Bursa Teknede Bekarlığa Veda

Bursa teknede bekarlığa veda partisi organizasyonunda profesyonel hizmet alama arayışı içerisindeyseniz, konforlu, güvenlikli ve sizin zevkinize göre dekore edilmiş teknelerimiz ile tüm koşulları sizler için sunuyoruz. Bursa’da Mudanya, Gemlik, Kumsaz, Eşkel, Altınkum gibi sahil şeridi bölgelerinde organizasyon teknelerimizden yararlanabilirsiniz. Bizler, aklınızda yer alan bekarlığa veda partisini yapabilmeniz için profesyonel ekibimiz dekordan yemek servisine kadar her alanda kaliteli hizmeti sizler için sunuyoruz.

Bursa tekne kiralama ve teknede bekarlığa veda organizasyon hizmetimiz ile sizlere sunduğumuz avantajları şu şekilde sıralarız:

- Yüksek güvenlikli bir teknede parti gerçekleştirme,

- Tercihleriniz uygun konsept üzerinden tekenin süslenmesi,

- Yemek servisinden yararlanma,

- Geniş içecek mönüsü ile soğuk sıcak içecek servisi,

- Tercihe bağlı alkollü, alkolsüz içecek servisi,

- Bayanların bekarlığa veda partileri için özel süslemeli taçlar ve aksesuarlar,

- Tekne gezisi kapsamında denize girme molasından yararlanma,

- Fotoğraf çekimi,

- Tercih edeceğiniz şarkı listeleri ile müzik yayını,

- WC, TV, kabin, klima gibi seçeneklerin bulunduğu tekneler ile seyahat etme,

- Tercihe bağlı havai fişek ve volkan gösterisinden yararlanma,

Bu gibi daha bir çok avantajı sizler için sunduğumuz Bursa teknede bekarlığa veda partisi organizasyon hizmetimiz ile hayatınız boyunca hatırlayacağınız bir günü arkadaşlarınızla geçirebilir, bu ölümsüz anda en yakın dostlarınız ile mutluluğunuz paylaşabilirsiniz.

Bursa yat kiralama ve yatta bekarlığa veda organizasyonumuz kapsamında TekneveYat olarak sizler için sunduğumuz menü, balık ve deniz ürünleri, et, tavuk ızgara çeşitleri, sebze yemekleri, patates kızartması, meze kategorisinde yer alan soğuk salata çeşitleri gibi geniş seçenekleri içermektedir. Partinizin temasına uygun olarak ana yemek servisini veya geniş bir masada sunumunu yaptığımız açık büfe tarzı, birden fazla çeşit yemeği, arkadaşlarınıza şık bir öğlen veya akşam yemeğine katılmak amacıyla tercih edebilirsiniz.

Yemeklerin yanında sizlere sunduğumuz gazlı veya gazsız soğuk içecekler ile serinleyebilir, yemekleriniz ardından bir çay veya kahve molası vermek için sıcak içecek menümüzden tercih yapabilirsiniz. Her detaya önem verdiğimiz parti organizasyonumuzda serinletici yaz meyvelerini servisimiz kapsamında tüketebilirsiniz.

Bursa teknede bekarlığa veda organizasyonu hizmetimiz kapsamında tüm tekneyi, konsepte uygun olarak süsleyip, temanın ön plana çıkmasını sağlıyoruz. Arkadaşlarınız için yapacağınız teknede sürpriz bekarlığa veda partileri için ise ilk adımda sizler ile görüş paylaşımı yapıyor, zevkleriniz, arkadaşınızın hoşlandığı detaylar hakkında bilgi alarak, en ideal tekne dekorunu hazırlıyoruz. Bu kapsamda özel talepleriniz iletmeniz halinde profesyonel tasarımcılarımız, aklınızda yer alan şık süsleme detaylarını sizler için oluşturmaktadırlar.

Süsleme işlemlerimizi teknenin giriş alanında, açık bölümlerde, yemek masası alanında uyguluyoruz. Tercihlerinize bağlı olarak alan süslemesinin yanında kız arkadaş gurubunuz ile uyumlu tasarımlarda kullanacağınız süslü taçları ve çiçekleri tercih edebilirsiniz.

Bizler, talepleriniz halinde dostlarınız ile bu önemli gününüze ait kareleri ölümsüzleştirerek, Bursa tekne turu sırasında geçirdiğiniz en eğlenceli anları profesyonel fotoğraflar ile sizlere sunuyoruz.

Bursa teknede bekarlığa veda partisi organizasyonumuz çerçevesinde müzik yayını tamamen sizlerin zevkinize uygun şekilde yapılmaktadır. Kaliteli ses sistemine sahip olan teknelerimizde, tercih edeceğiniz şarkı listelerinin yayını gerçekleştiriyoruz. Müzik listeleri kapsamında hareketli, yerli ve yabancı, duygusal tüm parçaları tercih edebilirsiniz. Şarkılara eşlik ederken, masmavi denizin tadını çıkarabilir, yemeğiniz müzik eşliğinde yiyebilirsiniz.

Bursa teknede bekarlığa veda partisi organizasyonumuz kapsamında sizler için sunduğumuz teknelerimiz prosedüre uygun güvenlik şartlarına sahiptirler. Sisli, karanlık ve deniz trafiğinin yoğun olduğu koşullarda güvenli seyahati sağlayan deniz üstü radar sistemimiz ile, can ve mal güvenliğinizi sağlamaktayız. Bizler, diğer tekne ve gemilerin hareketlerine göre rotamızı belirleyen sistem verilerimiz ile güvenlik koşullarını sağlarken, sizlere sadece keyifli vakit geçirmek kalır. 

Tüm hizmet detaylarımızdan müşteri odaklı fiyat seçeneklerimiz ile yararlanmanızı sağlarken, güvenlik koşullarını prosedürlere uygun tutarak, kaliteli hizmet anlayışını benimsiyoruz.

Bursa Bekarlığa Veda Partisi organizasyon seçenekleri dahil veya hariç sadece yat ve tekne kiralama seçenekleri, avantajlı fiyatlar hakkında bilgi almak için TekneveYat adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

Teknede Bekarlığa Veda ve Doğum Günü
Devamını Gör
Sorunuz mu var?