post picture

Kuşadası Tekne ve Yat Turları

İzmir’e ve Aydın merkeze 45 dakika uzaklıkta yer alan Kuşadası, Türkiye’nin en gözde tatil yerlerinden biridir. Kuşadası, Efes ve Şirince gibi yakın çevresindeki tarihi ve kültürel önemli noktalar yanında, Dilek Yarımadası – Büyük Menderes Deltası Milli Parkı gibi çok önemli doğal güzelliklere de sahiptir.

Kuşadası denilince akla bunlar da gelse, her zaman öncelik maviliklerde olmuştur. Ege’nin incilerinden Kuşadası, mavi ve yeşilin buluştuğu Milli Park koyları, masmavi deniziyle her daim denizi ve maviyi sevenlere kucak açmaktadır.

Kuşadası’na gelenler, yazın günübirlik tekne ve yat turlarında eğlenceli bir gün geçirirken, hem yazın hem de kış sezonunda yine günübirlik tekneyle balık avı turlarında da heyecanlı anlar yaşayabilirler.

Günlük tekne turlarının bir kısmı Kuşadası merkezinde yer alan marinadan ve Güvercinada yolunda bulunan bağlama yerinden kalkmakta, bir kısmı da Kuşadası’na bağlı Güzelçamlı iskelesinden kalkmaktadır.

Kuşadası günlük tekne ve yat turu veya Kuşadası balık avı turu rezervasyonunuzu anlaşmalı firmalar için Tekne ve Yat üzerinden de yapabilirsiniz.

Günlük turlar, sabah 09:00 sularında başlayıp öğleden sonra 16:00 saatlerinde sona ermektedir. Tekne turlarında gün boyu eğlenceli animasyonlarla zaman geçirebilir, Kuşadası’nın serin sularında yüzebilirsiniz. Öğlen yemeğinin de teknede açık büfe olarak verildiği bu turların bazılarının İzmir, Aydın ve Söke’den servisleri de bulunmaktadır. Turlar genel olarak Milli Park bölgesinde günü geçirmektedir.

Balık avı turlarında genellikle mercan, çupra, karagöz cinsi balıklar çıkmaktadır. 

Siz de Kuşadası’nda kiralık tekne veya yat arıyor, servisli günübirlik tekne ve yat turuna katılmak istiyorsanız TekneveYat ‘daki Kuşadası konumlu ilanlarını ziyaret ederek birbirinden güzel gulet, motoryat ve yelkenli seçeneklerini inceleyebilir ve rezervasyon için bizimle 0531 367 65 76 numaralı telefon hattımızdan iletişime geçebilirsiniz.

Son Blog Yazıları
  • Fethiye Tekne Turu
  • Antalya Koyları ve Plajları
  • Karaburun Koyları ve Karaburun Gezi Rehberi
  • Datça Koyları ve Plajları
  • Çeşme Koyları ve Plajları
  • Hisarönü Gezi Rehberi