Geriye dönüp baktığımızda geleceğimiz için attığımız her adımın başarıyla bitmesi mezuniyetle taçlandırılır. Ve mezuniyet yaşamımızın en özel en gurur verici anlarındandır. Sınav stresi, uykusuz geceler,  bitmeyen başarı yarışları, neredeyse boyumuza gelecek kitaplar hayalimizi süsleyen meslek için sürekli karşımıza çıkan engeller.. Artık önemli bir kısmını daha geride bıraktınız.  Şimdi eğlenme zamanı.

Her okul kendi konseptinde mezuniyet töreni ile öğrencilerini onurlandırırken, tören sonrası mezuniyet partilerine de geri sayım başlar.  Mezun olan öğrenciler ister kendi sınıfları için yada isterlerse önceden organize olarak  mezun oldukları bölüm adına keyifli bir parti düzenleyerek bu anı unutulmaz kılarlar.

Farklı konseptler fikirleri arasında ortak tercihle belirlenen partiler kutlanacak yere göre zaman olarak da farklılık gösterebiliyor. Balo salonlarında düzenlenen partiler gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam ederken Teknede Mezuniyet partileri ortalama 5 saat kadar sürebiliyor.  Mezuniyet zamanları baharı yerini yaza bırakmaya hazırlandığı zamanlara denk geldiğinden Teknede mezuniyet partileri oldukça revaçta. Havuz başı partilerine farklı bir alternatif olarak tercih edilen Teknede mezuniyet partileri davetlilerin tercihlerine göre renklene biliyor.

Davetliler, isterlerse kendilerine sunulan  paket eğlence  programlarına dahil olabiliyorken isterlerse mezuniyet  gecelerini baştan aşağı kendileri organize edebiliyorlar.  

Dinlenecek  müzikten duvar süslemelerine ve hatta masa düzenine kadar okulun yada bölümün simgesi olan  objelerle yapılan düzenlemeler gecenin enerjisine enerji  katarken yıllar sonraya bırakılacak en değerli anları ölümsüzleştirmek için profesyonel  fotoğraf hizmeti de bu paketlere dahil edilebiliyor.

Teknede mezuniyet partisi için aklınıza takılan her soruyu direk muhatabına yönelterek parti öncesi ve sonrası ulaşımla ilgili detayları da belirledikten sonra yapılması gereken tek şey artık kendinizi müziğin kollarına bırakarak belki artık yollarınızın ayrılacağı belki de daha uzun yollara birlikte çıkacağınız arkadaşlarınızla kiraladığınız teknede “neydi o günler” diyeceğiniz karelere gülümsemek olmalı..

Sitemizden bu konuda hizmet veren organizasyon firmalarına yada Kaptan bilgilerine ulaşabileceğiniz gibi organizasyon sorumlumuz Emek hanımla direk görüşüp bu konuda yönlendirme talep edebilirsiniz.