Mersin Teknede Bekarlığa Veda Organizasyonu

Veda deyince akla hüzünlü ve yıpratıcı anlar gelir fakat bekarlığa veda partisi bu vedalardan farklıdır. Eğlencenin, müziğin ve dansın coşkusuna varıldı, bekarlığa veda partileri son yıllarda sıkça yapılmaktadır. Bağıra bağıra şarkı söyleyip dans eden arkadaşları ile eğlenen gelinler ve damatlar bu iş için yatları sıklıkla tercih etmektedir. Yatta bekarlığa veda partisi organizasyonu boğazın görselliği eşliğinde coşkunun ve mutluluğun tadı doruklarda yaşanmaktadır.

 

Gelin ve damatların tercihlerine göre yat firmalarının hazırlayacağı konseptler son derece şık ve güzeldir. Dilerlerse gelin ve damatlar değişik bir kostüm konsepti ya da ortam konsepti isteyebilirler. Bunun için organizasyon şirketleri ayarlanabilir. Havai fişekler ve sınırsız müzik keyfi ile teknede bayanlar arasında ya da erkek erkeğe bekarlığa veda organizasyonu yapılmaktadır.

Teknede bekarlığa veda partisi yapmak isteyen kişiler öncelikle bu iş için uygun

organizasyon şirketini ve yat şirketini bulmalıdır. Yapılacak olan bekarlığa veda kutlaması;

Alkollü ya da alkolsüz olarak mı düzelecek?

Yatta bekarlığa veda partisi organizasyonu yapılırken bay ve bayan dansçı çağrılabilir mi?

Yatı, kişilerin kendisi süsleye bilirler mi?

Parti sahibinin yiyecek ve içecekler dışarıdan getirilebilir imkanı var mı?

Garsonların bayan olması mümkün mü?

Yatta bekarlığa veda partisi yapma fiyatları ne kadardır

Kaç gün önceden rezervasyon yaptırmalıdır.

Rezervasyon için neler yapılmalıdır.

 

Bunları tek tek araştırılması gerekmektedir. Organizasyonun planlandığı gibi en iyi şekilde sürmesini isteyen kişiler, organizasyonu başından sonuna kadar iyi bir şekilde takip etmelidir. İşin aksamaması için bire bir takip edilmesi gerekmektedir. Tıpkı düğünde olduğu gibi yapılacak her şeyin tek tek not edilmesi gerekir. Yatta bekarlığa veda partisi organizasyonu mükemmel bir eğlenceye imza atılarak en iyi şekilde yatta düzenlenmektedir. Yakamozun eşsiz manzarası eşliğinde tüm gece boyunca eğlenilir.

Deniz üzerinde eşsiz deniz manzarasına karşı farklı organizasyonlar gerçekleştirmek isteyenler için yat kiralama hizmeti verilmektedir.

 

Yat Kiralama işlemi gerçekleştirmek isteyenler için en uygun tekne ve yat kiralama hizmeti ile talepler karşılanmaktadır. Özel olarak yapılacak olan kiralama işlemleri sırasında ihtiyaçlarınıza uygun şekilde tercih yapmanız sağlanmaktadır. Deniz üzerinde organizasyon çalışması yapmak isteyenler için tekne ya da yat tercihlerine göre kiralama işlemi yapılmaktadır. Uygun fiyat seçenekleri ile gerçekleştirilecek olan kiralamalar belirlenen süre içerisinde istediğiniz gibi sorunsuz şekilde kullanım imkanı elde etmeniz sağlanmaktadır.

 

Mersin’de hizmet almak isteyenler tekne kiralama işlemleri ile istedikleri tarihe göre hizmet alabilirler. Tekneveyat tarafından  profesyonel şekilde gerçekleştirilen çalışmalar ile bu alandaki talepleriniz karşılanmaktadır. Kiralama işlemleri konusunda tekne ya da yatlarda yapılan çalışmalar ile kullanıma hazır hale getirilmesi sağlanmaktadır. Sorunsuz şekilde hizmet alabilmeniz adına yapılacak çalışmalar öncesinde gerekli kontroller sağlanarak kullanıma hazır şekilde teslim edilmesi sağlanmaktadır. Oluşabilecek her türlü duruma karşı kesintisiz destek hizmeti verilmektedir.

En iyi fiyat garantisi ile hizmet almak isteyenler tekne ve yat kiralama fiyatları konusunda iletişim bilgileri ( www.tekneveyat.com veya 0 531 367 65 76 ) üzerinden yapacakları talepler sayesinde kısa sürede bilgi alabilirler. Tekne ya da yat kiralamak isteyenler için belirlenmiş olan en uygun fiyat seçenekleri üzerinden hizmet verilmektedir. Yapılacak olan hesaplamalar sırasında özellikle tercihleriniz etkili olmaktadır.

 

Müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde gerçekleştirilen çalışmalar ile en iyi hizmeti almanız sağlanmaktadır. Belirlenen saatler aralığında seçmiş olduğunuz yat veya tekne ile hizmet almanız sağlanarak istediğiniz organizasyonu sorunsuz şekilde tamamlamanız sağlanmaktadır. Kaliteli hizmet anlayışı ile yapılan çalışmalarla en iyi hizmeti almanız için gerekli hassasiyet gösterilmektedir. İletişim bilgileri üzerinden görüşme yaparak istediğiniz tarihte hizmet alabilirsiniz.

 

Farklı Bir Konsept: olan teknede bekarlığa veda kutlamasında misafirlere sunulacak ikramlar, hediyeler bir o kadar farklı ve özgün olmalıdır. Sevdiklerinize sunacağınız hediyeler ile onları mutlu etmek için öncelikle liste yapmalı ve uygun olan hediye fikri için harekete geçmelisiniz. İlla büyük bütçeler harcamanıza gerek kalmayan hediyeler de mevcuttur. Örneğin mini el kremlerini toptan olarak satın alıp, üzerine özel etiketler yapıştırarak dağıtabilirsiniz. Ya da dudak nemlendiricisi, oje, ruj gibi seçimler yapmak sizlerin elinizdedir. Bekarlığa veda partisi sırasında dağıtılacak aksesuarlarla parti boyunca bir bütünlük sağlanabilir..

Teknede Bekarlığa Veda ve Doğum Günü
Devamını Gör
Sorunuz mu var?