Marmaris Mavi Tur

Marmaris her şeyiyle tam bir tatil cennetidir. Özellikle de yat tatili, yani mavi turlar dünyaca ünlü bu muhteşem bölgenin tadına varmak isteyen doğa ve deniz aşıklarının planlarında mutlaka yer bulmalıdır. Bi tarafında Bozburun, Datça, Gökova Körfezi ve Bodrum, diğer tarafında Göcek koyları ve Fethiye olan Marmaris aynı zamanda Yunanistan'ın en güzel adası Rodos'a da çok yakındır. 

Marmaris mavi yolculuk için aranan bütün şartları bu tür bir tatil planı yapanlar için fazlasıyla sunan bir yer. Doğası, berrak denizi, yemyeşil ormanları ve deniz turizmi sektörünün oldukça eskiye dayanması ile birlikte kendini her mavi yolculuk turunda gösteren misafir odaklı hizmet anlayışı ile bu yaz bambaşka bir tatil yapmanız için Marmaris gerçekten de çok doğru bir seçim.

Mavi tur Marmaris tutkunları için olmazsa olmaz deneyimlerden bir tanesidir. Siz de Marmaris çevresindeki en güzel koyları, ıssız adaları, Datça veya Göcek yönünde uzanan muhteşem kıyı şeridini keşfetmek isterseniz Marmaris çıkışlı gulet turları bunun en kolay ve heyecanlı yoludur. 

Bulunduğu konum itibariyle Marmaris günlük mavi tur, günlük yat kiralama ve kabin kiralama seçeneklerinden her biri misafirlerimize deniz üstünde unutulmaz keyifli anlar yaşatırken bir yandan da en kaliteli hizmeti almalarını sağlamaktadır. Marmaris yat tatili aileler, ikinci bir balayı yaşamak isteyen çiftler ve arkadaş grupları tarafından oldukça büyük ilgi görmektedir. Koylar için Marmaris Koyları ve Plajları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Akdeniz'in en keyifli seyir rotasına sahip Datça Yarımadası ile Fethiye arasında geleneksel Türk guletleri, katamaranlar, lüks motoryatlar ve yelkenli yatlarla gerçekleştirilen Marmaris ve Göcek Mavi Tur fırsatları Mayıs ayının başından Ekim sonuna kadar devam etmektedir. Turkuaz rengindeki dingin sularla yeşilin en farklı tonlarını barındıran çam ormanları ve asırlık zeytin ağaçlarının birbirine karıştığı büyüleyici güzellikteki Marmaris ve Göcek mavi yolculuk rotasına Fethiye'yi de ekleyerek Marmaris Fethiye mavi tur hayallerinizi de gerçekleştirebilirsiniz. 

Marmaris mavi tur fiyatları sizin beklentileriniz, var ise özel istekleriniz, tur için tercih ettiğiniz teknenin  özellikleri ve belirlenen rota doğrultusunda farklılıklar gösterir. Marmaris ve çevresinde iki tip kiralama ve tur hizmeti verilmektedir. Mavi tur ya da diğer adıyla mavi yolculuk genellikle haftalık, 3 veya 4 günlük ya da birkaç günlük olarak yapılabilmektedir. Diğeri ise belirli saatler içerisinde günlük gerçekleştirilen turlardır. Marmaris günlük mavi tur fiyatları da yine tamamen sizin ihtiyaç ve arzularınıza göre şekillenen servis imkanlarına bağlı olarak değişebilmektedir.

Marmaris'te mavi yolculuk için TekneveYat'ı ziyaret ederek birbirinden güzel gulet, katamaran, motoryat ve yelkenli seçeneklerini inceleyebilir ve rezervasyon için bizimle 0850 771 02 71 numaralı telefon hattımızdan iletişime geçebilirsiniz.

Mavi Yolculuk
Devamını Gör
Sorunuz mu var?