de partinin süresine göre ayrıca hesaplanmaktadır. Konuklarımızın, tasarladıkları organizasyona göre ekibimizden ayrıca fiyat teklifi alması önerilir.

Teknede bekarlığa veda İstanbul Boğazı’nda ağırlıklı olarak tercih edilen bir organizasyon olsa da, son yıllarda bir çok şehrimizde de bu hizmet sağlanmaktadır. 

Özellikle Ayvalık, İzmir, Mudanya, Antalya, Mersin, Trabzon ve Muğla gibi deniz şehirlerimizde, profesyonel ekiplerimizin belirlediği keyifli rotalarda bekarlığa veda, doğum günü gibi parti organizasyonlarınızı planlayabilirsiniz. Tüm şehirlerde sunduğumuz hizmet anlayışı standarttır ve profesyonel ekiplerimizle birlikte bu özel günlerinizi dilediğiniz şekilde planlayabilirsiniz.

Teknede Bekarlığa Veda ve Doğum Günü
Devamını Gör
Sorunuz mu var?
Tekne Sahibi misiniz?

Tekneveyat.com’a ücretsiz üye olun ve rezervasyon almaya başlayın!

Teknelerimi Listele