post picture

Kaş Tekne ve Gulet Turları

Kaş Tekne ve Gulet Turları Kaş Tekne ve Gulet Turları Antalya’nın batıdaki son ilçesi olan Kaş, her ne kadar Antalya’dan uzak, nüfus olarak sakin bir yer olsa da, şüphesiz Antalya ve Akdeniz denilince akla ilk gelen yerlerdendir.

Bu küçük ilçenin merkezi küçük olsa da, Kaş’tan bir tekneyle denize açıldığınızda, çok büyük bir potansiyel barındırdığını hemen hissedersiniz. Hemen karşısında nerdeyse yüzme mesafesinde bulunan Yunanistan’ın Meis adası belki de en yakın komşu şehirdir.

Kaş tekne turlarının gözde duraklarından biri kuşkusuz Kekova ve çevresidir. İdari olarak Antalya’nın Demre ilçesi ile Kaş arasında yer alan, Üçağız ile Kaleköy yerleşimleri karşısında bulunan bir adacık Kekova.

Kekova Adası, şu an kimsenin yaşamadığı bir ada olsa da, tarihte bu durum çok farklıdır. Halen adanın çevresi, kıyıları tarihi kalıntılarla doludur ve tekne turuna çıkan ziyaretçilerin en çok merak ettiği alanları barındırmaktadır.  

Kaş merkezinde bulunan liman ve hemen yakındaki özel marinada hizmet veren özel tekne ve yat turu firmaları size Kaş Tekne Turu için özel fırsatlar sunabilir, bu bölgede günübirlik veya konaklama ister grup şeklinde isterseniz bireysel tekne ve yat turu bulmak için Antalya Yat Kiralama sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Kaş’ta, günübirlik sabah 10:00 ile akşam 18:00 arasında hizmet veren tekne turları bulabilirsiniz. Bunlar merkezdeki limandan kalkar. Kaş’ta ayrıca aileniz, arkadaşlarınızla konaklamalı 2-3 günlük veya haftalık kabinli gulet ve motor yatlar da bulabilirsiniz.

Kaş tekne kiralama için sayfamızı ziyaret ederek birbirinden güzel gulet, katamaran, motoryat ve yelkenli seçeneklerini inceleyebilir ve rezervasyon için bizimle 0531 367 65 76 numaralı telefon hattımızdan iletişime geçebilirsiniz.

Son Blog Yazıları
  • Fethiye Tekne Turu
  • Antalya Koyları ve Plajları
  • Karaburun Koyları ve Karaburun Gezi Rehberi
  • Datça Koyları ve Plajları
  • Çeşme Koyları ve Plajları
  • Hisarönü Gezi Rehberi