İlan No : TY-473435

Datça Tekne Yat Turu Yunan Adasi Symi Turu

Datça'da bulunan teknemiz günlük turlar için 12 kişi, konaklamalı turlar için 3 kabiniyle 6 kişi kapasitelidir. Kapasiteye bebekler ve çocuklar da yaşı ne olursa olsun kapasiteye dahildir.

Günlük gezi/yüzme turlarımız sabah 10:00 limandan kalkış ve akşam 17:00 limana varış şeklinde planlanmaktadır.

Turlarımızda arzu edilirse öğle yemeği verilmektedir. Menüde balık/köfte, makarna, salata ve mevsim meyvesi ile alkolsüz içecek verilmektedir.

Teknemizde alkollü-alkolsüz içeceklerin satışı da yapılmaktadır. Dışarıdan tekneye içecek alınabilmektedir.

Datça bölgesinde hava durumuna bağlı olarak en az 3 veya 4 koyda durarak yüzme molaları verilmektedir. Gidilebilecek koylar arasında;

Datça´nın muhteşem koylarından Kargı Koyu, Akvaryum, İnce Burun, Domuzçukuru, Kızılbük, Kuntakinte Koyu, Incirli İni, Hayıtbükü, Palamutbükü ve Antik Kent Knidos´a, Selimiye, Orhaniye, Bozburun, Hisarönü Körfezi..

Günübirlik ve konaklamalı tekne, yat gezisi, mavi yolculuk tercihlerimiz için yatımız Datça Yat Limanı´nda beklemektedir. Konaklamalı turlar için 3 kabin ile birlikte 6 kişiye kadar misafir ağırlanabilmektedir.

Ayrıca, kapı vize işlemlerini sizin adınıza alıyor ve sizi Yunan Adaları´ndan Simi/Symi, Rodos ve Kos Adasına Günübirlik ya da konaklamalı götürüyoruz. 

Datça günlük turu için tavsiyemiz; tura gelirken mutlaka güneş kreminizi, güneş gözlüğünüzü ve şapkanızı getirmeyi unutmayız! Ayrıca telefonunuzun ve kameranızın şarjının olduğundan emin olun, rotamız üzerinde göreceğiniz mükemmel yerlerden görseller anı olarak kalacaktır.

Gün boyu denize girme, güneşlenme ve dinlenme için bizi tercih edebilirsiniz.

 

Mehtap Turu

Güneşin batışıyla mükemmel bir akşam yemeği yemeğe ne dersiniz? Deniz manzarasıyla gerçekleşecek turumuz saat 20:00 ile başlar ve 2-3 saat süresiyle siz değerli müşterilerimizin tercihine göre şekillenmektedir.  

Akşam yemeği tur öncesinde sizinle iletişim kurularak belirlenmektedir. 

 

Daha fazla Konaklamalı turlar ve Datça günlük turlar hakkında bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin!


Datça Tekne Yat Turu Yunan Adasi Symi Turu

Özellikler

  • WC
  • Mutfak
  • Duş
  • Buzdolabı
  • Kabin
  • 220 Volt Priz
  • Temiz Çarşaf ve Nevresim
  • Temiz Havlu
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 1555
Soru Sor - Teklif İste

* ile işaretli alanlar zorunludur.