İzmir - Yelken Eğitimi ve Yelkenli Kiralama

Çeşme Yelkenli Tekne

Özellikler
WC - Mutfak - Duş - TV - Buzdolabı - Kabin - Klima - Yelken - 220 Volt Priz - Sıcak İçecekler - WC - Mutfak - Duş - TV - Buzdolabı -
İlan No :
TY-604560
İl :
İzmir | Çeşme
İzmir'in en çok uğrak ilçelerinden biri olan Çeşme, yaz mevsiminde yerli ve yabancı turistin tercih ettiği yerler arasındadır. Çeşme bölgesinde Ildır, Dalyan, Alaçatı ve Ilıca da tekneler konumlanmaktadır. İzmir Merkez ve Çeşme arası yaklaşık 79 km, Adnan Menderes Havalimanı ile ise yaklaşık 85,5 km’dir. Yelkenlimiz de 3 kabinle 6 mis...

YELKENLİ EĞİTİMİ

Hem yelkenli eğitimini hem de konaklamayı düşünmez miydiniz? Yelkenli keyifli ve eğlenceli bir deneyim sağlamaktadır. Meraklılarının mutlaka denemeleri gerekmektedir.

Temel yelkenli eğitimiyle başlayarak, yelkenin inceliğini belki de daha önce hiç duymadığınız kelimeleri duyacağınız, yelkenli ekipmanlarının hepsini kullanmayı öğreneceğiniz heyecanlı bir eğitim haline dönmektedir. Bu hazzı tadan herkes daha fazlasını isteyerek kendini daha ileri seviyelere kadar getirmek isteyecektir. Denize çıkacağınız her seferde yeni şeyler ve deneyimler katacağınız bir tutkuya dönüşmektedir.

Yelken eğitimleri yaz veya kış farketmeden her ay verilmektedir. Kış aylarında derslere gelirken sizi rüzgâr ve soğuğa karşı koruyacak kıyafetler, yaz aylarındaysa mayo ve tişört ile gelmeniz yeterli olacaktır.

Peki bu eğitime kimler katılabilir? 7 yaşından itibaren herkes rahatlıkla katılabilmektedir.

İstanbul, İzmir, Muğla gibi birçok yerde eğitimler verilmektedir.

 

Yelkenli eğitimi ve tatil fırsatları için bizimle iletişime geçerek uygun olan kurslara ve teknelere ulaşabilirsiniz.