İlan No : TY-855840

Mersin Dalış Eğitimi ve Turu

Su altında geçireceğiniz her dakikanın ne kadar keyifli olduğunu dalış yaparak geçirdiğiniz vakitlerde anlayacaksınız! Su altı zenginlikleriyle tanışmanın tam zamanı:)

Mersin Aydıncık bölgesinde dalış eğitimlerimiz, teknede gerçekleştirilmektedir. Teknemizde eğitmenlerimiz tarafından verilecek olan dalış öncesi beceri eğitimi aldıktan sonra grup halinde eğitmenlerimiz eşliğiyle dalışlarınızı gerçekleştireceksiniz.

Amatör olarak yapacağınız dalışlar için dalış eğitmenlerimiz tarafından verilen eğitimlerimiz ortalama 60 dakika sürmektedir. Profesyonel hocalarımız eşliğinde suyun altında dalışlarımız 30-35 dakika sürmektedir.  Suyun altında dilerseniz profesyonel makinalar ile dalış fotoğraf ve videolarınızı çektirebilirsiniz.

Dalış turu teknemiz sabah 10:00’da hareket etmektedir. Misafirlerimiz dalışları eğitmenlerimizle gerçekleştiği için dalışları grup halinde gerçekleştirmeyiz. Dalış yapmayan misafirlerimiz grup sıralarını beklerken denize girebilir, güneşlenebilir ve teknemizin keyfini çıkarabilirler.

Mersin’de gerçekleştirilen dalışlarda, su altı zenginliklerini görme imkanı bulurken dalışınızı gerçekleştireceğiniz sırada rengarenk balıklarının yanı sıra domuz balıkları ve akyalar da size eşlik ederek dalışınızı daha keyifli hale gelecektir.                                                                                                                                                                                                                                                             

Dalış noktalarımıza varıp misafirlerimizin dalışı tamamlandıktan sonra teknede öğlen yemeği servisimiz mevcuttur. Öğlen yemeği menüsü, tavuk sote/et köfte, makarna ve salatadan oluşmaktadır. Teknemizde öğlen yemeğimizden ve dalışlarımız tamamlandıktan sonra limanımıza dönüşümüz gerçekleşmektedir.

Amatör dalış için 14 yaşınızı tamamlamış iseniz 18 yaşına kadar ailenizden yazılı onay almak şartıyla bizimle birlikte dalabilirsiniz! Herhangi bir kronik rahatsızlığınız var ise, lütfen dalış yapmadan önce dalış eğitmenlerimizle rahatsızlıklarınızı paylaşınız. Sağlığınız bizim için çok önemli.

Dalış okulumuz tarafından verilen eğitimler şu şekildedir;

TSSF-CMAS Dalış Eğitimleri

Bir Yıldız Dalıcı,

İki Yıldız Dalıcı,

Mersin-Aydıncık bölgesinde bulunan dalış kursları ve dalış fiyatları hakkında bilgi almak ve rezervasyon için lütfen bizimle iletişime geçin! 


Mersin Dalış Eğitimi ve Turu

Özellikler

  • WC
  • Mutfak
  • Duş
  • Alkolsüz İçecek
  • Yemekli
  • Sıcak İçecekler
  • Soğuk İçecekler
  • Canlı Müzik
  • Mangal
  • Sıcak Su
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 31
Soru Sor - Teklif İste

* ile işaretli alanlar zorunludur.