post picture

Doğum Günü İçin Teknede Sürpriz Organizasyon

Her yıl daha güzelini yapmak ya da akıllarda kalıcı bir fikirle sevdiklerinizin karşısına çıkma isteği organizasyon firmalarının da dikkatini çekmiş ve bu alanda güzel çalışmalar yapmışlar. Şöyle ki sevdiklerinize tekne veya yatta doğum günü partisi yapmak isteyin ve tarihi söyleyin yeter. Artık hemen hemen her teknenin ya da yatın bu alanda hizmet tecrübesi var.

İsterseniz kendi doğaçlama tiyatro sanatçısı ekipleriyle sanki sizi hiç tanımıyormuşlar da sadece anket yapıyorlarmış gibi size bir tanıtıma katılma şartı ile hediye vereceklerini söylüyorlar ve eşinizle tekneye davet ediliyorsunuz. Oradan gerisi daha önceden kendi zevkinize göre seçtiğiniz doğum günü pastasını üflediği ana kadar akıllara kazınacak sürprizlerle dolu. size ve sevdiğinize harika bir gün geçirmek için herkes etrafınızda dört dönüyor ama bunu bir tek siz anlıyorsunuz.

Bu konuda TekneveYat adresindeki ilanlardan seçebileceğiniz boğazda hizmet veren tekne ve yatlar biraz daha özel bir hediye ekliyor. Pasta kesim anında yine organizasyon firmasının ekibinden ama bu defa kara da bu anı daha da renklendirmek için bekleyen arkadaşlar havai fişek gösterileriyle o anı daha da hareketlendirirken bazı firmalarda çıtayı daha yukarı çıkararak sevdiğiniz bir sözü lazerle boğazın muhteşem gökyüzüne yansıtıyor.

Müzik zevki elbette ki tartışılmaz, ama derseniz ki ben gecemi riske atmayayım, artık bir çok yat bu konuda tercihi size bırakıyor. Günler öncesinden geceniz için zevkinize göre müzik listesi oluşturabiliyorsunuz. Bu anları ölümsüzleştirmek içinse profesyonel ekip her an kayıtta olacak ve gecenin sonun da bütün kareleri önce siz göreceksiniz. Çünkü firmalar size bunu bir hafıza kartının içinde gecenin sonunda takdim ediyor.

Bu özel günü tekne ya da yatta kutlamak elbette sevdikleriniz için büyük ve unutulmaz bir sürpriz olacaktır fakat unutmayın ki bu gecenin sonuna kadar siz de bu ortamı yaşayacak ve kentin kalabalığından uzaklaşarak aslında kendinize de güzel bir mola vermiş olacaksınız. 

Teknede bekarlığa veda ve doğum günü için sayfamızı ziyaret ederek detaylı bilgi edinebilir ve gulet, katamaran, motoryat ve yelkenli seçeneklerini inceleyebilir ve rezervasyon için bizimle 0531 367 65 76 numaralı telefon hattımızdan iletişime geçebilirsiniz.

Son Blog Yazıları
  • İstanbul Boğaz'da Özel Vapur Kiralama
  • Hayatınızın En Mutlu Günlerini Denizde Yaşayın
  • Farklı Bir Konsept: "Teknede Bekarlığa Veda"
  • Doğum Günü Kutlamanıza Heyecan Katın: Yatta Doğum Günü Partisi
  • Denizde Sürprizlere Açık Olun
  • Teknede Mezuniyet Partisi