post picture

İstanbul Boğaz'da Özel Vapur Kiralama

İstanbul Boğaz'da özel vapur kiralama hizmetinden profesyonel koşullarda yararlanma arayışı içindeyseniz, Bizler, Bebek, Beykoz, Ortaköy, Eminönü, Kalamış, Sarıyer gibi Boğazın değerli ve muhteşem manzaralı konumlarından yapacağınız seyir gezisi kapsamında keyifli vakit geçirebileceğiniz bir organizasyon için tam donanımlı vapurlarımız sizler için sunuyoruz.

İstanbul Turu İçin Boğazda Özel Vapur Kiralama

Özellikle İstanbul turu yapan seyahat acenteleri misafirlerini ağırlamak amacıyla, konforlu ve tam donanımlı tekne veya vapur seçeneklerini kiralama tercihinde bulunurlar. İstanbul tekne kiralama organizasyonlarında, Teknelerde yemek servisi için uygun alanın bulunması ve katılımcıların ihtiyaçlarını giderebilmeleri soyunma kabini, WC gibi bölümlere yer verilmesi ise tur kapsamında konforlu bir yolculuğu sağlamaktadır.

Tam bu noktada sizlere sunduğumuz kiralık vapur seçeneklerimiz ile bir seyahat acentesi olarak misafirlerinizin tüm ihtiyaçlarına cevap veren araçlarda, İstanbul boğaz turu gerçekleştirebilmenize olanak sağlıyoruz. Vapur seçeneklerimizde yer alan özel yemek masalarımız, müzik yayını için özel kabin alanımız, WC, 220 w priz, açık teras bölgesi, dans ve animasyon aktiviteleri için ayrılmış yeterli alan ile aklınızda yer alan organizasyon için gerekli koşulları karşılıyoruz.

Diğer yandan seyahat acentelerinin kendi konseptleri içerisinde seçmiş oldukları yemek menüleri, müzik yayını için özel şarkı listeleri ve vapur üzerinde kullanılmak istenilen dekoratif aksesuar seçenekleri, İstanbul yat kiralama ve vapur kiralama konseptlerimizde kullanılabilmektedir.

Sinema, Dizi Projeleri İçin Boğazda Özel Vapur Kiralama

Şık vapurlarımız dizi ve sinema projelerinizde kullanabilmeniz amacıyla, Boğaz lokasyonunda güvenilir kiralama hizmetimiz sunuyoruz. Film ve dizi çekimlerinde, bir parti sahnesini Boğazın muhteşem manzarasında çekme girişimlerinizde gündüz veya gece saatleri fark etmeksizin şık vapurlarımızı kiralama seçeneklerinden faydalanabilir ve yüksek kişi kapasiteli modellerimiz arasından parti, nişan, mezuniyet konseptli sahneler için gerekli olan modelleri tercih edebilirsiniz.

Diğer yandan dizi ve sinema sahnelerinde belirli miktarda oyuncunun yer aldığı sahnelerin çekimi için iki, üç ve dört ve maksimum 10 kişilik kapasiteye sahip olan teknelerimiz arasından seçimleriniz gerçekleştirebilirsiniz. Bizler sinema ve dizi çekimleriniz sırasında gerekli olan WC, soyunma odası, mola kapsamında yemek yenilecek alan, enerji kaynağı priz bölgeleri gibi detayları vapur ve tekne seçeneklerimizde sizler için sunuyoruz.

Mezuniyet Töreni İçin Boğazda Özel Vapur Kiralama

Lise ve üniversite öğrenimlerinin sonuna gelen ve mezuniyetin mutluluğunu yaşayan öğrenciler için muhteşem bir konsepti ortaya koyan ve İstanbul Boğaz manzarasında akıllarında kalacak bir mezuniyet partisine katılım imkanı sunan Boğaz'da özel vapur kiralama hizmetimiz sizler için sunuyoruz.

Vapurlarımızda gerçekleştireceğiniz mezuniyet törenlerinde, yemek servisi, müzik yayını, İstanbul’un Boğaz kıyılarında yapacağımız yolculuk kapsamında seyir gezisi gibi imkanlardan aynı anda yararlanabilirsiniz. Bu özel gün için tercih edeceğiniz konseptler ve renkler üzerinden dekorunu gerçekleştirdiğimiz vapurlarımız ile masalsı bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

Diğer yandan İstanbul tekne organizasyon konseptlerinden mezuniyet partiniz için okul olarak özel bir organizasyon firması ile anlaşmanız halinde vapurlarımız üzerinde tercih ettiğiniz açık büfe sunumlarının, yemek menülerinin servisinden yararlanabilir, süsleme aksesuarlarını kullanabilir ve DJ kabin bölümü yoluyla listelediğiniz eğlenceli parçaları dinleyebilirsiniz. Fotoğraf ve video çekimi avantajlarından yararlanarak, bu muhteşem mezuniyet gecesini ölümsü kılabilirsiniz.

Boğazda Özel Vapurlar Maksimum Kaç Kapasitelidir?

Boğaz'da özel vapur kiralama hizmetimiz kapsamında sizlere sunduğumuz vapur seçeneklerimiz maksimum 250 kişiliktir. Minimum kapasitede ise 10 kişilik teknelerimiz arasından seçim yapabilmeniz mümkündür.

Geniş kişi katılımının olacağı mezuniyet partisi, seyahat acentesi İstanbul tekne turu organizasyonları, geniş ekibin yer alacağı dizi ve sinema çekimleri için maksimum 250 kişilik vapur seçeneklerimizi tercih edebilirsiniz. Evlenme teklifi, sadece arkadaşlar arasında küçük bir parti, çok kalabalık olmayacak nikah, düğün, nişan törenleri için ise 10 kişiden yine 250 kişilik kapasiteye kadar yükselen tekne modellerimiz arasından seçim gerçekleştirebilirsiniz. 10 kişilik teknelerimiz ile virüs döneminde alternatif parti ve nişan seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Boğazda Kiralık Özel Vapurlar İle Hangi Alanlar Gezilir?

Boğazda özel vapur kiralama hizmetimizden yararlanmanız halinde İstanbul Boğazı'nın en etkili manzarasına ve tarihi dokuyu içeren mimari yapılarının görüntülerine ev sahipliği yapan Bebek, Ortaköy, Sarıyer, Beykoz, Beşiktaş, Kalamış, Arnavutköy, Eminönü, Karaköy gibi alanları gezebilirsiniz. Bu seyir keyfinden yararlanırken, Galata Kulesi, Kız Kulesi gibi İstanbul ile özdeşleşmiş tarihi alanları gün batımı eşliğinde izleyebilir, müzik yayını ve yemek servisi koşullarından organizasyonlar kapsamında yararlanabilirsiniz.

Blog yazımızda ayrıntılı bir şekilde Boğazda özel vapur kiralama hakkında detayları vermeye çalıştık siz de Boğazda özel vapur kiralama veya tekne ve yat kiralama seçenekleri ve çok uygun fiyatlar için İstanbul tekne ve yat kiralama sayfamızı inceleyebilir, kiralama yapmayı düşünürseniz bizimle 0531 367 65 76 telefon numaramızdan veya iletişim formunu doldurarak iletişime geçebilirsiniz. 

Son Blog Yazıları
  • İstanbul'da Gezilecek Yerler
  • İstanbul'da Muhteşem Bir Gün Geçirmek
  • İstanbul Boğazı'nda Denizden Transfer, Deniz Taksi
  • İstanbul Boğaz'da Özel Vapur Kiralama
  • Çanakkale Boğazı'nda Denizden Transfer, Deniz Taksi
  • Boğaz'da Teknede Kahvaltı Keyfi