post picture

Çeşme ve Bodrum Gecelerinde Motoryatla Mekanlara Gitme Modası

Türkiye’nin en ritmik eğlencesi, seçkin gece kulüplerinin yer aldığı Çeşme ve Bodrum, şahane teknelerle süsleniyor. Dünya jet sosyetesinin özel tekneleriyle renklendirdiği yat limanları, gece kulüplerine tekneyle gitme modasını canlandırıyor.

Birbirinden şık motoryatlar ve özel konsept teknelerle, popüler mekanlara gitme modasına eşlik etmek ister misiniz? İster Çeşme Marina’dan ister Bodrum Kalesi’nden size özel hazırlanan motoryatınıza binebilir ve eğlenceli gecenize, seçkin başlangıç yapabilirsiniz.

Tekneyle Gidilen En Şık Restoran ve Mekanlar

Bodrum, Çeşme, Kaş- Kekova, Gökova, Marmaris veya Cunda gibi turizmin en popüler tatil bölgelerinde, şık ve seçkin kulüplere tekneyle ulaşım sağlanıyor. Romantik akşam yemekleri, özel gün ve doğum günü kutlamaları, evlilik teklifi veya eğlence organizasyonları için özel tekne kiralama seçenekleri sunuluyor.

Özel yatlar veya motoryatlarla mekanlara giriş yapabilir ve şahane anlar yaşayabilirsiniz. Bodrum’da motoryatla gidilen mekanlar arasında;

Ardens Of Babylon

Atami Hotel

Aquarium Restoran

Yahşice Restoran

Gibi kendi iskelesi olan çok özel mekanlar bulunuyor. Yerli ve yabancı ünlüler ve özel yatlarıyla Bodrum gecelerine çıkarma yapan dünya milyonerlerinin yeni modası, yat kiralama seçenekleriyle daha da popüler hale geliyor.

Çeşme Mekanlarına Motoryat Ulaşımı

Lüks donatılar, seçkin hizmetler ve eğlencenin en özel formlarını sunan Çeşme mekanları; restoran, gece kulübü ve otel konseptleriyle birbirinden farklı seçkiler sunuyor. Aya Yorgi koyu, Ilıca, Alaçatı, Dalyan gibi yerler çok popüler. Kendine ait limanları ve iskelesi bulunan işletmelere deniz yolu ulaşımlarıyla, son yılların trendi motoryatlar.

Çeşme limanları ve Bodrum’da faaliyet gösteren özel tekne kiralama seçenekleriyle, gruplara özel tekne ulaşım konseptleri sunuluyor. Gidiş ve dönüş ulaşımıyla eğlenceyi üst seviyede yaşayabilirsiniz.

Civar bölgelerden ulaşımlarla Marmaris, Gökova ve Ege’nin muhteşem sahillerine motoryat gezintileri sunuluyor. Hafta sonları için İstanbul’dan Çeşme’ye tekne gezintileri ve mekanlara motoryatla gitme modası, lüksün en yeni hali.

Motoryat Kiralama Fiyatları

Daha hızlı sürede erişim sağlayan ve lüksün en özel halini sunan motoryatlar, özellik ve kapasitelerine göre farklı fiyat seçenekleriyle sunuluyor. Motoryat kiralama fiyatları, tekne büyüklüğüne, kabin sayısına ve teknik donanımlarına göre belirleniyor. Bu konudaki tüm ilanları elbette TekneveYat 'da bulabilirsiniz. 

Marka ve modeli, imalat yılı gibi faktörlere bağlı olarak kiralama fiyatları farklılık gösteriyor. Saatlik kiralamalar ve günübirlik kiralamalarda fiyatlar 100 ile 500 Euro arasında değişirken kabinli konaklamalı kiralamalarda durum biraz farklı. Genellikle üç kabinli olarak dizayn edilen motoryatlarda, ekonomik fiyatlarla kiralamak mümkündür. Ortalama 2.000 Euro civarında kiralanan 3 kabin motoryatlar, 4 kabinlilerde 2.500 Euro’dan başlayan kiralama fiyatlarıyla sunuluyor. 5- 6 bin Euro’ya kadar tekne özelliklerine göre kiralık motoryat seçenekleri bulunuyor.

TekneveYat'ı ziyaret ederek birbirinden güzel motoryat seçeneklerini inceleyebilir ve rezervasyon için bizimle 0531 367 65 76 numaralı telefon hattımızdan iletişime geçebilirsiniz. 

Son Blog Yazıları
  • Bodrum’dan Rodos'a Nasıl Gidilir?
  • Antalya Koyları ve Plajları
  • Karaburun Koyları ve Karaburun Gezi Rehberi
  • Datça Koyları ve Plajları
  • Çeşme Koyları ve Plajları
  • Hisarönü Gezi Rehberi
İlginizi Çekebilir