post picture

İstanbul'da Tekneyle Yüzme Turları 2024

Boğaz’ın şık suları, Adalar’ın şahane koylarında tekne turları gruplara özel sunuluyor. Özel yat kiralama, kişiye özel konseptler veya mavi tur programlarıyla istediğiniz tur paketini seçebilirsiniz. İstanbul’da tekneyle yüzme turlarının çoğu gruplara özel olarak sunuluyor. Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası kalkışlı tur seçenekleriyle ortalama 9 saat süren keyif yolculuğuna hemen başlayabilir ve İstanbul’un berrak sularında yüzmenin zevkine varabilirsiniz.

Boğaz’da Yüzme Turları

Poyrazköy veya Adalar rotasıyla İstanbul tekne turları, gün boyu eğlence sunuyor. Genellikle sabah saat 10:00’da başlayan yüzme turları, akşam 18:00 saatinde dönüş yapıyor. Gruplara özel dizayn edilen Boğaz’da yüzme turları, talepler doğrultusunda ekstra ücret ile süre uzatılarak sunulabiliyor.

Bebek, Kuruçeşme ve Arnavutköy kalkışlı tekne turları, Anadolu Yakası’nda Kuleli ve Beylerbeyi gibi noktalardan başlangıç ve bitiş yapıyor. Günübirlik yüzme turlarında özel programlara göre hareket ve güzergâh belirleniyor. En çok tercih edilen tur paketleri arasında ise Adalar bulunuyor.

Günübirlik Yüzme Turu Kapsamları

Seyahate konfor katan tekne ve yatların kapasitelerine, kişi sayısına göre fiyat belirlenmektedir. Fiyata dahil olan hizmetler arasında öğle yemeği, kısa süreli seyahat sigortası ve gidiş-dönüş bulunuyor. Firma ve paket konseptine göre ek hizmet seçenekleri sunulabiliyor.

Tüm yolcuların erişimiyle birlikte, yüzme keyfi için belirlenen koylara varış sağlanıyor. İstanbul’da günübirlik tekne turları; Karadeniz-Boğaz çıkışı rotası, Poyrazköy veya Adalar konseptlerine göre yol alıyor. Kahvaltı keyfiyle başlayan günübirlik yat turları, güvertenin keyfiyle taçlanıyor. Yeşil ve mavinin özenli birleşmesi, parıltılı manzaraların huzur veren görselleriyle İstanbul’da yüzmenin keyfine doyasıya varabilirsiniz.

Tekne konseptlerine göre açık büfe kahvaltı, ızgara veya barbekü öğle yemeği, alkollü ve alkolsüz içecek seçenekleriyle tura ekstra keyif katılıyor. Rezervasyonlarınızı da elbette TekneveYat üzerinden yapabilirsiniz. Boğaz manzarasında yalıların güzelliği, güvertede bronzlaşmanın şıklığı ve yemyeşil koylarda derin sulara dalmanın zevkiyle, arkadaşlarınızla doyasıya eğlenebilirsiniz.

Adalar Yüzme Turları

Büyük Ada, Heybeli Ada veya Kınalı Ada’nın muhteşem koylarında tertemiz sularda yüzmenin keyfini, günübirlik tur paketleriyle taçlandırabilirsiniz. Günübirlik yüzme turlarında hava koşulları ve rüzgarın durumuna göre en uygun koylar seçilir ve hızlı şekilde demir atılır. Yüzme platformlarının açılması ve gerekli güvenlik tedbirlerinin alınmasıyla mavinin en berrak tonlarını keşfedebilirsiniz.

Hafta içi ve hafta sonu turları, bayram ve özel gün turları, özel tekne kiralama, gruplara özel yat turları, parti ve doğum günü kutlamaları gibi farklı içeriklere göre yüzme turlarına ekstra hizmetler eklenebiliyor. Yaşamınıza özel anlar katmak, sevdiklerinizle İstanbul Boğazı'nın keyfini doyasıya yaşamak için tarzınıza uygun programları seçebilirsiniz.

İstanbul Adalar turunda yüzme ve tekne turlarıyla ilgili bilgileri sizler için inceledik. İstanbul'da tekne turları ve boğaz turları için TekneveYat'ı ziyaret ederek birbirinden güzel gulet, tekne, motoryat ve yelkenli seçeneklerini inceleyebilir ve rezervasyon için bizimle 0531 367 65 76 numaralı telefon hattımızdan iletişime geçebilirsiniz. 

Son Blog Yazıları
  • Bodrum’dan Rodos'a Nasıl Gidilir?
  • Antalya Koyları ve Plajları
  • Karaburun Koyları ve Karaburun Gezi Rehberi
  • Datça Koyları ve Plajları
  • Çeşme Koyları ve Plajları
  • Hisarönü Gezi Rehberi