Antalya - Dalış Turları ve Eğitimi

Kaş'ta Kiralık Konaklamalı Yat

Özellikler
WC - Mutfak - Duş - TV - Alkollü İçecek - Alkolsüz İçecek - Yemekli - Transfer-Servis Hizmeti - Buzdolabı - Balık Bulucu - Kahvaltı - Öğle Yemeği - Kabin - 220 Volt Priz - Soğuk İçecekler -
İlan No :
TY-348341
İl :
Antalya | Kaş
İskele
Marina ( Setur )
Teknemiz 10.60-3.45 boyutlarında olup tamamen fibergalastan üretilmiş 2018 modeldir. Teknemiz ticari bir teknedir. Kaş setur marina da bağlı bulunmaktayız. Marinaya bağlı durumdayken konaklama (ODA+KAHVALTI) hizmeti vermekteyiz. Konaklama süresince marina imkanlarından faydalanıyorsunuz (PLAJ-YÜZME HAVUZU-7/24 SICAK SU BANYO-RESTORAN-BAR -MİGROS vb...) Kahvaltınızı arzu ede...

DALIŞ TURLARI

Dünyanınen güzel coğrafyaları arasında gösterilen Akdeniz ve Ege kıyılarımız muhteşem koyları, masmavi suları, yemyeşil ormanları, eşsız güzellikteki adaları ve sonsuz güneşi ile keşfedenleri kendine hayran bırakıyor.. Suyun ustundeki kadar eşsiz bir başka zenginliğimiz de mavi derinliklerde gizli.

Dalış Turları ile Su Altının Muhteşem Dünyasını Keşfedin

Türkiye gerek tarihi batıkları gerekse kıyılarında bulunan çok çeşitli deniz canlılarının oluşturduğu büyüleyici görsellikler ile olağanüstü zenginlikte bir su altı dünyasına sahip. Bu eşsiz dünyayı keşfetmek için ülkemizde dalIşa elverişli olduğu yerlerde son derece güvenli ve kaliteli hem daliş eğitimi veren klüpler mevcut hem de her turlu ekipmana ve konfora sahip dalis turları bulunuyor.

Eğer daha önce dalış yapmamış olanlardansanız, deneyimli ve belgeli dalış eğitmenleri eşliğinde son yılların en popüler aktivitelerinden olan su altının keşfini sunan dalış turlarına katılmak için tekneveyat.com sitesi üzerinden bilgi alabilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Tekneveyat.com, sizlerin de Türkiye'deki doğal güzellikleri keşfetmeniz için dalış dünyanın en iyileriyle birlikte çalışarak bu alandakı en güvenilir hizmet veriyor. Güvenli ve kolay ödeme yöntemini kullanan tekneveyat.com, Ege ve Akdeniz başta olmak üzere birçok yerde yapılan turlar için kolaylık sağlıyor.

Simdi tekneveyat.com'un sizler için düzenlediği Dalış Turları ve Eğitimi sayfasını ziyaret ederek, özenle seçtiğimiz tur programları hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.