post picture

Tekne Turları Hakkında Kısa Bilgiler

Günlük Tekne Turları

Aklınızda bir rotanız olsun ya da olmasın, tatil planınız için en uygun rotanız hazır! Tatil planınızda o görmek istediğiniz koya ulaşmanızın en kolay yolu günlük tekne turlarımız. Aynı gün içerisinde birden fazla koy gezerek mavinin en güzel tonlarını görme imkanına sahipken, aynı zamanda isteğiniz koyda yüzmeniz mümkün. Akdeniz’in kıyılarında, Ege’nin en ünlü koylarında ya da Karadeniz’in koyu maviliklerinde siz tatilinizin keyfini nerede çıkartmak isterseniz oradayız. Kiklad Adası, Köyceğiz, Çeşme, Foça, Ayvalık, Kuşadası, Bodrum, Fethiye, Asos,  Marmaris, Antalya, Amasra, Ordu, Samsun, Sinop, Bozcaada, Sedir Adası, Göcek ya da Alanya kısacası her yerdeyiz!

Tekne Turu Programı

Rotanızı belirlediniz mi? İşiniz artık çok kolay. Günlük tur programlarımız seçtiğiniz rotanın kalkış noktasından başlayarak, en güzel koyları ziyaret etme imkanı sunmaktadır. Tur esnasında tarihi alanları da profesyonel tur rehberimiz eşliğinde gezebilir ve sakin koyların plajlarında kısa molalar vererek yüzme fırsatı yakalayabilirsiniz. Bizimle geçireceğiniz gününüzü daha eğlenceli hale getirebilmek için tur boyunca müzik, dans ve çeşitli etkinliklerimizle turumuzu zenginleştirmekteyiz böylece turumuzda canınızın asla sıkılmayacağından eminiz. Dönüş yolunda gün batımını yakalayacak ve eşsiz manzaranın büyüsüne kapılacaksınız.

Tekne Turu Saatleri

Günlük tekne turlarımızın saatleri genellikle sabah 10:30 ile akşam 18:00 arasındadır. Fakat tur saatlerimiz seçtiğiniz rotaya göre değişiklik göstermektedir. Daha fazla bilgi için lütfen bize ulaşın.

Tekne Turlarında Yeme - İçme

Tekne tur menüleri, balık, tavuk, köfte ızgara, salata, makarna, pilav, soğuk içecek ve karpuz gibi seçeneklerden oluşur. Izgara ana yemeğinizin yanında damak zevkinize uygun olan salatalardan birini tercih ederek, yaz aylarına uygun bir öğlen yemeğinin yanında yaz aylarına uyumlu gazlı veya gazsız içeceklerimizle serinleyebilirsiniz.

Tekne Turu Ücreti Ve Rezervasyon

Tekne turu ücretleri, turların ve organizasyonların farklılığına göre değişmektedir. Tekne ve yat kiralama seçenekleri için tekne turları sayfamızı inceleyebilir, kiralama yapmayı düşünürseniz bizimle 0531 367 65 76 telefon numaramızdan veya iletişim formunu doldurarak iletişime geçebilirsiniz. 

Son Blog Yazıları
  • Bodrum’dan Rodos'a Nasıl Gidilir?
  • Antalya Koyları ve Plajları
  • Karaburun Koyları ve Karaburun Gezi Rehberi
  • Datça Koyları ve Plajları
  • Çeşme Koyları ve Plajları
  • Hisarönü Gezi Rehberi