post picture

Virüs Döneminde Teknede Düğün Ve Nikah Organizasyonu

Virüs döneminde alternatif organizasyon seçeneği gemide ya da teknede düğün ve nikah ile hayatınızın bu önemli gününü sevdikleriniz koruyarak ve keyifli anlara imza atarak geçirme arayışı içindeyseniz, hijyen şartlarının tam sağlandığı teknelerimiz ve profesyonel ekibimiz ile sizlere hizmet sunuyoruz.

Teknede Yemekli Düğün Ve Nikah

Covid 19 salgının etkisi ile geniş davetlinin katıldığı düğün ve nikah törenlerinde sosyal mesafenin korunmasına imkan tanıyan alanda organizasyon gerçekleştirmek ve tercihen kişi sayısının düşürüldüğü nikah törenlerinde, alternatif bir konseptte akıllarda kalacak eğlenceli ve romantik anları yaratmak amacı ile İstanbul teknede düğün ve nikah seçeneklerini tercih etmek, kendinizi ve sevdikleriniz koruma altına alabilmenize imkan sağlamaktadır.

Bu kapsamda İstanbul’da yatta yemekli düğün organizasyonlarımız çerçevesinde minimum 10 kişilik maksimum 250 kişilik kapasiteye sahip ve her iki kapasite seçeneğinde de misafirler için gerekli hijyeni ve sosyal mesafe alanlarını sunduğumuz, şık yatlarımızda hayatınızın bu özel günün ölümsüz hale getirebilirsiniz.

Yemekli seçeneğimiz kapsamında et, meze, balık, aperitifler, salata gibi farklı yemek seçeneklerinden dilediklerinizin misafirlerinize servisinden yaralanırken, alkollü ve alkolsüz içerek servislerinde tercih gerçekleştirebilirsiniz.

Teknede Düğün Ve Nikah Organizasyon Rezervasyonu

Teknede düğün ve nikah organizasyonlarımız için rezervasyon aşmalarında kiralama taleplerinizi alırken ve organizasyona katılım sağlamak istediğiniz gün ve saat bilgilerini ediniyoruz. Rezervasyon işlemlerinizi gün içinde her hangi bir kısıtlama yaşamdan, ister gündüz iterseniz de gece saatlerinde gerçekleştirmek istediğiniz nikah ve düğün organizasyonlarınız için alıyoruz.

Bu kapsamda Boğazın büyüleyici manzarasında tarihi dokuyu ve denizin enginliğini seyredebileceğiniz gündüz saatlerinde veya manzara eşliğinde tarihi mekanları ve şehrin büyüleyici ışıklarını seyredebileceğiniz gece veya gün batımı saatlerinde şık düğün, nişan organizasyonlarınız teknelerimizde gerçekleştirebilirsiniz.

Teknede ve Gemide Düğün Ve Nikah Organizasyonunun Avantajları Nelerdir?

Sizler için virüs döneminde alternatif organizasyon seçeneği teknede düğün ve nikah organizasyonlarımızın avantajlarını şu şekilde sıralarız:

 • Salgın kapsamında gerekli hijyen ve sosyal mesafe koşullarını koruyarak 10 kişi ila 250 kişilik davet kapasitesinde İstanbul Boğazda gemide veya yatta nikah ve düğün gerçekleştirebilme,
 • Tercihe bağlı olarak geniş menülü yemek servisinden yararlanma,
 • Sizlerin tercih edeceği müzik listeleri üzerinden DJ ile müzik yayını eşliğinde dans etme,
 • Dans için yeterli pist alanından yararlanma, teknelerimizde yer alan WC, 222 W’luk priz, açık teras alanı imkanlarından yararlanma,
 • Bebek, Beykoz, Ortaköy, Kalamış, Arnavutköy, Sarıyer gibi Boğazın eşsiz manzaralı alanlarında seyir keyfinden yararlanma,
 • Gece veya gündüz saatlerinde organizasyon rezervasyonlarını gerçekleştirebilme,
 • Nişan ve düğün konseptine uygun şekilde dekore edilen yatlarımızdan yararlanma,
 • Tercihe bağlı fotoğraf ve video çekimleri,
 • Gelin ve damat için özel hazırlanan kulis odası,
 • Deniz üstü radar sistemli güvenlikli araçlarımızda seyahat etme,
 • Yemek masaları ve servis takımlarında nişan törenlerine çarpıcı bir hava katacak şık sunum ve dekor detaylarını kullanma,

Bu gibi avantajlardan yararlanabileceğiniz İstanbul’da gemide ya da teknede yemekli nişan ve düğün organizasyonlarımız kapsamında, sizler için hayatınızın önemli günleri arasında yer alan bu değerli anda, ihtiyaçlarınıza yönelik tüm çözümleri hazırlıyoruz.

Düğün Ve Nişan Organizasyonları İçin Uygun Gemi ve Tekneler Nasıl Olmalıdır?

Düğün ve nişan organizasyonlarını teknede gerçekleştirme kararı almanız halinde, sizin ve sevdiklerinizin bu özel günde can ve mal güvenliklerini koruma altına alacak ve donanımlı araçlarda organizasyona katılmanız gerekmektedir. İlk dikkat edilecek noktalardan biri deneyimli bir ekibin eşliğinde deniz yolculuğunu sağlanmasıyken, ikinci adımda misafirler için gerekli alanın sunulmasına ve yatın deniz üstü sistemler ile güvenli yolculuğunun desteklemesine özen göstermeniz gerekir.

Bizler tam donanımlı kiralık gemi ve yat seçeneklerimiz ve prosedürlere uygun deniz üstü güvenlik sistemlerimiz ile gündüz, gece, karanlık veya sisli hava şartları farketmezin güvenli bir yolculuğu ve organizasyonu sizlere sunuyoruz.

Virüs döneminde alternatif organizasyon seçeneği teknede düğün ve nikah seçenekleri, organizasyon veya sadece yat ve gemi kiralama seçenekleri ve çok uygun fiyatlar için tekne düğünü sayfamızdan daha detaylı bilgi edinebilir veya bizi arayabilirsiniz. Aklınıza takılan bir soru olursa ve iletişime geçmek isterseniz bizimle 0531 367 65 76 telefon numaramızdan veya iletişim formunu doldurarak iletişime geçebilirsiniz. 

Son Blog Yazıları
 • İstanbul Boğaz'da Özel Vapur Kiralama
 • Virüs Döneminde Teknede Düğün Ve Nikah Organizasyonu
 • Teknede Kına, Nişan ve Düğün Organizasyonları