Bodrum Mavi Tur

Sadece Türkiye'nin değil, dünyanın da en gözde tatil beldelerinden birisi olan Bodrum bugüne kadar değerinden hiçbir şey kaybetmeden sürekli çekici kalmayı başarabilmiş bir yer. Adına onlarca şarkılar yazılmış, yılın her mevsiminde kendine has başka bir havası olan ve sizi uzaklardan meşhur yel değirmenleriyle selamlayan Bodrum mavi yolculuk için de ideal bir noktada bulunuyor.

Bodrum mavi tur denince hem Türkiye'de hem de Avrupa'da ilk akla gelen destinasyonlarındandır. Sakin koylarda ailesi ya da arkadaş grubuyla harika bir tatil geçirmeyi hayal eden deniz tutkunları, karsısında Yunanistan'ın Kos adası, güneyinde Datça Yarımadası ve Gökova Körfezine doğru bakan bu güzel şehirden demir alan Bodrum Gökova mavi tur ve Bodrum gulet turları ile bölgenin en güzel koylarında istedikleri gibi zaman geçirebilirler. 

Mavi Tur Bodrum rotaları masalsı güzellikteki Gökova Körfezi'nin yemyeşil ormanlarla kaplı kıyı şeridinde ve küçüklü büyüklü adaların çevresinde gerçekleşen seyirleri kapsamaktadır. Bodrum çıkışlı Mavi Turlar ile aynı zamanda Samos, Kos, Thasos, Midilli, Sakız, Santorini, Mikonos Girit ve Rodos gibi Yunan adalarına da mavi yolculuk yapabilirsiniz.

Karaada Bodrum tekne turları için vazgeçilmez bir duraktır. Tarihin en eski zamanlardan beri nice hikayelere konu olmuş Karaada'daki şifalı çamur ve termal suyun cilde çok iyi geldiğine inanılır.

Orak Adası Bodrum mavi tur tatilinin en fazla ilgi çeken duraklarındandır. Adeta bir akvaryumu andıran kıyısı, yüzme ve dalış meraklıları için idealdir. Bodrum Gökova mavi yolculuk rotasındaki teknelerin çoğu geceyi burada geçirirler. 

Sedir Adası Roma İmparatoru Antonius'un Kleopatra için buraya özel olarak getirttiği dillere destan kumsalı ile ünlüdür. Gökova Körfezindeki adalar içinde Sedir Adası kadar her bir karışı tarih kokan başka bir yer daha yoktur. 

Bodrum mavi tur fiyatları sizin beklentileriniz, tur için tercih ettiğiniz teknenin özellikleri ve belirlenen rota doğrultusunda farklılıklar gösterir. Bodrum'da iki tip tur ve kiralama hizmeti verilmektedir. Mavi tur ya da diğer adıyla mavi yolculuk, haftalık 3 – 4 günlük ya da birkaç günlük olarak yapılabilmektedir. Diğeri ise günlük gerçekleştirilen turlardır. Bodrum günlük mavi tur fiyatları da yine tamamen sizin ihtiyaç ve arzularınıza göre değişen servis imkânlarına bağlı olarak değişebilmektedir.

 

Bodrum'da mavi yolculuk için Tekneveyat'ı ziyaret ederek birbirinden güzel gulet, katamaran, motoryat ve yelkenli seçeneklerini inceleyebilir ve rezervasyon için bizimle 0850 771 02 71 numaralı telefon hattımızdan iletişime geçebilirsiniz.

Mavi Yolculuk
Devamını Gör
Sorunuz mu var?