post picture

Bebek Yat Kiralama Ve Özel Organizasyon

Bebek yat kiralama ve özel organizasyon hizmetinden aynı anda yararlanma arayışındaysanız, deneyimli ekibimiz ve şık, tam donanımlı yatlarımız ile profesyonel desteğimiz sizler için sunuyoruz. Bu kapsamda sizlere tüm konfor detaylarını sunan ve eğlenceli anları yaşayabilmenize imkan sağlayan yat modellerimiz ile Bebek, Etiler, Rumeli Hisarı, Levent, Boğaziçi Üniversite konumlarından kolaylıkla yararlanabileceğiniz İstanbul tekne turu ve özel organizasyon için kiralama hizmetimizi sunuyoruz.

 

Doğum Günü İçin Bebek Yat Kiralama

İstanbul tekne organizasyon seçeneklerinden doğum günü organizasyonlarınız için yat kiralama arayışı içindeyseniz, birden fazla avantajdan yararlanabileceğiniz yat seçeneklerimiz sizler sunuyoruz. Kiralama hizmetlerimiz kapsamında doğum gününüz için dilediğiniz dekor ve yemek menüsü çeşitleri ile doğum günü partiniz gerçekleştirmeniz için gerekli koşulları sunuyoruz.

 

Diğer yandan yakın arkadaşlarınız için yapmak istediğiniz sürpriz doğum günü partilerine uygun konsepti yatlarımızda uygulayarak, rezervasyon kapsamında sizinle görüşeceğimiz ve talep edeceğiniz yemek çeşitlerini menü seçeneklerimize ekleyip, sıcak servislerini teknelerimizde gerçekleştiriyoruz. Doğum günü için kiralık yat hizmetimiz kapsamında DJ kabinden yapılan ve beğendiğiniz parçalardan oluşan müzik yayından yararlanarak, Bebeğin eşsiz manzarasında dans edebilirsiniz. Teknelerimizin özel açık teras alanında arkadaşlarınızda keyifle vakit geçirirken içecek servisinden yararlanabilir, WC, TV, priz gibi yatlarımızda bulunan bölüm ve teknik bağlantılardan yararlanabilirsiz.

 

 

Bebekte Yemekli Özel Yat Kiralama

Bebekte yemekli özel yat kiralama hizmetimiz kapsamında özel menü tariflerini içeren şık bir yemeğe katılma imkanı edinebilirsiniz. Özel ve yemekli yatlarımızı nikah, doğum günü partisi, iş görüşmesi, evlilik teklifi, seyir turu gibi birden fazla organizasyon seçeneğinden yararlanmak amacıyla kiralayabilir, tüm organizasyon konseptleri kapsamında yatımızda yer alan şık masa ve servis takımları ile hazırlanmış olan özel yemek bölümünde öğlen veya akşam yemeğine katılım sağlayabilirsiniz.

 

Yemekli yat kiralama hizmetimiz kapsamında rezervasyon aşamasında içerikleri hakkında bilgi sunacağımız menülerimiz ile balık, et ızgara, dünya mutfağı yemekleri, aperitif kanepeler, salata çeşitleri ve meze tipleri gibi seçeneklerden seçimleriniz gerçekleştirirken, özel servis edilmesini istediğiniz yemekleri bildirerek, damak tadınıza uygun tercihleri yapabilirsiniz.

 

Bekarlığa Veda Partisi İçin Bebek'te Yat Kirama

Bebek yat kiralama ve özel organizasyon hizmetimiz kapsamında tam donanımlı ve konforlu araçlarımızda bekarlığa veda partinizi gerçekleştirmek amacı ile kiralama talebinde bulunmanız halinde, yatımızı bu konsepte uygun dekor seçenekleri ile hazır hale getirerek sizler için sunuyoruz. Yatta bekarlığa veda partisi organizasyonumuz kapsamında, müzik yayını eşliğinde dans, tercih etmeniz halinde geniş menüden yemek servisi, fotoğraf çekimi, Boğazın önemli noktalarına hareket ederek seyir keyfini andı anda deneyimleme aşamalarından programımız kapsamında yararlanabilmektesiniz.

 

İş Görüşmeleri İçin Bebek'te Yat Kiralama

Çalıştığınız şirketleri şık bir yatta ağırlama ve iş hakkında görüşmeleri bu alanda gerçekleştirme arayışı içindeyseniz Bebek'te kiralık tekne hizmetimiz kapsamında ihtiyaçlarınıza profesyonel çözüm getiriyoruz. Iş görüşmeleri için özel olarak kiralayabileceğiniz yat seçeneklerimizde iş arkadaşlarınız ile şık bir yemeğe katılırken, iş projeleriniz hakkında planlarınız görüşebilirsiniz. Şık bir yemeğin ardından yatımızda yer alan her türlü konfor koşulundan yararlanabilmeniz mümkündür. Özellikle iş görüşmelerinde ihtiyaç duyacağınız, PC bağlantılı TV, internet, 220 W’luk priz, her türlü ofis ekipmanı yatlarımız içerisinde bulunmaktadır.

 

Diğer yandan Boğaz güzergahı içinde dilediğiniz alanda mola verme veya yata yeni misafirleri alma talepleriniz bizlere ileterek, İstanbul günlük yat kiralama kapsamında tercih ettiğiniz rotalara ulaşım gerçekleştirebilirsiniz. İş ortaklarınız teknede yemek servisi eşliğinde ağırlamak, dilediğiniz alanlardan ortaklarınız almak, mola vermek ve yola devam etmek tamamen sizlerin tercihlerinize bağlı olarak gerçekleşmektedir.

 

 

Bebek Yat Kiralama Ve Özel Organizasyonlar Hangi Saatlerde Yapılır?

Bebek, İstanbul yat kiralama ve özel organizasyon hizmetimi kapsamında her hangi bir kısıtlama yaşamadan ister gündüz ister gece saatlerinde kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.  Mezuniyet töreni, bekarlığa veda partisi, evlilik teklifi, evlilik yıl dönümü gibi farklı konsepte kutlamalarınız için gece saatlerinde veya gün içinde tercih edeceğiniz zamanda rezervasyon tanımlamalarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

 

Evlilik Yıldönümü İçin Bebek Yat Kiralama

Yat kiralama hizmetimiz kapsamında yararlanabileceğiniz bir diğer seçeneğimiz ise evlilik yıl dönümüzü kutlama organizasyonumuzdur. Bu kapsamda akşam veya gündüz saatlerinde Boğaz'ın mükemmel manzarası eşliğinde, eşiniz ile şık bir öğlen veya akşam yemeğine yatta katılabilir. Tercih edeceğiniz romantik veya eğlenceli parça playlistleri eşliğinde hoş anlar geçirebilirsiniz. Bizler bu özel gününüz unutulmaz hale getirmek için gerekli koşulları, hizmetimiz kapsamında sizler için sunuyoruz.

 

Bebek yat kiralama ve özel organizasyon veya tekne ve yat kiralama seçenekleri ve çok uygun fiyatlar için www.tekneveyat.com ‘dan bilgi ve destek alabilirsiniz.

Son Blog Yazıları
  • İstanbul'da Gezilecek Yerler
  • İstanbul'da Muhteşem Bir Gün Geçirmek
  • İstanbul Boğazı'nda Denizden Transfer, Deniz Taksi
  • İstanbul Boğaz'da Özel Vapur Kiralama
  • Çanakkale Boğazı'nda Denizden Transfer, Deniz Taksi
  • Bebek Yat Kiralama Ve Özel Organizasyon