Adrasan ve Suluada Tekne Turu

Sadece ülkemizin değil, dünyanın da en çok ziyaret edilen tatil merkezlerinden bir tanesi olan ve Antalya’nın Kumluca ilçesinde bulunan Adrasan, benzersiz manzaralara ev sahipliği yapar. Masmavi denizin yemyeşil bir doğa ile buluştuğu bu noktada unutulmaz anlar yaşayabilirsiniz. Bu konuma keyifli bir yolculuğun sonunda ulaşmak ve gün boyunca çeşitli koylarda yüzebilmek için Adrasan Suluada tekne turlarını tercih edebilirsiniz. Antalya tatilinizi çok daha keyifli bir hâle getirecek olan bu turlar, eşsiz doğal güzelliklere yakından şahitlik etmenizi sağlar. 

Bilindiği üzere Türkiye’nin güney sahillerinde tatil sezonu bahar aylarının sonlarına doğru açılır. Bu tarihten itibaren bölge, âdeta kocaman bir tatil cennetine dönüşür. Adrasan Suluada tekne turları ise mayıs ayının sonuna doğru tatilcileri keyifli yolculuklara çıkarmaya başlar. Bu dönemde balık çeşitlerinin menülere eklenmesi ise Antalya Adrasan Suluada tekne turu alternatiflerini çok daha cezbedici bir hâle getirir. Söz konusu turlar, hava şartlarına bağlı olarak ekim ayının son günlerine dek sürebilir. Adrasan Suluada tekne turu saatleri de tatilcilerin merak ettiği konular arasında yer alır. Bu turlar, sabah 10.00 - 11.00 saatleri arasında başlar. Teknede ve denizde geçirilen birbirinden eğlenceli anların ardından akşamüzeri 17:00 - 17:30 civarında gezi sona erer. 

Tekne turları, yukarıda belirtilen zaman aralığında Adrasan Sahili’nden kalkar. Yaklaşık olarak 6 saat boyunca Suluada’da ve çevredeki diğer özel koylarda vakit geçirmeniz mümkündür. Teknede servis edilen lezzetli öğle yemeği ile yüzerken harcadığınız enerjiyi de geri kazanabilirsiniz. Akşam saatlerinde ise bu keyifli tur sona erer. 

Adrasan tekne turu, bölgedeki çeşitli noktalara uğrar. Bu geziler, tatilcilere genellikle birkaç farklı rota alternatifi sunar. Gidilecek olan yerler, deniz ve hava koşulları doğrultusunda belirlenir. Adrasan Suluada tekne turunun rotası; Mavi Mağara’nın yanı sıra Akseki, Sazak, Korsan ve Ceneviz koylarını da kapsar. Gezilen bölgelere dair bilgiler, teknede bulunan rehberler tarafından misafirlere aktarılır. Bunun yanı sıra tur boyunca oyunlar ve çeşitli etkinlikler düzenlenir. Bu aktiviteler sayesinde keyifli anlar yaşayabilirsiniz. Ziyaret edilen koylarda 45 dakikalık yüzme ve güneşlenme molaları verilir. Siz de bir Adrasan Suluada tekne turuna katılarak hem bölgenin doğal güzellikleri ve tarihî hakkında bilgi edinebilir hem de deniz, güneş ve kum üçlüsünün tadını çıkarabilirsiniz.

Suluada tekne turunda sunulan ikramlar, yaz mevsimine uygun olacak şekilde belirlenir.  Balık, salata, ızgara köfte ve makarnadan oluşan menü hem besleyici hem de doyurucudur. Dilerseniz ızgara tavuk yemeyi de tercih edebilirsiniz. Tur boyunca çeşitli meyveler de servis edilir. Bunlar, serinlemenizi ve ağzınızın tatlanmasını sağlar. Menüde yer alan tüm yiyecekler ve kavun, karpuz gibi ikramlar, Adrasan Suluada tekne turunun fiyatına dâhildir. Acıktığınız zaman sunulan ikramları afiyetle tüketebilirsiniz. Ayrıca çeşitli içecekleri keyifli bir biçimde yudumlamanız da mümkündür. Tur boyunca mutlu ve konforlu hissetmeniz için gerekli olan tüm şartlar sağlanır. 

Adrasan Suluada tekne turu fiyatları gayet uygundur. Bu sayede bütçenizi fazla zorlamadan masmavi denizin ve unutulmaz koyların tadını çıkarmanız mümkün hâle gelir. Tur sırasında servis edilen yiyeceklerin ve öğle yemeğinin fiyata dâhil olduğunu da bu konu hakkında değerlendirme yaparken göz önünde bulundurmak gerekir. Bu benzersiz yolculuğa çıkmak için internet üzerinden rezervasyon yaptırabilirsiniz. Böylelikle özellikle tatil sezonunda yer bulamama gibi sorunlar ile karşılaşma ihtimaliniz azalır. 

Tura çıkmadan önce mutlaka Türkiye’nin Maldivleri: Adrasan Suluada yazımızı okumalısınız! 

Dilerseniz siz de tekneveyat.com üzerinden rezervasyon işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Siteye girdikten sonra “Adrasan Suluada Tekne Turu” şeklinde bir arama yapmanız bu noktada yeterli olur. 0850 771 02 71 numaralı hattımızdan arayabilir ya da WhatsApp üzerinden de bizlere ulaşabilirsiniz. Kuracağınız iletişim esnasında turlar ile ilgili detaylı bilgi almanız da mümkündür. Özel Adrasan Suluada tekne turu için de bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Sadece sevdikleriniz ile Akdeniz’in masmavi sularında vakit geçirmek istiyorsanız telefon numaralarımızı arayabilirsiniz. 

Tekne Turları
Devamını Gör
Sorunuz mu var?