post picture

İstanbul'da Farklı Bir Alternatif: Boğaz'da İftar

Ramazan ayının son dönemlerde yaz saatlerine rastlaması, artık açık havada yapılacak organizasyonların sayısını da arttırdı. Restoranlar iç mekan ve bahçe kapasiteleri ölçüsünde, iftar yemeğini bir arada yemek isteyenlere hizmet verirken, bu dönemde sıcakların da etkisiyle boğaz turları artık iftar yemeklerinde de tercih edilir durumda. Benzer şekilde İzmir ve Antalya ile Mersin’de de kiralık teknelerde iftarlar verilmeye başlandı.

Bütün özel kutlamalar konusunda en şık alternatif olan boğaz turları, ramazan ayında kurumsal ya da bireysel gruplara ramazan ayının ruhuna uygun bir atmosfer yaratarak keyifli bir ramazan ve iftar yaşatıyor.

Geleneksel Ramazan lezzetlerini bir arada bulacağınız alternatifli menüler haricinde kendi anlaşmalı firmanızdan da bu hizmeti alabiliyorsunuz. Yani organizasyon firmaları ille de benim menümü seçeceksin diye dayatmıyor. Talebe göre catering firmalarından ayrı menü temin edilebiliyor.

Tercihinize göre düzenlenmiş menünün yanı sıra misafirlerinize teknede barbekü keyfide yaşatabiliyorsunuz.

TekneveYat‘da da ilanları yer alan, iki kişilik gruplardan beş yüz kişilik gruplara kadar her kapasiteye göre hizmet veren tekne ve yatlarda canlı müzik ve ramazan etkinliklerini de unutmamış. Hacivat Karagöz gölge oyunundan ramazan şerbetine kadar her şey ramazan ayının ruhuna uygun.

Zamanlama sıkıntısı olmaması açısından karadan 1 saat önce hareket eden kiralık tekne ve yatlar ister kusursuz bir hizmetle size ve misafirlerinize masa düzeni hazırlarken isterseniz açık büfe şeklinde de servis alabiliyorsunuz. Farklı iskele semtlerden de yolcu alabilen tekneler sayesinde iftara geç kalma korkusu ve trafik konusu da böylece çözmüş oluyorsunuz.

Artık firmalar da kurumsal iftar yemeklerini boğazda vermeyi tercih ediyor. Hem boğazın eşsiz manzarasına çözüm ortaklarına yüksek motivasyon sağlıyor ve hem de misafirlerine unutulmaz bir teknede iftar programı sunmuş oluyor. 

Eğer İstanbul'da, tekne, yat ve gemi kiralama için daha detaylı ve farklı bilgiler arıyorsanız ilgili sayfamızı ziyaret ederek birbirinden güzel gulet, katamaran, motoryat ve yelkenli seçeneklerini inceleyebilir ve rezervasyon için bizimle 0531 367 65 76 numaralı telefon hattımızdan iletişime geçebilirsiniz.

Son Blog Yazıları
  • İstanbul'da Gezilecek Yerler
  • İstanbul'da Muhteşem Bir Gün Geçirmek
  • İstanbul Boğazı'nda Denizden Transfer, Deniz Taksi
  • İstanbul Boğaz'da Özel Vapur Kiralama
  • Çanakkale Boğazı'nda Denizden Transfer, Deniz Taksi
  • Boğaz'da Teknede Kahvaltı Keyfi