Marmaris Tekne Turu

#TY-544518
 • users icon Seyir Kapasitesi
  100

Marmaris Tekne Turu (Marmaris Çıkışlı Her Şey Dahil)

Ege ve Akdeniz bölgesinde çok güzel etkileyici yerler görebilirsiniz ama, hiçbir yerde böylesine çam ağaçlarıyla kaplı, yeşilin ve mavinin tonlarını bir arada bulamazsınız. Tekne turu, size en popüler, en güzel yerleri göstermek üzerine planlanmıştır.

Marmaris ve çevresi öylesine çok koy ve adacıklar barındırmaktadır ki, aslında ancak bu tur sonunda, geçtiğiniz her yerin ayrı ve büyüleyici bir güzelliği olduğunu fark edeceksiniz. Marmaris’teki bu güzel koylarda, akvaryum gibi bu denize girmek ayrı bir keyiftir. Bu yöreyi iyi bilen personelimizle, sizin için, bölgenin en güzel yerlerinde mola veriyoruz.

Göreceğiniz doğal güzellikleriyle sizleri rüya alemine taşıyacak bu tur, sizi endişelendirecek pek çok konuyu düşünmenize fırsat vermeyecek. “Arabamı limana yakın nereye bırakacağım?” derdinden, sizi kaldığınız tesisten ya da belirli noktalardan transfer aracımızla alarak kurtarıyoruz. Her şey dahil içerik ile ne ödeyeceğinizi baştan bilip, rahat rahat tatilinizin keyfini çıkarmanızı sağlıyoruz. Her türlü rahatınız düşünüldüğü gibi asla kaliteden taviz vermeyen yemek çeşitlerini de size sunmaktadır. Marmaris Tekne Turu için özel olarak tasarlanmış, 2 veya 3 katlı, yeterince gölgeliklidir. Ayrıca, güneşlenmek isteyenler için ise şezlong ve güneş yataklarıyla size hizmet vermektedir.

Dünyanın bir cennet köşesi, böyle yeşillik böyle yeşil tonları hiçbir yerde yok. Akdeniz’in bütün bölgelerini gezin bütün Yunan adalarına gidin böyle yeşil böyle çam ağaçlarını göremezsiniz. Çam ağaçlarının ve akvaryum gibi denizin oluşturduğu bu Helenistik doğa harikasının en güzel koylarını görmeye hazır olun.

Marmaris Tekne Turu Programı

 • Çiftlik ve Cennet Adası

Teknemiz limandan ayrıldıktan sonra, Çiftlik Koyu’na gitmek üzere hareket eder. Burada misafirlerimize, fotoğraf çekebilmeleri için 10 dakikalık süre tanınır. Daha sonra Cennet Adası’na gidilir. Cam gibi parlayan sularda yaklaşık yarım saatlik bir yüzme molası verilir.

 • Akvaryum Koyu

Beyaz kayalıkların traverten görünümü oluşturduğu bu doğa harikasının büyüleyici atmosferinde mutlaka kendinizi serin sulara atmalısınız. Turumuzun yüzme molası olarak tercih ettiği bu koyu çok seveceksiniz.

 • Fosforlu Mağara

Yeşil ve turkuaz rengi nedeniyle Fosforlu Mağara olarak bilinen doğal mağara, özellikle yabancı turistlerin çok rağbet ettiği bir yerdir. Aslında fosfor olmayan mağaraya bu rengi, mağaranın içi ve dışındaki turkuaz renkli denizin yansıması fosfor görüntüsü verir. 10 dakikalık fotoğraf molası vereceğimiz bu mağarada çok güzel kareler yakalayacağınıza eminiz. Kısa molanın ardından teknemiz Kumlubük’e hareket eder.

 • Kumlubük Ve Amos

Teknemiz Kumlubük’e vardığında öğle yemeği servisi başlar. Yemek sırasında içilen alkollü ve alkolsüz içecekler için ekstra bir ödeme yapmanız gerekmez. Her şey ücrete dahildir. Yaklaşık 1 saat yemek ve yüzme molasının ardından teknemiz, Turunç Kasabasına yol alır.

 • Turunç Kasabası

Misafirlerimize tanıdığımız 1 saatlik süre içerisinde, dilerseniz Turunç Kasabası’nı gezebilir, dilerseniz de denizin tadını çıkarabilirsiniz. Yüzme molasının ardından teknemiz, son durağımızdan limana doğru hareket eder. 

Marmaris tekne - yat kiralama için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yakıt giderleri fiyata dahildir.

Personel hizmetleri fiyata dahildir.

Hava şartlarına bağlı olarak 3 veya 4 koy gezisi fiyata dahildir.

Yemekli veya yemeksiz fiyatlar için bilgi alınız!

Konfor
 • check icon WC
 • check icon Duş
 • check icon Teras
Yiyecek & İçecek
 • check icon Alkollü İçecek
 • check icon Alkolsüz İçecek
Hizmetler
 • check icon Transfer-Servis Hizmeti
₺200,00'den başlayan fiyatlarla