Katamaran Kiralama

Katamaran Nedir?

Katamaran, iki paralel gövdeye sahip, geniş ve stabil yatlar olarak tanımlanır. Bu yapıları sayesinde dengeli ve hızlı seyir imkanı sunarlar. Hem yatçılık deneyimi olanlar hem de denizcilik dünyasına yeni adım atanlar için ideal bir seçenektir. Genellikle büyük gruplar ya da aileler tarafından tercih edilirler, çünkü geniş iç mekanları ve açık güverteleri sayesinde herkesin keyifli bir seyir yapmasını sağlarlar.

Katamaran kiralama, denizde geçirilecek unutulmaz bir tatil deneyimi sunar. Bu eşsiz deneyimi yaşamak için siz de bir katamaran kiralayabilirsiniz. Unutmayın, denizde geçirilecek bir gün bile, hayatınızı zenginleştirebilir! Ayrıca, katamaran kiralayarak, deniz üzerindeki birçok güzel noktayı keşfedebilir, özgürce seyahat edebilir ve denizin kendine özgü ritmini yaşayabilirsiniz. Doğanın muhteşem güzelliklerine tanıklık edebilir, denizin serin sularında yüzerek günlük stresinizi atabilirsiniz.

Bu fırsatı kaçırmayın ve denizin tadını çıkarın. Bir katamaran kiralayarak, denizde geçireceğiniz unutulmaz bir tatil deneyimine adım atın!

Katamaranlar, modern denizcilik teknolojisinin izlerini taşıyan, geniş ve konforlu teknelerdir. İki paralel gövdeye sahip olmaları sayesinde stabil ve hızlı bir seyir deneyimi sunar, dalgalardan daha az etkilenir. 4 ile 6 kamaradan oluşan geniş iç mekanlarında, her kamarada klima, WC ve özel duş bulunan katamaranlar, son yıllarda oldukça popüler hale gelmiştir. Klimalar genellikle yakıt ve ses tasarrufu için günde 4 saate kadar çalıştırılır.

Katamaranlar mürettebatlı olarak kiralanır; bu da seyahati daha konforlu hale getirir. Mürettebat genellikle bir kaptan, bir gemici ve bir aşçıdan oluşur, ancak küçük katamaranlarda sadece kaptan ve gemici bulunabilir. Ayrıca, tam donanımlı mutfaklarıyla yemek hazırlamak için gerekli tüm ekipmana sahiptirler. Kamaralar, çift kişilik yataklar veya ranza seçenekleriyle donatılmıştır. Katamaranlar genellikle 11 ile 13 metre arasında değişen boyutlardadır.

Siz de geniş kabinli, güvenli ve konforlu bu tekneleri, katamaran kiralama yöntemi ile deneyimleyebilirsiniz!

Tüm dünyanın hayran olduğu Ege ve Akdeniz kıyıları, özellikle yaz aylarında gulet kiralayarak gezen yerli ve yabancı turistler ile doludur. En popüler bölgeler arasında Fethiye, Göcek, Marmaris ve Bodrum gibi destinasyonlar bulunurken Çeşme, Ayvalık, Antalya ve Mersin gibi bölgeler de gulet kiralama hizmetinde yeni yeni ivme kazanan noktalar arasında gösterilebilir.

Fethiye Katamaran Kiralama

Mavi ve yeşilin en güzel tonlarına şahitlik etmek için Fethiye katamaran kiralama hizmetini değerlendirmenizi öneriyoruz. Dağların denize paralel olmasından kaynaklanan engebeli sahil şeridi aynı zamanda masalsı koyların da ortaya çıkmasına yardımcı olmuştur. İşte bu koylar, Fethiye yat turizminin gelişmesinde en büyük paydaya sahiptir. Kızılada, Ölüdeniz, Kelebekler Vadisi, Bozyiğit Burnu, Soğuk Su Koyu ve daha birçok ünlü koyları ve plajları kiraladığınız gulet ile konforlu bir şekilde ziyaret edebilirsiniz.

Göcek Katamaran Kiralama

Akdeniz’in batı kıyısında bulunan Göcek, sahip olduğu koylar ile ününü ülke sınırlarının dışına çıkarmıştır. Fethiye ile Dalyan arasında Kalimche köyünde kurulmuş bir sahil kasabasıdır. Eşsiz güzellikteki çeşitli koyları ve 12 Ada ile cezbedici bir tatil bölgesidir. Göcek gulet kiralama seçeneği ile bulunan tüm koyları, plajları keşfederken; Fethiye Müzesi, Tlos Letoon, Telmessos ve Patara gibi tarihi yerleri de ziyaret edebilirsiniz.

Marmaris Katamaran Kiralama

Popüler bir liman kenti olan Marmaris, aynı zamanda yaz turizmi için Türkiye’nin önemli destinasyonları arasında yer almaktadır. Uzun sahil şeridinde bulunan ıssız koyları, masalsı plajları ve tarihi çok uzun dönemlere uzanan antik şehirleri ile yaz aylarında yüzbinlerce turisti ağrılamaktadır. Dolayısıyla katamaran kiralama hizmetlerinde Türkiye’nin en işlek yat kiralama merkezlerinden biridir. 

Bodrum Katamaran Kiralama

Eski ismi Halikarnas olan Bodrum, Türkiye’nin güneybatısında yer alan Muğla şehrinin en popüler ilçesidir. Sahip olduğu uçsuz bucaksız, alabildiğince berrak mavi denizleri ile ‘’Ebedi mavilikler ülkesi” olarak tanımlanmaktadır. Bembeyaz evleri, Bodrum Kalesi, plajları ve koyları ile ünlüdür. Ayrıca Bodrum'dan Kos Adası’na ulaşmak feribot ile 1 saatten daha kısa sürmektedir. Kisebükü, Mazı, İngiliz Limanı, Orak Adası, Çökertme, Türkbükü, Gümüşlük, Yalıkavak, Bitez, Gökova, Hisarönü Körfezi’ni ve Yunan adalarından Kos, Symi, Rhodes, Leros, Kalymnos gibi adaları ziyaret edebilirsiniz.

Katamaran kiralama fiyatları hakkında kesin bir ücret skalasından bahsedemeyiz. Kiralanan katamaranın boyutu, kamara sayısı, alınan ek hizmetler (temizlik, yiyecek - içecek servisi gibi) gün ve rota sayısı, kiralanan sezon gibi etmenler de yat kiralama ücretleri için önemli özelliklerdir. Tekne, katamaran, gulet, yat ve yelkenli gibi tekne türleri turizminin popüler olduğu bölgelerde sezona bağlı (haziran-temmuz-ağustos) olarak fiyat değişimleri olabilir. 

Katamaran kiralama fiyatlarına dahil olan hizmetler tekne ve kaptana bağlı olarak belirlenmektedir. Ancak genellikle yakıt ve yat hizmetleri genel fiyatın içerisinde olacak şekilde kiraya verilmektedir. Katamaran kiralama fiyatlarını öğrenmek için iletişim formumuzu doldurabilir veya 0531 367 65 76 numaralı telefonumuzdan iletişime geçebilirsiniz.

TekneveYat, Türkiye’nin dört bir yanında gulet, katamaran, motoryat, yelkenli gibi farklı tipte teknelere sahip işletmecileri bir araya getiren bir tekne ve yat kiralama platformudur ayrıca kişiye özel tekne tatili ve tekne organizasyonları hizmeti sunar. Şimdiye kadar binlerce mavi yolculuk, günlük tur, dalış turu ve yelkenli kiralama hizmeti vererek güvenilirliğini kanıtlamış, sektörde kendine saygın bir konum edinmiştir.

TekneveYat olarak, müşterilerimizin güvenini kazanmak için geri bildirimlerini dikkate alıyoruz ve kendimizi geliştirerek hizmet kalitemizi artırıyoruz. TÜRSAB A Grubu Seyahat Acentesi ve Gemi Acentesi belgelerine sahibiz. İnsanlara ve çevreye saygılı, sürdürülebilir bir deniz turizmi anlayışıyla faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

Müşteri temsilcilerimiz, bizi tercih eden misafirlerimizin memnuniyetini sağlamak adına 7/24 hizmet vermektedir. 

Mavi Yolculuk
Devamını Gör
Sorunuz mu var?