post picture

Yat Kiralayarak Denizin Keyfini Çıkartın

Kimi zaman iki kıtayı birleştiren İstanbul Boğazı’nda kimi zaman Ege’nin İncisi İzmir’de ya da Güney’de Antalya’da. Marmara, Ege ve Akdeniz’de yat kiralayarak yaz mevisiminin güzelliklerini değerlendirmek sizin elinizde!

Sadece iki kıtayı birleştiren değil bir o kadar da insanları, farklılıkları ve kültürleri birleştiren İstanbul’da, boğaz ve denizin keyfi başkadır. İstanbul’da bu fırsatı değerlendirmenin en güzel yollarından biri ise yat kiralamak!

İstanbul’da yat kiralayarak, boğazın eşsiz manzarasını ve temiz havasını mavi sulardan keşfedin. İstanbul’da yat kiralayıp, günübirlik veya birkaç günlük mavi yolculuğa çıkabilir dilediğiniz zaman demirleyerek şehirde küçük turlar atabilirsiniz.

Dilerseniz İzmir’de yat kiralayarak, Ege’nin İncisi İzmir’de; Urla, Alaçatı, Çeşme, Karaburun gibi adeta cennetten bir köşe olan koyları gezebilirsiniz. Dilediğiniz koyda demir alarak, Ege’nin küçük ve bir o kadar şirin sahil kasabalarının dar sokaklarında küçük geziler düzenleyebilir, sıcakkanlı insanları ile tanışabilirsiniz.

Eğerki gönlünüz güneyin sıcaklığını arıyorsa, sizin için doğru seçimin Antalya olacağından emin olabilirsiniz. Antalya’da yat kiralayarak; gökyüzünün mavisi, denizinin turkuaz, Toroslar’ının yeşili ile eşsiz manzaralara sahip koyları ziyaret edebilirsiniz. Yüzlerce plajı ve serin suları ile ister denizin keyfini çıkarın isterseniz kiraladığınız yat ile koylar arası mavi bir yolculuğa çıkın!

Yat kiralayarak çıkacağınız yolculuklar için çeşitli etkinlikler de düzenleyebilirsiniz. Boğaz turu, evlilik teklifi, koylar arası seyahat, mavi yolculuklar, düğün, evlilik yıldönümü, doğum günü partileri, mezuniyet balosu, yemek davetleri, iş toplantıları ve daha birçok etkinlik kiralayacağınız yatta sizi bekliyor.

Tekne veya yat kiralama şeçeneklerimiz için tekne kiralama sayfamızı ziyaret ederek birbirinden güzel motoryat ve tekne seçeneklerini inceleyebilir ve rezervasyon için bizimle 0531 367 65 76 numaralı telefon hattımızdan iletişime geçebilirsiniz.

Son Blog Yazıları
  • Bodrum’dan Rodos'a Nasıl Gidilir?
  • Antalya Koyları ve Plajları
  • Karaburun Koyları ve Karaburun Gezi Rehberi
  • Datça Koyları ve Plajları
  • Çeşme Koyları ve Plajları
  • Hisarönü Gezi Rehberi