Antalya - Yelken Eğitimi ve Yelkenli Kiralama

Antalya'da Maviye Yelken Açın

Özellikler
WC - Mutfak - Duş - TV - Buzdolabı - Denizüstü Radar Sistemi - Kabin - Yelken - Ses Sistemleri - Işık Sistemleri - Organizasyon Hizmeti - Temiz Çarşaf ve Nevresim - Temiz Havlu - Sıcak Su - Kabinde Özel Duş -
İlan No :
TY-640594
İl :
Antalya | Konyaaltı
İskele
Setur Marina
Konyaaltı Antalya'nın merkezinde yer alır ve havalimanıyla arasında yaklaşık 22,5 km bulunmaktadır. Merkezde bulunan yelkenlimiz siz yelkenli severler için Antalya'yı bir de denizden görmek ister misiniz? Gelin sizi yelkenli yatımız ile gezdirelim, istediniz koya gidelim. Yelkenlimizde TURİZM ve TAPDK (alkol izini) belgeleri bulunmaktadır. 2 kabin ile 4 misafirimize hizm...

YELKENLİ EĞİTİMİ

Hem yelkenli eğitimini hem de konaklamayı düşünmez miydiniz? Yelkenli keyifli ve eğlenceli bir deneyim sağlamaktadır. Meraklılarının mutlaka denemeleri gerekmektedir.

Temel yelkenli eğitimiyle başlayarak, yelkenin inceliğini belki de daha önce hiç duymadığınız kelimeleri duyacağınız, yelkenli ekipmanlarının hepsini kullanmayı öğreneceğiniz heyecanlı bir eğitim haline dönmektedir. Bu hazzı tadan herkes daha fazlasını isteyerek kendini daha ileri seviyelere kadar getirmek isteyecektir. Denize çıkacağınız her seferde yeni şeyler ve deneyimler katacağınız bir tutkuya dönüşmektedir.

Yelken eğitimleri yaz veya kış farketmeden her ay verilmektedir. Kış aylarında derslere gelirken sizi rüzgâr ve soğuğa karşı koruyacak kıyafetler, yaz aylarındaysa mayo ve tişört ile gelmeniz yeterli olacaktır.

Peki bu eğitime kimler katılabilir? 7 yaşından itibaren herkes rahatlıkla katılabilmektedir.

İstanbul, İzmir, Muğla gibi birçok yerde eğitimler verilmektedir.

 

Yelkenli eğitimi ve tatil fırsatları için bizimle iletişime geçerek uygun olan kurslara ve teknelere ulaşabilirsiniz.