Yatta Evlilik Teklifi

Evlilik teklifi, çiftlerin hayatındaki en unutulmaz anlardan biridir. Özellikle her kadın bu anın unutulmaz olmasını ister. Bu noktada, böyle önemli bir anın denizde, yatta planlanması şaşırtıcı olduğu kadar unutulmaz da bir deneyim sağlar. Teknede evlilik teklifi planlarınıza, özel gününüzün zarafetine uygun şık tekneler ve profesyonel bir ekiple destek verilir. Bu anlamlı günü unutulmaz kılacak kaliteli bir hizmet anlayışıyla sağlanan hizmetin tüm aşamaları siz değerli konuklarımızın memnuniyeti temel alınarak hazırlanır. Bu değerli organizasyonu İstanbul'da Boğaz'da, ya da İzmir, Mersin, Antalya, Trabzon ve Bursa gibi şehirlerimizde gerçekleştirebilirsiniz. Hazırlanan senaryo eşliğinde karşılamayla başlayıp, müzikli yemek ve volkan gösterisine kadar her şey bu özel günün mükemmel olması için planlanır. 

Böylesine romantik ve ömür boyu hatırlanacak bir anın, her aşamasında titizlikle planlanması gerekir. Çiftlerimizi karşıladığımız andan başlayarak, yiyecek içecek ikramlarımıza, volkan ya da hologram gösterilerimize, müzik dinletisine ve tekne gezisine kadar her ince detayı düşünüp sizlere eşsiz bir deneyim yaşatmak amacındayız. Minimum 2 saat olarak planlanan organizasyon, sizlerin özel isteklerine göre sunum ve süre olarak planlanabilmektedir. Tekne organizasyonumuzda çiftler baş başa olabileceği gibi, bir arkadaş grubunu da bu özel ana dahil edebilirler. Standart sunulan hizmetlerin dışında bütün bir organizasyon çiftlerimizin taleplerine göre şekillenebilir.

Bu anlamlı günde, teknede romantik müzikler eşliğinde ve arka planda muhteşem manzaralar eşliğinde ölümsüz bir anıya sahip olacaksınız. Farklı şehirlerde belirli rotalarımızın olmasının yanında, hava ve güvenlik koşulları elverdiğinde çiftlerimizin isteklerine göre de rota belirlenebilmektedir.

İstanbul teknede evlilik teklifi tur rotamız Boğaz Turu şeklinde gerçekleşmektedir. Muhteşem boğaz manzarasında, her şey dahil bir konseptle unutulmaz bir anıya sahip olacaksınız. Boğazda teknede evlilik teklifi yapma şansını yakalayabilirsiniz.

İzmir teknede evlilik teklifi tur rotaları için çıkışlar genelde Foça, Çeşme, Sığacık ve Bostanlı iskelelerinden olmaktadır. Rota çiftlerin isteğine göre planlanabilmektedir. Günü anlamlı kılacak tüm detaylar pakete dahildir ve çiftlerin isteğine göre şekillenebilir.

Mersin teknede evlilik teklifi organizasyonları Mersin Marina’dan başlamaktadır. Tur 1 saat sürmektedir, yiyecek, içecek, canlı müzik, çiçek, konfeti, meşale ve fotoğraf video çekimi hizmete dahildir.

Antalya teknede evlilik teklifi turu Antalya Körfezi’nde gerçekleşmektedir. Hafta içi 2 hafta sonları ise 3 saat şeklinde rezervasyon yapılabilmektedir. Yeme, içme, müzik ve çiçek gibi standart hizmetlerin yanında isteğe göre dronla çekim yapılarak bu özel anınızın videosuyla ölümsüzleştirebilirsiniz.

Trabzon teknede evlilik teklifi turları standart bir rotayı takip etmektedir. Hava koşullarına göre kaptanla farklı ya da ilave rotalar için görüşülebilir. Turun standart fiyatları iki kişiye göredir. Çiftlerin haricindeki kişilerin organizasyonda yer almaları durumunda ekstra ücret talep edilmektedir. Yeme içme, tekne süslemesi ve diğer hizmetler standart fiyata dahildir.

Bursa teknede evlilik teklifi turları Gemlik ve Mudanya’da gerçekleşmektedir ve ortalama iki saat sürmektedir. Çiftlere özel hazırlanan pankart ve tekne süslerinin yanında havai fişek ve volkan gösterileri de yapılmaktadır. Mum ışığında yenen yemekle romantizmin doruklarında unutulmaz anlar yaşanmaktadır.

Şehirler farklı olsa da, bu anlamlı gün için gerçekleştirilen organizasyonlarda sunulan hizmetler belli bir standartta sunulmaktadır. Çiftlerin bu özel gününü unutulmaz kılacak her detay profesyonel bir şekilde düşünülmekte ve kendileriyle irtibat halinde hayata geçirilmektedir.

  • Minimum 2 saatlik tur
  • Tekne ve masa süslemesi (mum, şamdan vb.)
  • Çiçek ve tüm diğer süslemeler
  • İsteğe göre volkan, havai fişek, lazer gösterileri
  • Kokteyl menü, atıştırmalık, meyve tabağı ve soft içecekler
  • Profesyonel fotoğraf ve video çekimi, isteğe göre drone çekimi
  • Yiyecek ve içecekler
  • Müzik (isteğe göre canlı müzik)
  • Tur esnasında size hizmet verecek profesyonel ekip

Bu imkanlarımız bütün turlarımızda standart olup, tema isteklerinize göre revize edilmekte, ekleme ve çıkarmalar yapılabilmektedir.

Turlarımız güvenli ve konforlu teknelerimizle gerçekleştirilmekte olup, profesyonel bir ekip tarafından yönetilmektedir.

Bütün organizasyon turlarımız son derece güvenli teknelerimizle ve tecrübeli personelle yapılmaktadır. Ayrıca deniz üstü radar sistemlerimizle güvenli bir tur için gerekli tüm şartları sizler için sağlamaktayız. Gelişmiş radar sistemi, beklenmedik hava koşullarında bile güvenli yolculuk imkanını sağlamaktadır.

Bu özel günde çiftlerin birlikte yiyecekleri romantik yemeğe son derece özen göstermekteyiz. Denizin üstünde muhteşem bir manzaraya karşı baş başa yiyeceğiniz yemek usta aşçılarımız tarafından özenle hazırlanır. İsteğinize göre ızgara çeşitlerinden salataya, alkollü ya da alkolsüz içecek seçimlerinizden tatlı seçimlerinize kadar her şey sizin isteğinize göre hazırlanmaktadır. Bugünü sizin için eşsiz kılacak her detayı birlikte en ince ayrıntısına kadar planlıyor ve uyguluyoruz. 

Yapılan organizasyonun içeriğine göre teknede evlilik teklifi fiyatları değişiklik göstermektedir. Gezi rotası, süslemeler, yemek seçimleri, kişi sayısı ve turun süresi gibi faktörler fiyat konusunda belirleyici olmaktadır. Aynı durum yatta evlilik teklifi organizasyonları için de geçerlidir. Yatta evlilik teklifi fiyatları da teknede evlilik teklifi fiyatları gibi, organizasyonun çiftlerle birlikte belirlenen içeriğine göre son halini almaktadır. Şehirden şehire de organizasyon fiyatları değişiklik gösterebilmektedir. Örneğin, İstanbul yatta evlilik teklifi organizasyonunda çok fazla alternatif olması bakımından fiyat ve içerik olarak daha zengin seçenekler sunabilmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Teknede evlilik teklifi turları minimum 2 saat sürüyor ama isteğe bağlı olarak bu süre uzayabiliyor.
Standart süslemelerimizin haricinde, çiftlerimizin özel olarak istedikleri bir tema varsa, o doğrultuda bir çalışma yapabiliyoruz. Çünkü amaç sizin için anlamlı olan bugünü unutulmaz kılmak.
Yağmur yağması durumunda organizasyon teknenin kapalı alanında devam ediyor. Isıtma sistemleri de olduğundan, herhangi bir sıkıntı yaşanmadan bu güzel günün tadını çıkarmaya devam ediyorsunuz.
Menü sizin isteğinize göre şekillenebilir, bu konuda taleplerinizi iletmeniz yeterlidir.
Profesyonel ekibimiz tarafından fotoğraf ve video hizmeti sağlanmaktadır.
Bir çok turda fiyatlar çiftlerimize yöneliktir. Ekstra ücret karşılığında aile fertleri ya da arkadaşlar da katılabilir.
Sizin isteklerinize göre belirlenmektedir.
Teknede Evlilik Teklifi
Devamını Gör
Sorunuz mu var?
Tekne Sahibi misiniz?

Tekneveyat.com’a ücretsiz üye olun ve rezervasyon almaya başlayın!

Teknelerimi Listele