İlan No : TY-725663

Antalya Motoryat Kiralama

Antalya Konyalatında bulunan teknemiz ile 12 kişiye kadar hizmet verebilmekteyiz. 

Günlük yüzme turları ile Şelale turu ve Ada turu ya da özel organizasyonlarınızda size hizmet etmek için sizi sabırsızlıkla bekliyoruz.

Sizin için yemekli-yemeksiz kutlama organizasyon gezi özel kiralama uzun dönem kiralama ile tüm ihtiyaçlarınız için hizmet vermeye hazırız.

Gerçekleştirdiğimiz organizasyonlar ise;

 

Evlilik Teklifi

Evlilik teklifi en özel ve önemli anlardan biridir. Bu özel anınızda size eşlik etmekten memnuniyet duyarız. Size özel hazırlanan konseptimiz ile unutulmaz bir evlenme teklifi edebilirsiniz.

 

Evlilik teklifi organizasyonumuz ile ilgili tüm detayları konuşup tamamlandıktan sonra, hazırlıklarımıza başlıyor ve hem sizin hem de partnerinizin isteklerine uygun bir şekilde organizasyonumuzu gerçekleştiriyoruz. 

Bekarlığa Veda

Sıradanlıktan uzak farklı bir konsept istiyorsanız teknede bekarlığa veda partisi tam size göre, evliliğe bir adım kala arkadaşlarınızla birlikte bir de size özel hazırlanmış teknede deneyimlemeye ne dersiniz? Teknelerimiz sizin arzularınız doğrultusunda hazırlanmaktadır.

Organizasyonumuzu gelinin veya damadın yakın arkadaşları tarafından düzenlenebilmektedir. Yakın arkadaşlarınızın bu mutlu güne ilk adımını sürpriz bir şekilde kutlamasına yardımcı olabilirsiniz.

Bekarlığa veda partisi için sizin belirleyeceğiniz konsept ve dekorasyon tercihlerinizle şekillenmektedir.

Doğum Günü

Doğum günü partisini isterseniz kendiniz için isterseniz sevdikleriniz için sürpriz bir parti düzenleyebilirsiniz. Sevdiklerinizle beraber doğum gününüzü deniz havasıyla çıkarmanın keyfi farklıdır!

 

 

Antalya bölgesindeki tekne turları, organizasyonlar ve daha bir çok seçeneklerimiz için lütfen bizimle iletişime geçin!


Antalya Motoryat Kiralama

Özellikler

  • WC
  • Mutfak
  • Alkollü İçecek
  • Alkolsüz İçecek
  • Transfer-Servis Hizmeti
  • Kahvaltı
  • Kabinde Özel WC
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 279
Soru Sor - Teklif İste

* ile işaretli alanlar zorunludur.