post picture

Boğaz'da Teknede Kahvaltı

İstanbul’da klişe masalar ve mekanlardan sıkılan, farklı bir kahvaltı deneyimi arayanlara müthiş bir teklifimiz var. Hadi gelin, dünyanın en güzel manzaralarından birinde, boğaza karşı değil, boğazın tam ortasında muhteşem bir kahvaltı sizi bekliyor.

Kahvaltı İçin Tekneler ve Yatlar Nereden Kalkıyor?

Boğazda kahvaltı için, Anadolu ve Avrupa yakasından kolaylıkla ulaşabileceğiniz pek çok noktadan teknelere ve yatlara ulaşabilirsiniz.

Genel olarak bakıldığında, Avrupa yakasında Bebek, Haliç, Kuruçeşme başı çekerken, Yarımadanın kuzeyinde kalan Bakırköy, Avcılar için de teknede kahvaltı için seçenekler mevcut. Anadolu yakasında ise Beykoz, Maltepe, Tuzla alternatif kalış yerleri olarak kullanılıyor.

Kahvaltılı Tekne ve Yat Turları Ne Kadar Sürüyor?

Boğazın keyfini çıkartarak, önünüze gelen serpme veya sizin isteğinize göre hazırlanmış özel kahvaltınızı yaparken zamanın nasıl geçtiğini fark etmezsiniz muhtemelen, ancak kahvaltılı tekne ve yat turları için ortalama 2-4 saat arasında bir süre uygun görülüyor. Ancak elbette kahvaltı sonrasında gün boyu tekne ve yatla boğazın baştan başa dolaşarak veya adalara giderek tüm gününüzü denizde geçirebilirsiniz.

Boğazda Kahvaltı ve Tekne Turu Ücreti Ne Kadar?

Boğazın ortasında, size özel tekne ve yat içinde konforlu ve özel bir kahvaltı fiyatları, karada herhangi bir mekanda size sunulan hizmet ve kahvaltı karşısında gayet uygun kalıyor. Tekne ve yatlar genellikle saatlik kiralama şeklinde ücretlendirmeye giderler. Bu nedenle öncelikle turunuzun ne kadar süreceği, yani boğazda ne kadar süre kalacağınız önemlidir.

Bazı teknelerde kişi başı kahvaltı ücreti ekstra olurken bazı tekne ve yatlarda ise sabit tur ve kahvaltı ücreti vardır.

İstanbul Boğazında tekne ve yatta kahvaltının bedelini belirleyen unsurlardan biri de şüphesiz bu aktiviteyi gerçekleştirmek istediğiniz, yani seçeceğiniz tekne ve yatın kendisidir. Örneğin bu deneyimi 25 metre uzunluğunda ultra lüks bir motoryatta veya 7-8 metrelik bir teknede  yaşayabilirsiniz. Bu tamamen sizin bütçeniz ve tarzınızla ilgilidir.

İstanbul’da Teknede Kahvaltılı Boğaz Turunu Nasıl Bulurum, Nasıl Rezervasyon Yaparım?

Boğazda, farklı amaçlarla pek çok tekne ve yat hizmet vermektedir. Ancak kahvaltı ve yemek içeren özel etkinlikler için bu konuda uzman, deneyimli bir tekne seçmeniz gerekir. Kiralayacağınız tekne veya yatın güvenli, temiz, hijyenik olması da son derece önemlidir. Personelin tecrübeli ve saygılı olması da çok önemlidir.

İşte bu konularda sürprizler yaşamamak adına, tekne ve yat kiralama, boğazda kahvaltı ve özel organizasyonlar, aktiviteler konusunda yıllardır kusursuz hizmet veren, yüzlerce yerli ve yabancı mutlu müşteri deneyimi yaşatan TekneveYat sizin bir tık uzağınızda. Hemen sitemize tıklayın veya bizi 0531 367 65 76 nolu telefondan arayın, size sevdikleriniz, aileniz veya arkadaşlarınızla boğazda kusursuz bir teknede kahvaltı deneyimi yaşatalım.

Son Blog Yazıları
  • İstanbul'da Gezilecek Yerler
  • İstanbul'da Muhteşem Bir Gün Geçirmek
  • İstanbul Boğazı'nda Denizden Transfer, Deniz Taksi
  • İstanbul Boğaz'da Özel Vapur Kiralama
  • Çanakkale Boğazı'nda Denizden Transfer, Deniz Taksi
  • Boğaz'da Teknede Kahvaltı Keyfi