Dikili Bademli´de Tekne Turu

#TY-863845
 • users icon Seyir Kapasitesi
  8
 • length icon Uzunluk
  12 m

1968 model orijinal Girit yapımı, baş pervaneye de sahip Tirhandil model, bakımlı bir teknedir. Tirhandil tarzı tekneler denize dayanıklılıkları ile nam yapmıştır ve asırlardır denizde kullanılırlar. Denize dayanıklılıklarıyla ünlüdürler. 12 metre boy ve 4 metre en’e sahip teknemizde baş tarafta iki kişilik yataklı kamara, vasat kısmında iskele tarafta oturma grubu, sancak tarafta meşrubat dolabı ve misafire ait dolap, arka kısma doğru ocak ve mutfak, hemen karşısında kapalı lavabo wc bulunmaktadır. Arka kısımda geniş havuzluk içinde dümen ve önünde yemek masası, dümen etrafında ise oturma grubu mevcuttur. Arka oturma grubunun üstünde gölgelik mevcut olup sancak kıç tarafta, çevre duyarlılığını da dikkate aldığımızdan, lezzetli yemekler için seyyar lav taşlı mangal sistemi bulunmaktadır. Teknenin ön üst güvertesinde güneşlenme minderleri, hemen önünde dört kişilik oturma minderleri, onun önünde ise ırgat kenarında mini masa etrafında iki armut koltuk bulunmaktadır. Baş tarafta güverte üzerinde ayrıca duş ahizesi bulunmaktadır. Baş üstü, akşam sefası yapmak için size özel bir alandır. Her tur sonrasında tüm tekne alanları dezenfektanlar ve hijyenik yüzey temizleyici ürünler ile temizlenmektedir. 

Bademli’de teknemizin yanaşma alanında size de uygun saatleri kararlaştırmakla birlikte sabah 10:00 sularında kaptanımız sizleri karşılıyor. Teknemizde alkollü içki satışı yoktur ancak yanınızda fişi-faturasını bulundurmanız kaydıyla (TAPDK belgemiz bulunmadığından dolayı yetkili kurumların kontrollerinde ibraz edilmesi maksadıyla) alkollü içki getirip teknemizde tüketebilirsiniz. Dolaplarımız sizler için müsaittir. Teknemize meşrubat getirmek yasaktır. Meşrubatlar dolabımızda satışa sunulmaktadır. Çay-Kahve ücretsiz olup kendiniz hazırlayabilirsiniz. Tur günü hava ve deniz durumlarına göre sizlere rahat edebileceğiniz koyları öneriyoruz. Teknemizde yemek servisimiz yoktur. Turda tüketeceğiniz yemekleri mutfağımızda hazırlayabilirsiniz. İçecek-Meşrubat servisimiz mevcuttur. Limandan hareket ettikten sonra uygun koyları keşfe başlıyoruz. Yemek zamanı için sizden görüş alıp mangal yapmak isterseniz mangalımızı kuruyoruz. Pandemi kuralları geçerli olduğundan teknemizde kullan at plastik/kağıt çatal, kaşık, bıçak, tabak ve bardakları ücretsiz temin ediyor ve kullanıyoruz. İsteyen müşterilerimiz için melamin tabak ve çelik çatal bıçak takımımız da mevcuttur. Dileyen müşterilerimize alkollü içecekleri için de bardaklarımız mevcuttur. Pandemi tedbirleri kapsamında, teması en aza indirmek için teknemizde yemek alanlarının, mutfak alanının kullanımı, düzeni-temizliği sizlere aittir. Kaptanımız, dilerseniz sizlere yardımcı olmaya her zaman hazırdır. Birbirinden eşsiz koyların tadını çıkardıktan sonra akşam gün batımına doğru Bademli’ye yanaşma alanımıza dönüyoruz. 

Fiyatlandırmalar kişi sayısı, yemekli-yemeksiz ve tarih özelinde değişkenlik göstermektedir. İlanda yer alan fiyatlandırma 8 kişiye kadar yemeksiz şekilde bulunan fiyatlandırmadan başlamaktadır.

Turumuzda ziyaret ettiğimiz koylar;

Ilıca Koyu, Zindancık Koyu, Hanımın Koyu, Akvaryum Koyu, Hayıtlı Koyu

Yakıt giderleri fiyata dahildir.

Personel hizmetleri fiyata dahildir.

Hava şartlarına bağlı olarak 3 veya 4 koy gezisi fiyata dahildir.

Yemekli veya yemeksiz fiyatlar için bilgi alınız!

Eğlence
 • check icon Ses Sistemleri
Konfor
 • check icon WC
 • check icon Mutfak
 • check icon Duş
 • check icon Buzdolabı
 • check icon Kabin
Yiyecek & İçecek
 • check icon Alkollü İçecek
 • check icon Alkolsüz İçecek
 • check icon Öğle Yemeği
 • check icon Sıcak İçecekler
 • check icon Soğuk İçecekler