Gümüldür´de Dalış Turu ve Eğitimi

#TY-824793

Su altında geçireceğiniz her dakikanın ne kadar keyifli olduğunu dalış yaparak geçirdiğiniz vakitlerde anlayacaksınız! Su altı zenginlikleriyle tanışmanın tam zamanı :)

Amatör olarak yapacağınız dalışlar için dalış eğitmenlerimiz tarafından verilen karada eğitimlerimiz 60 dakika sürmektedir. Profesyonel hocalarımız eşliğinde suyun altında dalışlarımız 30-35 dakika sürmektedir. Suyun altında dilerseniz profesyonel makinalar ile dalış fotoğraf ve videolarınızı çektirebilirsiniz.

Gümüldür’de yapacağınız dalışınız esnasında sarıgöz, papaz, gelin, papağan, turna balıkları ve ahtapotlar sizi asla yalnız bırakmayacaktır.

Amatör dalış için 14 yaşınızı tamamlamış iseniz 18 yaşına kadar ailenizden yazılı onay almak şartıyla bizimle birlikte dalabilirsiniz! Herhangi bir kronik rahatsızlığınız var ise, lütfen dalış yapmadan önce dalış eğitmenlerimizle rahatsızlıklarınızı paylaşınız. Sağlığınız bizim için çok önemli.

Dalış okulumuz tarafından verilen kurslar şu şekildedir;

TSSF-CMAS Dalış Kursları

Bir Yıldız Dalıcı,

İki Yıldız Dalıcı

Gümüldür bölgesinde bulunan dalış kursları ve dalış fiyatları hakkında bilgi almak ve rezervasyon için lütfen bizimle iletişime geçin!

Tüplü dalış için giysi ve tüp fiyata dahildir.

Teorik eğitim (30 dk ve 1 saat arasında sürmektedir)

Dalış (5 metreye kadar yaklaşık 20-30 dk sürmektedir)

  • *Sualtı fotoğraf ve video çekimi dahil değildir.
  • *Bilgilendirme ‘’tanıtım dalışı’’ içindir. Diğer eğitimler için iletişime geçebilirsiniz.
Navigasyon
  • check icon GPS
  • check icon Denizaltı Kamerası
  • check icon Denizüstü Radar Sistemi