post picture

Farklı Bir Konsept: "Teknede Bekarlığa Veda"

Evlilik çok özel ve kutsal bir müessesedir. Hayatınızın aşkını bulduğunuzda, bir ömür boyu aynı yastığa baş koymadan önce evlilik hazırlıkları yapılır.

Bekarlığa veda partileri, kına gecesi, düğün gibi organizasyonlar için farklı bir konsept arıyorsanız bu yazı tam da sizi göre! Evlenmeden önce gelin adayının en sevdikleriyle birlikte gönüllerince eğleneceği bekarlığı veda planlanırken amaç unutulmaz bir gün geçirmektir. Bekarlığa veda organizasyonu bazen kınada gerçekleşirken bazen ise kınadan önce herhangi bir zaman diliminde yapılabilir. Bu parti için birçok seçenek vardır. Bütçenize ve bekarlığa vedadan ne beklediğinize göre organizasyonu gerçekleştirebilirsiniz. Sıradanlıktan uzak ve farklı bir konsept arıyorsanız İstanbul başta olmak üzere İzmir, Antalya, Bursa, Mersin şehirlerinde yaşıyorsanız Kiralık Tekne hizmeti ile bekarlığa veda organizasyonu seçeneğine göz atabilirsiniz.

Kiralık Yatta Bekarlığa Veda Organizasyonu

Her veda o kadar hüzünlü değildir. Öyle ki bekarlığa veda partisinde en yakınlarınızla gönlünce eğlenir, unutulmaz eğlence dolu bir gün geçirirsiniz. Bekarlığa veda için düzenlenen organizasyonlar arasında genellikle daha önce fazla denenmemiş bir konsept aranır. Farklı Bir Konsept: "Teknede Bekarlığa Veda" partisi mekan ve teması ile aslında aradığınız o harika organizasyondur. Evlenmeden hemen önce düzenleyeceğiniz bekarlığa veda organizasyonunda erkek ve kadınlar ayrı ayrı organizasyon düzenler. Sıradan bir akşam yemeği ya da ev partisi yerine adına farklı alternatifleri değerlendirerek kendilerine uygun olanı tercih ederler. Mekana karar vermekte zorlanan hem damat hem de gelin adayı için harika bir Boğaz turu alternatifi ile parti organizasyonları satın alınabilir.

Hem Hesaplı Hem de Unutulmaz; Bekarlığa Veda

Sevdiklerinizle istediğiniz şarkıları bağıra bağıra söyleyebildiğiniz ve bu sırada da boğazın görsel şova dönüşmüş manzarasını izleyebileceğiniz özel bir yatta boğaz turu imkanı ile bekarlığa veda partisi yapmak ister miydiniz? Uygun fiyatlı kiralık yat hizmeti ile yalnızca bir telefon kadar uzaklıkta olan deneyimli ekibe ulaşabilirsiniz. Canlı müzik eşliğinde kız kıza ya da erkek erkeğe bir partide eğlence dolu saatler geçirebilirsiniz. Birçok konsept ve mekana göre daha avantajlı olan yatta ekonomik olarak eğlence hem gözünüze hem de gönlünüze hitap edecektir. Gönlünüzce eğlencenize devam ederken profesyonel garsonlar sizlere hizmet sunmaya devam edecektir. Profesyonel fotoğraf ve video çekimleriyle bu çok özel gecede birbirinden değişik, göz alıcı gösterilerle harika bir deneyim yaşayabileceksiniz. Ayrıca partiye katılan misafirleriniz bu geceden oldukça memnun şekilde ayrılacaklardır. İlla aynı şehirde bekarlığa veda partisi düzenleyecekseniz diye bir kural yoktur. Sevdiklerinizde tatilde de veda partisi düzenleyebilirsiniz. Örneğin İstanbul, İzmir, Ayvalık, Trabzon, Ordu, Antalya, Bursa ya da Mersin’de de kiralık tekne hizmetten yararlanabilmeniz mümkün olacaktır. Bunun için öncesinde güvenilir firmaya ulaşarak rezervasyon yaptırmanız gerekecektir.

Teknede Bekarlığa Veda Partisi Detayları

Farklı Bir Konsept: "Teknede Bekarlığa Veda" organizasyonunda misafirlere sunulacak ikramlar, hediyeler bir o kadar farklı ve özgün olmalıdır. Sevdiklerinize sunacağınız hediyeler ile onları mutlu etmek için öncelikle liste yapmalı ve uygun olan hediye fikri için harekete geçmelisiniz. İlla büyük bütçeler harcamanıza gerek kalmayan hediyeler de mevcuttur. Örneğin mini el kremlerini toptan olarak satın alıp, üzerine özel etiketler yapıştırarak dağıtabilirsiniz. Ya da dudak nemlendiricisi, oje, ruj gibi seçimler yapmak sizlerin elinizdedir. Bekarlığa veda partisi sırasında dağıtılacak aksesuarlarla parti boyunca bir bütünlük sağlanabilir. Örneğin minik, tüllü prenses taçları, bileklikler ya da farklı kostümler partiye renk katacak aksesuarlar arasında yer alır. Dilerseniz deniz temalı hediyeliklere de göz atabilirsiniz.

İstanbul, İzmir, Antalya, Bodrum, Marmaris, Trabzon, Samsun, Ordu, Mersin gibi bir çok şehir ve ilçede doğum günü sürprizi yapmak isterseniz ayrıntılı bilgiyi bekarlığa veda sayfamızdan edinebilirsiniz. Aklınıza takılan bir soru olursa ve iletişime geçmek isterseniz bizimle 0531 367 65 76 telefon numaramızdan veya iletişim formunu doldurarak iletişime geçebilirsiniz. 

Son Blog Yazıları
  • İstanbul Boğaz'da Özel Vapur Kiralama
  • Hayatınızın En Mutlu Günlerini Denizde Yaşayın
  • Farklı Bir Konsept: "Teknede Bekarlığa Veda"
  • Doğum Günü Kutlamanıza Heyecan Katın: Yatta Doğum Günü Partisi
  • Denizde Sürprizlere Açık Olun
  • Teknede Mezuniyet Partisi