İşlem Rehberi

Tekneveyat.com (SİTE) üzerinde, hem ana sayfadan hem de ilanlar sekmesinden ulaşacağınız kiralık tekne & yat ilanlarından size uygun olanını seçerek, ilan sahibi (SATICI) ile iletişim kurabilirsiniz. Online rezervasyon kabul eden SATICI ilan sayfasında yer alan rezervasyon butonundan uygun günü ve katılacak kişi sayısını belirleyerek online ödeme yapabilir ve bu şekilde rezervasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.

Satın alınan hizmete ilişkin ön bilgilendirme formu ve mesafeli satış sözleşmesi ve yapılan işlem bilgileri size e-posta ve/veya sms yoluyla iletilir. Tüm bu bilgilere 3 yıl boyunca SİTE ‘den talep halinde ulaşabilirsiniz.

Ödemenizi yapmadan önce veri girişindeki hatalarınızı açık ve anlaşılır bir şekilde belirleyebilmeniz ve düzeltebilmeniz amacıyla özet sipariş formu ile geri al ve değiştir gibi teknik araçlar tarafınıza sunulmaktadır.

Bu SİTE üzerinden elde edilen kişisel verilere ilişkin gizlilik kuralları hakkında https://tekneveyat.com/gizlilik-politikasi uygulanır.

Herhangi bir uyuşmazlık çıkması halinde, bu durumu derhal iletişim sekmesinden veya sitede bulunan telefon üzerinden SİTE’ye bildirilir, uyuşmazlık derhal çözümlenmeye çalışılır.

Sorunuz mu var?