Dec 01 2021

Tüplü Dalış / Scuba Diving

Bir Hafta Sonu Etkinliği: 

Scuba Diving ya da Diğer Bir Deyişler Tüplü Dalış!

Şehir yaşamının olumsuz etkileri, iş dünyasının yorucu ve stresli temposuna ara verdiğiniz haftasonlarınızı değerlendirmek ya da aileniz veya iş arkadaşlarınızla beraber vakit geçirmek istediğinizde mutlaka deneyimlerinize ekleyebileceğiniz bir seçenek gibi görünüyor.

Yıllık izinlerinizde ya da hafta sonu tatillerinizde mavi derinliklerde birbirinden renkli ve farklı sualtı canlıları görme fırsatı bulacağınız tüplü dalış deneyimi sizi bekliyor. Sualtı dünyasının ev sahiplerini ziyaret etmek, onları fotoğraflamak, doğal ortamlarında görmek, heyecan verici ve nefes kesen bir deneyim edinmek istiyorsanız, mükemmel bir fırsat yakalıyorsunuz.

Sualtı canlıları ve denize ilgi duyuyorsanız, siz ve çevrenizi saran mavi derinliklerin renkli dünyası sizi bekliyor. Bir kez de olsa palet, maske ve şnorkel ile dalış yapanları görmüş kendinizi de hayal etmişseniz, demek oluyor ki sizin içinizde de bir dalgıç yaşıyor. Deneyimli eğitmenler eşliğinde sualtının saklı güzelliklerinin farkına varmak, bu büyüleyici atmosferi derinlerde hissetmek ve belgesellerde gördüğünüz sualtı deneyimlerini yaşamanın yolu tüplü dalıştan geçiyor.

Son yıllarda popüleritesi artan Scuba Diving ya da diğer bir deyişle Tüplü Dalış eğitimi veren üniversite kulüpleri, özel dalış merkezleri, dalış kulüpleri gibi birçok kuruluş bulmak mümkün görünüyor.

Son Blog Yazıları
 • 09 Dec 2021
  İtalya'nın En İyi Dalış Noktaları
 • 09 Dec 2021
  Dalış Okulları ve Dalış Eğitimi
 • 09 Dec 2021
  Tüplü Dalış / Scuba Diving
 • 09 Dec 2021
  Sualtı Dalış Alanları İçin 10 Öneri