İzmir Bekarlığa Veda Kutlaması

İzmir teknede bekarlığa veda partisi yapma taleplerinize, şık teknelerimiz ve profesyonel hizmet anlayışımız ile yanıt veriyoruz. Bekarlığa veda partilerinizi, Çeşme, Foça, Alaçatı, Karaburun, Mordoğan, Çandarlı, Özdere, Bostanlı, Sığacık, Dikili, Urla sahil beldelerinden gerçekleştirebilme imkanına sahipsiniz. Teknede bekarlığa veda organizasyon hizmetimiz kapsamında damak zevkinize uygun şık bir yemeğe teknelerimizde katılırken, arkadaşlarınız ile tercih ettiğiniz müzik eşliğinde unutulmaz bir gün geçirebilirsiniz.

Sizler için sunduğumuz İzmir tekne kiralama hizmetimizden ve teknede bekarlığa vadi partisi organizasyonumuzdan, minimum 2 saat olmak üzere veya konaklamalı şekilde yararlanabilirsiniz. Dilerseniz günübirlik bir bekarlığa veda organizasyonu parti teknelerimizde verebilir, tercih etmeniz halinde arkadaşlarınız ile konaklamalı seçeneğimiz kapsamında uzun süreli bir bekarlığa veda tatili yapabilirsiniz. 4+2 kişinin yatılı şekilde konaklayabildiği, konforlu ve güvenlikli teknelerimiz, tüm ihtiyaçlarınız cevaplamaktadır. Buzdolabı, WC, TV, dolap, kabin, dış oturma, veranda alanlarını ve gerekli mobilya seçeneklerini barındıran teknelerimiz ile bekarlığa veda etkinliğinde eğlencenin yanında konforlu detaylarla da buluşmanızı sağlıyoruz.

İzmir yat kiralama ve yatta bekarlığa veda organizasyon hizmetimiz kapsamında Dalyan, ünlü Solamare ve Tren’in bulunduğu Ayayorgi Koyu, çevre plajlar ve adalar ziyaret edeceğiniz rotalardır. Keyifli bir gün geçirmeniz için İzmir’in cennet mekanlarına yol aldığımız organizasyonumuz kapsamında arkadaşlarınız ile unutamayacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Ayayorgi'ye hareketimiz sırasında muhteşem manzaralı koy alanında veya marinada şık bir yemeğe katılma imkanı edinirsiniz. Sizler için hazırladığımız rotamıza yolculuk sırasında dilediğiniz müzikler eşliğinde arkadaşlarınızla dans edip, masmavi deniz manzarasının keyfini çıkarırken bu günü her zaman hatırlayacağınız kıymetli bir anıya dönüştürebilirsiniz. Rotamız kapsamında akşam üstü Dalyan Marina’da İzmir’in hoş gün batımını izleyebilmeniz ve fotoğraflayabilmeniz için dümenimizi yen istikametlere çeviriyoruz.

İzmir teknede bekarlığa veda organizasyon hizmetimiz kapsamında sizler için sunduğumuz

imkanları şu şekilde sıralarız:

- Konforlu teknelerimizde mutfak kullanımı,

- Alkollü ve alkolsüz içecek servisi,

- Buzdolabı kullanımı,

- WC ve kabin,

- Şık menü eşliğinde yemek servisi,

- Deniz üstü radar sistemi ile güvenli yolculuk,

- Klima,

- 220 volt priz kullanımı,

- Duş,

- Transfer-servis hizmeti,

- Dilediğiniz müzik listesinin kaliteli ses sitemi üzerinden dinleme imkanı,

- Teknelerimiz günü birlik minimum 2 saatlik veya yatılı kiralama imkanı,

 

Bu imkanları İzmir tekne turu ve parti organizasyonları hizmetlerimiz kapsamımızda sizlere sunarak, sadece günün heyecanını ve eğlenceli anları deneyimleyebilmeniz için gerekli koşulları sağlıyoruz. Teknelerimizde bekarlığa veda partisinin konseptini ise gelinin veya damadın yakın arkadaşları belirleyebilmektedir. En akın dostlarınıza sürpriz bir bekarlığa veda partisi yapmak istiyorsanız, ilk adımda sizin düşünceleriniz ve tema tercihleriniz öğrenip, zevklerinize en uygun konsept ve dekor ayrıntılarını teknelerimize uyguluyoruz.

Teknede bekarlığa veda partilerinde, özellikle kiralama şekli günübirlik ve yatılı koşullarda ise güvenlik şartları prosedürlere uygun şekilde sağlanmalıdır. Bizler, teknede kapsamlı bir menüden yapacağınız seçimler ile arkadaşlarınız ile hoş bir yemeğe katılma, müzik yayını eşliğinde dans, cennet koylara ziyaret koşullarının yanında deniz üstü radar sistemimiz ile gerekli güvenlik şartlarını da sizlere sunuyoruz.

Deniz üstü radar sistemimiz ile sisli havalarda, karanlık bölgelerde güvenli yolculuk gerçekleştiriyoruz. Kaza tehlikelerini denizde yer alan diğer araçların geliş rotalarını algılayan radar sistemimizin verilerine göre uyguladığımız manevralarımız ve rota belirleme koşullarımız ile önlüyoruz.

İzmir teknede bekarlığa veda organizasyon hizmetimiz kapsamında, menülerimizde damak zevkinize uygun geniş seçeneklere yer veriyoruz. Arkadaşlarınız ile birlikte teknelerimizin veranda alanında katılacağınız kahvaltı, öğlen yemeği veya akşam yemeği servislerinde, lezzetli balık, et, tavuk ızgara seçeneklerinden tercih yapabilir veya sebze yemekleri arasından damak tadınıza uygun çeşitleri tüketebilirsiniz.

Yaz aylarında eğlenceli sohbetlere en iyi eşlik eden soğuk içecekleri alkollü veya alkolsüz şekillerde isteyebilir, dilerseniz bir yorgunluk kahvesi eşliğinde denizin muhteşem manzarasını izleyebilirsiniz. Menümüz kapsamında yaz meyvelerini, dondurmalı tatlıları tercih ederek serinleyebilirsiniz. Bizler, arkadaşlarınızla geçirdiğiniz bu özel günde, aklınızda her zaman kalacak bir gün geçirmeniz için gerekli olan tüm detayları sizler için sunuyoruz.

İzmir tekne organizasyon seçenekleri dahil veya hariç sadece tekne ve yat kiralama seçenekleri ve çok uygun fiyatlar için www.tekneveyat.com adresimiz ziyaret edebilir veya 0531 367 65 76 numaralı telefon hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teknede Bekarlığa Veda ve Doğum Günü
Devamını Gör
Sorunuz mu var?