Fethiye Mavi Tur

Bir tarafı dünyaca ünlü Ölüdeniz diğer tarafı deniz tutkunlarının vazgeçemediği Göcek Koyları olan Fethiye, Akdenizi tam anlamıyla en keyifli haliyle tadacağınız adeta cennetten bir köşedir.
Tarihin her döneminde nice uygarlıklara ev sahipliği yapmış olan bu eşsiz yöre yemyeşil çam ormanları, Turkuaz parıltısında denizi ve altın sarısı günesi ile günümüzde de yılın bütün yorgunluğunu tamamen ardınızda bırakabileceğiniz bir tekne tatili için ideal bir konumdadır.

Fethiye mavi yolculuk düşünenler için en uygun rotalara sahiptir. Fethiye çıkışlı mavi turlar ile isterseniz Göcek Koylarını, isterseniz Ölüdeniz, Kelebekler Vadisi ve güneye doğru uzanan muhteşem kıyıları keşfedebilirsiniz. 

Bunların dışında özellikle haftalık gerçekleşen Fethiye - Kekova mavi tur ve Fethiye - Marmaris mavi tur seçeneklerini de değerlendirmenizi tavsiye ederiz.

Fethiye Göcek Mavi Turu ve Fethiye - Kaş - Kekova Mavi Yolculuk Koylar ve Adalar
Yüzmeye doyamayacağınız berrak sular ile zeytin ve çam ormanlarının buluştuğu büyüleyici güzellikteki bu iki rotada da birbirinden güzel yüzlerce koy, ada ve plajlar bulunmaktadır. Kıdrak Koyu, Ölüdeniz, Kızıl Ada, Kelebekler Vadisi, Tarzan Koyu, Gemiler Adası, Günlüklü Koyu, Sarıyarlar, Katrancı, Kabak Koyu bunlardan sadece bir kaçı..

Akdeniz'in başka hiçbir bölgesinde göremeyeceğiniz muazzam güzellikteki kıyı şeridini, adacıkları ve çevresindeki gizli koyları keşfedip buralarda unutulmaz anılar bırakmanın en iyi yolu olan Fethiye tekne tatili her türlü isteğe, fiyat ve konfor tercihine göre farklı şekilde yapılabilmektedir.

Eğer planlarınızı tek kişilik veya iki kişi olarak yaptıysanız kabin kiralama ile rotası, tarihi ve çıkış yeri önceden belirlenmiş Fethiye mavi yolculuk turları dahilinde harika bir tatil geçirebilirsiniz. 

Özel yat kiralama Fethiye ve çevresinin olağanüstü güzelliklerini yasamanın en cazip yoludur. Rüzgar tutları icin Fethiye yelkenli tekne kiralama, konfor ve zerafet arayanlar icin Fethiye lüks motoryat kiralama ve geniş aileler veya arkadaş grupları için Fethiye gulet kiralama seçenekleri Mayıs ayından başlayarak Ekim sonuna kadar devam etmektedir. 

Fethiye'den demir alarak "Yunan adalarının en güzeli" olarak bilinen Rodos, daha sonra gizli cennet denilen Simi adasına devam eden lüks guletler ve motoryatlar ile ayrıcalıklı bir tekne tatili deneyimi yaşayabilirsiniz.

Fethiye mavi tur fiyatları sizin beklentileriniz, var ise özel istekleriniz, tur için tercih ettiğiniz teknenin özellikleri ve belirlenen rota doğrultusunda farklılıklar gösterir. Fethiye ve çevresinde iki tip kiralama ve tur hizmeti verilmektedir. Mavi tur ya da diğer adıyla mavi yolculuk genellikle haftalık, 3 veya 4 günlük ya da birkaç günlük olarak yapılabilmektedir. Diğeri ise belirli saatler içerisinde günlük gerçekleştirilen turlardır. Fethiye günlük mavi tur fiyatları da yine tamamen sizin ihtiyaç ve arzularınıza göre değişen servis imkanlarına bağlı olarak değişebilmektedir.

 

Fethiye'de mavi yolculuk için Tekneveyat'ı ziyaret ederek birbirinden güzel gulet, katamaran, motoryat ve yelkenli seçeneklerini inceleyebilir ve rezervasyon için bizimle 0850 771 02 71 numaralı telefon hattımızdan iletişime geçebilirsiniz.

Mavi Yolculuk
Devamını Gör
Sorunuz mu var?