Dec 01 2021

Marmaris'i Tekneyle Gezmek

Marmaris ve Çevresinde Tekne Kiralama

Gündüzü Ege, gecesi Akdeniz kokan Türk Rivierası'nın en önemli merkezlerinden biri olan Marmaris Türkiye'nin en eski turizm kentlerinden birisidir. Bulunduğu yer, yani konumu Marmaris'in en büyük avantajıdır. Bodrum-Datça-Fethiye üçlüsünün tam ortasındadır.

 

Muhteşem gece hayatının yanı sıra hem merkezindeki hem de çevresindeki eşsiz plajlar, onlarca ada, yarımada ve büyüleyici sahilleri ile de Akdenizin dünyaca meşhur bu coğrafyasını keşfetmek isteyenleri yıl boyunca, on iki ay beklemektedir.

 

Marmaris'in Tadını Denizden Çıkarın

Marmaris bölgesi dediğimiz yer; kuzeyden gelirken Gökova Körfezinden başlayarak, batıda Datça'ya ve ülkemizin en nefis kıyılarına sahip Bozburun'a kadar, mavinin en güzel tonlarının arasında onlarca adayı ve yüzlerce el değmemiş koyu barındıran çok geniş bir seyir alanıdır. Bütün bu güzellikleri keşfetmenin en iyi ve zevkli yolu kuşkusuz denizden yapacağınız kısa ve uzun seyahatlerdir. Marmaris'te tekne kiralama ile siz de bu unutulmaz deneyimi yaşayabilirsiniz.

 

Daha çok yaz aylarında düzenlenen Marmaris Tekne Turu ve Marmaris Mavi Tur seçenekleri bu bölgeyi Mayıs - Eylül arasında ziyaret edenler için gerçekten de harika fırsatlar sunmaktadır. Bu turlardaki tekneler son derece modern, temiz ve rahattırlar. 

 

Özellikle sonbahar kış aylarında ise, yine buralarda olup Marmaris'in kendine has o ılık deniz  havasının tadını çıkarmak hem de balık avlamak isteyenler için de Marmaris balık avı turları yılın bu dönemi için mutlaka yapın önerilerimizin başında geliyor.

 

Şimdi isterseniz dilediğiniz türden, planlarınıza ve hayallerinize uygun Marmaris ve çevresinde kiralık tekneler için Mavi Yolculuk, Gezi ve Yüzme Turları ile Balık Avı Turları sayfalarımıza göz atabilirsiniz.

 

 

Marmaris Tekne Kiralamak

 

Marmaris'e En Kısa Yoldan Nasıl Gidilir

Uçakla gelecekler için en yakın havalimanı Dalaman Havalimanı (90 Km). Buradan Marmaris merkeze otobüs ve servis seferleri bulunuyor. Diğeri İse ise Bodrum-Milas Havalimanı (140 kilometre). Tabi biraz daha uzakta kalıyor.

 

Kendi aracı ile gelecekler için: Ankara'dan yaklaşık 9 saat (650 km), İstanbul'dan 8 saat (730 km), Antalya'dan 4.5 saat (320 km) ve İzmir'den 3-3.5 saat (270 km)

Son Blog Yazıları
 • 09 Dec 2021
  Foça'da Kıyıdan ve Kiralık Teknelerden Balık Avı İçin Öneriler
 • 09 Dec 2021
  Antalya ve Kaleiçi Gün Batımında Falezler
 • 09 Dec 2021
  Marmaris'i Tekneyle Gezmek
 • 09 Dec 2021
  Tekne Turları Hakkında Kısa Bilgiler
 • 09 Dec 2021
  Denizlerde Koronavirüs Tedbirleri Hakkında 2021 Güncel Bilgilendirme
 • 09 Dec 2021
  Kiklad Adaları Tekne Turları