Hayatınızın En Mutlu Günlerini Denizde Yaşayın

Özellikle yaz aylarında çok sevilen bir konsept olan tekne düğünü veya teknede kına gecesi, bekarlığa veda gibi organizasyonlarla  hayatınız boyunca unutamayacağınız çok özel bir düğün yaşayabilirsiniz. Elagan ve samimi bir tekne ortamında en yakınlarınız ve sevdiklerinizle birlikte; engin maviliklere açılırken hayatınızın aşkına evet diyebilirsiniz. Siz ve müstakbel eşinizin deniz tutkunu olduğunu düşünüyorsanız muhteşem bir düğün organizasyonu için tekne düğünü yapmanız doğru tercih olacaktır. Hem sizin hem de davetlilerinizin çok hoşlanacağı düğün , eğlence ortamınızda, mavilikler arasında hayatınızın en güzel gününü yaşayabilirsiniz.

Ayrıca nişan, kına gecesi ve bekarlığa veda partisi gibi diğer önemli günlerinizde de teknede yapacağınız bir organizasyon çok ses getirebilir. Özellikle nişan, kına gecesi ve bekarlığa veda organizasyonlarında; rahat ve keyifli bir ortamda kutlama yaparken aynı zamanda davetlileriniz kendilerini serin sulara bırakabilir. deneme

 

Tekne Düğünü Organizasyonu Nasıl Yapılır?

Tekne düğünü yaptırmak isteyenlerin en çok merak ettiği konulardan birisi düğün organizasyonunun nasıl yapılacağıdır. Davetli sayınıza göre farklı boyutta tekne ve yatta dünya evine girebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken ilk şey Tekneveyat.com ile detayları konuşmak ve size en uygun tekneyi ya da yatı seçmek olabilir. 

Düğün yapacak çiftler; tekne düğününün şık ve gösterişli havası dolayısı ile diğer düğün konseptlerine kıyasla tekne düğününe daha fazla para ödeyecekleri yanılgısına düşmektedir. Sanıldığının aksine bir otelde, düğün salonunda ya da kır düğününde evlenmek için ayırmanız gereken bütçe ile belki de daha az meblağlar ödeyerek tekne organizasyonu, düğün, kına veya bekaerlığa veda yapabilirsiniz. 

Tekne organizasyonalrı için davet edeceğiniz konuklarınız en yakınlarınız olabilir. Az sayıda davetli ile samimi bir ortamda eğlenebileceğiniz gibi, 500 kişiye kadar davetlinin katılabişeceği büyük bir organizasyon da yapabilirsiniz. Ayrıca düğün sonrası kutlamalar için de tekne organizasyonları oldukça keyifli bir tercih olmaktadır. En yakın arkadaşlarınızdan oluşan bir grup ile organize edeceğiniz düğün sonrası eğlencenizde unutulmaz anlar yaşayabilirsiniz. Zaman ve mekân sınırlamasının olmayacağı bir ortamda geceden sabaha kadar sürecek bir eğlence ile evliliğinizi kutlayabilirsiniz.

 

Tekne Düğünü Dekorasyon Önerileri

Açık havada, gökyüzünün ve denizin engin mavilikleri arasında hem gösterişli hem de samimi bir havaya sahip bir düğün ortamında evlenmek isteyen çiftlerimiz için en doğru seçenek tekne düğünü olmaktadır. Romantik ve unutulmaz bir düğün için beyaz tüllerle ve soft renkli çiçeklerle süslenmiş bir kumsalda nikahınızın kıyılmasının ardından; denize açılabilir, teknede sevdiklerinizle birlikte düğününüzü kutlayabilirsiniz.

Tekne düğünlerinde düğün alanı için dekorasyon önerilerimize gelecek olursak; deniz, gökyüzü ve pırıl pırıl parlayan güneşin doğal izlerini yansıtacak beyaz tüller tekne tırabzanlarının süslemelerinde kullanılabilir. Davetliler için kokteyl masası veya yemek masası konseptine göre hazırlanan masaların süslemelerinde ise deniz temalı ürünler kullanılabilir. Doğal ve şık düğün ortamınızda davetlilere deniz mahsullerinden oluşan bir açık büfe sunabilirsiniz.