İstanbul'u Denizden Keşfedin 

 

Bir tekne kiralayarak şehrin koşuşturmasından, yaşadığımız şehrin kalabalığında kaybolmaktan ve günlük hayatın getirdiği sorumluluklardan bir süre de olsun, İstanbul’un başka bir yüzü ile tanışabilirsiniz. İstanbul’u başka bir açıdan keşfetmek istiyorsanız, saatlik yat kiralama seçenekleri tam size göre olacaktır...

 

Saatlik tekne kiralama seçenekleri ile sadece boğazda bir tur değil, pek çok farklı organizasyon da yapılabilmektedir. Sevdiklerinizle birlikte bir pazar kahvaltısı yapabilirsiniz. Yaz aylarında adalar ve yüzme turu gibi keyifli etkinlikler de düzenleyebilirsiniz.

Eşsiz İstanbul manzaraya karşı yapacağınız bir iş toplantısı muhtemelen yaptığınız en güzel toplantılardan birisi olacaktır... Unutulmaz hatıralarla anılacak keyifli bir doğum günü gibi çeşitli organizasyonları, tekne kiralayarak gerçekleştirebilirsiniz.

Muhteşem şehir İstanbul'un sakin ve farklı bir yüzünü tanımak istiyorsanız İstanbul Boğazı’nda bir tekne kiralamak en ideal seçenek olacaktır. Eğer böyle bir tekne gezisi düşünüyorsanız öncelikle planlaması gereken bazı şeyler vardır. Mesela bunlardan birisi, teknenin karadan ayrılma ve tekrar karaya yanaşma gibi durumlarını göz önüne alarak en az 2 saat süreli bir kiralama gerçekleştirmeniz gerekebilir.

 

Kış aylarında genellikle havanın soğuk olması nedeniyle tekne kiralamanın pek doğru bir karar olmayacağını düşünür çoğu kişi. Fakat tam aksine, teknede bulunan ısıtıcılarla kış aylarında da aynı yaz sıcağını elde ederek keyifli bir kiralama ile eşsiz bir tekne turu yapabilirsiniz. Ayrıca kış ayında yapacağınız boğazda tekne turu ise İstanbul’un belki de bugüne kadar görmediğiniz sakin yüzünü ve İstanbul'un o eşsiz kış manzarasını görmenizi sağlayacağı için oldukça doğru bir tercih olacaktır.

 

İstanbul’un insanı boğan o kabalığından veya bu muhteşem şehre ilk kez geldiyseniz, sizin için en doğru seçim birkaç günlüğüne yat kiralamak olacaktır. Ayrıca daha çok vaktiniz olacağından bu süre içerisinde İstanbul’un gizli cenneti diyebileceğimiz adalarını da keşfedebilirsiniz. Üstelik tekne kiralama, kara yolu ile ulaşamayacağınız bazı güzelliklere sizi ulaştıracağı için şehrin daha önce görmediğiniz güzel yanlarını denizden keşfetmenize de olanak sağlayacaktır...

 

İstanbul Boğazı’nda saatlik tekne kiralama seçeneği ile bu muhteşem şehrin belki de daha önce görmediğiniz benzersiz görüntüsünü denizden görebilirsiniz. Kalabalık bir Boğaz Turu yerine, sadece sevdikleriniz bulunduğu bir özel yat kiralayarak hayatınız boyunca unutamayacağınız muhteşem ve eğlenceli anlar yaşayabilirsiniz.