Haftalık Tekne - Yat Kiralama

Konaklamalı yat kiralama ve haftalık konaklama konusunda da sizlere hizmet vermekteyiz. Siz de konaklama amacıyla tekne ve yatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Haftalık olarak tutarak herhangi bir otele ihtiyaç duymadan en lüks şekilde tatilinizi yaşama imkânını kaçırmayın. Tatilinizi siz de suyun üzerinde keyifle çıkarabilirsiniz. Bu noktada oldukça hoşunuza gidecek hizmetlerimizden de dilediğiniz gibi faydalanabilirsiniz. 

Haftalık kiralamalar genelde motoryat, yelkenli veya guletlerle yapılarak, Cumartesi çıkış, Cumartesi dönüş şeklinde 7 gün süren bir tur olmaktadır. Konaklamalı kiralamalar ise kişi sayınıza ve tercih edeceğiniz yat veya tekne özelinde belirlenebilmektedir. Bunun için yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmek olmalıdır.

Bu fikir sizin de oldukça hoşunuza gidecek ve tatilinizi de daha anlamlı hale getirecektir. Bu nedenle de mutlaka bir şans vermelisiniz. Teknelerimizin ve yatlarımızın konforlu ve rahat imkânlarından siz de çok kolay bir şekilde  haftalık tekne kiralama yaparak yararlanabilirsiniz.

Bodrum'a sezonun gelmesiyle birlikte insanlar da akın etmektedir. Siz de denizin keyfini daha farklı bir boyuta çıkarmak isterseniz yapmanız gereken ilk şey tekne tatili fikrini hayata geçirmek olmalıdır. 

Haftalık veya konaklamalı olarak yapacağınız kiralamalarınızda siz de tatiliniz boyunca denizin keyfini çıkarabilirsiniz. Berrak deniz ve mavi gökyüzü sizin de çok hoşunuza gidecektir. Bu nedenle de mutlaka bir şans vermelisiniz. Meşhur Bodrum'un denizini bir de yat ya da tekne ile tatmalısınız. 

Dilediğiniz zaman masmavi denizde yüzebilir ve dilediğiniz zaman da yatın keyfini çıkarabilirsiniz. Lüks yat tatili sizin de oldukça hoşunuza gidecektir. Sınırsız huzur yakalayacağınız bu tatil planını yapmak için bizimle iletişime geçerek detaylı bilgiyi aldıktan sonra siz de haftalık ve konaklamalı kiralama yaptırabilirsiniz.

Oldukça lüks ve konforlu yat ve teknelerimiz tatil için gelen birçok kişinin de tercihi olmaktadır. Siz de unutulmaz bir tatil yaşamak istiyorsanız mutlaka kiralama yapmalısınız.

Lüks bir tatil hiç kimsenin reddetmeyeceği kadar güzeldir. Haftalık kiralama yaptırarak siz de bu hizmetten yararlanabilirsiniz. Sektörün ortalamasında fiyatlarda sizlere memnun kalacağınız hizmeti sunmaya çalışıyoruz. 

Kendi isteğinize bağlı olarak yat ya da tekne tercihi yapabilirsiniz. Antalya bölgesinde merkezi yani Konyaaltı başta olmak üzere Alanya, Kemer, Kaş, Kekova, Kalkan gibi bir çok ilçesinden konaklamalı veya haftalık turlara çıkabilirsiniz. Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Fethiye'de tekne ile koy koy gezecek ve mavi suların temiz yerlerinde yüzme imkânı bulacaksınız. Konaklamalı ve özellikle haftalık kiralamalar için Fethiye'den çıkışlı mavi turlarımız birbirinden güzel rotalara gitmektedir. Tur öncesi karar verilerek gidilebilecek rotalar; Kekova, Marmaris, Göcek Koyları gibi olmaktadır. Bu nedenle lüks tatil planınızı daha fazla ertelemeyin ve harekete geçin. Sizlere en lüks ve en konforlu hizmeti vermek için çaba gösteriyoruz.

Çok sevilen tatil yerlerinden biri olan Göcek tatil sezonlarında dolup taşmaktadır. Siz de bu yere gittiğinizde tatilinizi, daha eğlenceli ve güzel bir hale getirmek istiyorsanız yapmanız gereken en önemli şey yat ya da tekne kiralamak olmalıdır. Siz de bu hizmetlerimizden faydalanacak ve doyasıya da keyfini çıkaracaksınız. 

Siz de kiralama yapmak için bizimle iletişime geçebilir ve hemen bizden yardım alabilirsiniz. En güvenilir şekilde hizmet veriyor ve en lüks yat ve teknede değerli vakit geçirmenizi sağlıyoruz. Haftalık olarak kiralama yaparak siz de motoryat, yelkenli, katamaran veya guletle tekne deneyimini yaşayabilir.

Boğazın keyfini çıkarmak istiyorsanız siz de firmamızdan yat ve tekne kiralama için destek alabilirsiniz. Ayrıca boğazın güzelliği, İstanbul’un tarih kokan manzarası tüm bunlara siz de tekne yat kiralayarak farklı bir açıdan keyifle izleme fırsatı yakalayabilirsiniz. 

İstanbul’un denizinde uyanmak ve bu manzarada gün doğumunu seyrederek muhteşem deniz kokusunu içinize çekmek kim istemez ki? :) İstanbul'da da konaklamalı tekne veya yat kiralayarak bu deneyimi yaşayabilirsiniz. Keyifli ve unutulmaz tatil yaşamak, istiyorsanız siz de kiralama hizmetlerimize bir göz atabilirsiniz.

Haftalık tekne - yat kiralama fiyatları için spesifik bir rakam vermek mümkün değildir. Turunuz için seçeceğiniz tekne tipi, segmenti, özellikleri, sundukları ek hizmetler, kişi sayısı, lokasyon bilgisi, sezon tercihi gibi bazı faktörler çerçevesinde turların ücretleri belirlenmektedir.

Daha fazla bilgi için Mavi Tur sayfamızı inceleyebilir veya 0531 367 65 76 numaralı telefonumuzdan iletişime geçebilirsiniz. 

Mavi Yolculuk
Devamını Gör
Sorunuz mu var?