İlan No : TY-824793

Gümüldür´de Dalış Turu ve Eğitimi

Su altında geçireceğiniz her dakikanın ne kadar keyifli olduğunu dalış yaparak geçirdiğiniz vakitlerde anlayacaksınız! Su altı zenginlikleriyle tanışmanın tam zamanı :)

Amatör olarak yapacağınız dalışlar için dalış eğitmenlerimiz tarafından verilen karada eğitimlerimiz 60 dakika sürmektedir. Profesyonel hocalarımız eşliğinde suyun altında dalışlarımız 30-35 dakika sürmektedir. Suyun altında dilerseniz profesyonel makinalar ile dalış fotoğraf ve videolarınızı çektirebilirsiniz.

Gümüldür’de yapılan dalışlarda sarıgöz, papaz, gelin, papağan, turna balıkları ve ahtapotlar sizi asla yalnız bırakmayacaktır.

Amatör dalış için 14 yaşınızı tamamlamış iseniz 18 yaşına kadar ailenizden yazılı onay almak şartıyla bizimle birlikte dalabilirsiniz! Herhangi bir kronik rahatsızlığınız var ise, lütfen dalış yapmadan önce dalış eğitmenlerimizle rahatsızlıklarınızı paylaşınız. Sağlığınız bizim için çok önemli.

 

Gümüldür  Dalış okulumuz Tarafından Verilen Kurslar

TSSF-CMAS Dalış Kursları

Bir Yıldız Dalıcı,

İki Yıldız Dalıcı

 

Gümüldür bölgesinde bulunan dalış kursları ve dalış fiyatları hakkında bilgi almak ve rezervasyon için  lütfen bizimle iletişime geçin!

 


Gümüldür´de Dalış Turu ve Eğitimi

Özellikler

Toplam Ziyaretçi Sayısı : 44
Soru Sor - Teklif İste

* ile işaretli alanlar zorunludur.