Teknede Kurumsal Organizasyonlar

Kurumsal hayatın gerektirdiği iş yemekleri, sunumlar, lansmanlar, toplantılar, konserler, motivasyon geceleri ve bazı sosyal etkinlikler gibi organizasyonlar için kapalı alanlarda toplanmak yerine klişelerden uzak, çok daha eğlenceli bir seçeneğe ne dersiniz? 

Bu fikri ilk defa duyuyor olabilirsiniz ancak geride bıraktığımız son birkaç yılda teknede organizasyon düzenlemek giderek daha da popüler bir hal almaya başladı. Şirketler, vakıflar, dernekler ve çeşitli kurumlar… Grup etkinliklerini gerçekleştirme yeri olarak gemileri, yatları ve  tekneleri tercih ediyorlar.

Konforlu ve lüks yatlarda tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek nitelikteki tasarım ve donanımlara sahip yeni nesil kurumsal organizasyon tekneleri ve gemileri sıradan etkinliklere meydan okumaya devam ediyor.

 • Teknede İş Yemeği
 • Yatta Toplantı
 • Teknede Lansman
 • Gemide Konser
 • Teknede İftar Yemeği
 • Teknede Toplu Kahvaltı
 • Yatta Motivasyon Gecesi
 • Teknede Bağış Toplama Gecesi

Tüm bu organizasyonları, daha da eğlenceli ve motive edici bir hale getirmek çalışanların ya da üyelerin de (dernekler, vakıflar) genel verimini artıracaktır. Toplantılarınız kapsamında yemekli-yemeksiz her türlü organizasyonlarınız için iş yeri stresinden uzak, enerjisi yüksek tekne turlarını tercih edebilirsiniz. 

 1. Şehrin kaotik havası yerine deniz havasını soluyarak stresli değil; eğlenceli bir organizasyonu deneyimlemiş olursunuz.
 2. Mürettebatlı tekne ve yat kiralama seçeneği ile konforlu bir şekilde etkinliğinize devam edebilirsiniz.
 3. Organizasyon kapsamında dahil olan menüyü kendiniz belirleyebilir ve size en uygun bütçe planlamasını yapabilirsiniz.
 4. Üstü açık veya kapalı gemileri ya da tekneleri kiralayarak bulunduğunuz mevsim ne olursa olsun keyifli bir iftar yemeği ya da iş yemeği organize edebilirsiniz.

Kurumsal iş hayatının en yoğun olduğu şehir İstanbul’da, gün aşırı düzenlenen kurumsal organizasyonları saymak mümkün değil. Binlerce toplantının, konserin, seminerin ve iş yemeği gibi etkinliklerin gerçekleştiği bu metropol, mükemmel boğaz manzarası ile teknede organizasyon düzenleme fırsatını sizlere sunuyor.

İstanbul Boğazı’nın ortasında; Ortaköy, Beşiktaş, Bebek, Kuruçeşme, Rumeli Hisarı, Kuleli, Kandilli, Karaköy, Eminönü, Haliç, Üsküdar, Kadıköy, İstinye, Tarabya, Sarıyer ve Beykoz gibi lokasyonlarda seyir halindeki bir gemi ya da yatta, kurumunuzun enerjisini yükseltecek bir etkinlik yapabilirsiniz. 

İstanbul’da maksimum 250 kişiye kadar toplantı veya organizasyon düzenleyebileceğiniz, konforlu, lüks ve güvenlikli gemiler, mega tekneler ve yatlar bulunmaktadır. Teknelerin kalkış ve varış noktaları, kaptanlara bağlıdır. Ancak rezervasyonunuzu yaparken istediğiniz limanlar ve kıyılar için kaptan ile görüşebilirsiniz. 

İzmir Körfezi ya da Çeşme, Foça gibi Ege'nin eşsiz yerlerinde deniz üzerinde seyrederek, tüm kurumsal organizasyonlarınızı düzenleyebilir, kurumunuzun prestijini ve motivasyonunu artırabilirsiniz. Gemide lansman, teknede iş yemeği, teknede iftar, yatta parti gibi daha pek çok etkinliği tam teşekküllü gemi ve teknelerde, konforlu bir şekilde organize edebilirsiniz. Seferihisar, Sığacık, Dikili, Mordoğan, Çeşme, Foça ve yakınlığı nedeniyle Ayvalık limanlarından hareket eden büyük organizasyon tekneleri için tekne kiralama rezervasyonunuzu yapabilirsiniz.

Bodrum'da kurumsal organizasyonlarınızı düzenleyebileceğiniz, yemekli/yemeksiz, alkollü/alkolsüz tüm etkinlikleriniz için tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek donanımda, konforlu organizasyon tekneleri ve yatlar bulunmaktadır. Rezervasyon işlemlerinize başlamadan evvel, karşınıza çıkan tekne ilanlarını detaylı bir şekilde inceleyerek etkinliğinize en uygun tekneleri bulabilir, istediğiniz tüm ekstra hizmetler için ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Akdenizin incisi Antalya'da ve ayrıca hemen yanı başındaki Kemer ve Alanya'da, eğlenceli partiler, konserleri yemekler, iftar, teknede kurumsal iş toplantısı, yatta yemekli lansman gibi tüm organizasyonlarınız için uygun gemi, tekne ve yatlar bulunmaktadır. Bu teknelerde sıradanlıktan uzaklaşabilir ve keyifli bir ortamda kurumsal etkinliklerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Genel itibariyle tüm organizasyon tekneleri; sunumlarınızı, toplantılarınızı ve yemeklerinizi kusursuz bir şekilde deneyimleyebilmeniz için gereken tüm teknik altyapıya sahiptir. Bununla birlikte kurumsal etkinlikleriniz için kiralayabileceğiniz teklerin kapasitesi minimum 10, maksimum 250 kişi olacak şekilde tasarlanmıştır.
Organizasyon teknelerini kiralama süresi minimum 2 saatten başlar.
Bu rakam bazı önemli faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterir. Örneğin; Kaç kişi olacaksınız? Etkinliğinizde yemek ve içecek hizmeti istiyor musunuz? İstiyorsanız bu hizmetlerin kim tarafından karşılanmasını talep ediyorsunuz? İstediğiniz ekstra hizmetler var mı? Yatın kiralanma süresi ne kadar? Güzergah dışında demir atılacak bir liman var mı? Tekne, etkinliğiniz boyunca çoğunlukla seyir halinde mi kalacak? gibi sorular teknenin kiralama ücretini belirleyen unsurlardır. Daha detaylı fiyat bilgisi için iletişime geçebilirsiniz.
Tüm kurumsal organizasyonlarınız için en az 1 hafta önceden rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir.
Teknelerin seyir durumu; sezon ve lokasyon bilgileri başta olmak üzere; talebe göre belirlenmektedir.
Kurumsal tekne organizasyonlarında palamar ücretleri dahil değildir.
Tüm kurumsal organizasyonlarınız için ihtiyacınız olan hizmetler teknenin deneyimli ekibi tarafından hazırlanacaktır. Bunun dışında dilerseniz, tekne hizmet bedeli ödeme şartı ile yemekli etkinliklerinizi kendiniz de organize edebilirsiniz.
Teknede Kurumsal Organizasyonlar
Devamını Gör
Sorunuz mu var?
Tekne Sahibi misiniz?

Tekneveyat.com’a ücretsiz üye olun ve rezervasyon almaya başlayın!

Teknelerimi Listele