Kaleiçi Tekne Turu

Kaleiçi Limanı Antalya'nın en işlek yerlerinden biri olmasına rağmen yılın her mevsimi ayrı bir güzellik sunar bu eski liman. Kaleiçi'nde bir gezintiye çıkarsanız eninde sonuna mutlaka buraya da uğrarsınız zaten. Şehrin en eski bölgesinin olduğu bu alanın her yanı farklı bir manzara sunar.

Kaleiçi Marina'nın en büyük özelliklerinden birisi de merak edenler için Antalya'nın muhteşem doğal güzelliklerinden biri olan Aşağı Düden Şelalesi'ne sizi götürebilecek olan Kaleiçi tekne turları buradan kalkmaktadır. Ayrıca Antalya'yı güneş batarken denizden izlemek, falezlerin muhteşem renk dönüşümüne şahit olmak isterseniz Kaleiçi yürüyüşünün hemen ardından yine buradan Antalya Gün Batımı Tekne Turu için Antalya Kiralık Tekne ve Yat hizmetlerinden yararlanarak unutulmaz bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Antalya tekne turu en eğlenceli şekilde yapabileceğiniz sezon Haziran ayının girişi ile başlamaktadır. Bu ayda hava şartlarının uygunluğu doğal alanların bikri örtüsünün en güzel halini alması, unutamayacağınız bir tur gezisi yapabilmenize olanak sağlar. Bu dönemde tekne turu kapsamında gezdiğiz tüm noktalarda denize girebilir ve güneşlenebilirsiniz. 

Antalya tekne turu saatleri, kalkış 11:00 civarı, geri dönüş rotasına geçmek için ise 17:00 civarıdır. Bu saatler arasında birden fazla koy gezerken, masmavi ve temiz sahil şeritlerinde vakit geçirme imkanı buluyoruz. Tüm rotaları gezdikten sonra 17:00 gibi limana dönüş yapılmaktadır.

Antalya tekne turu programları kapsamında 11:00'de Kaleiçi'nden kalkış yaparak, gün boyunca Falezler, Konyaaltı Plajı, Sıçan Adası, Çaltıcak Koyları ve Mağaralar'a gidilmektedir. Tüm duraklarımız ardından rotamızı Liman alnına çevirerek, yolda animatörler ile dans, müzik, yarışma etkinlikleri eşliğinde, saat 17:00 gibi geri dönüş için harekete devam ediyoruz.

Kaleiçi tekne turunda sunulan ikramlar, yaz mevsimine uygun olacak şekilde belirlenir. Denizdeyken lezzetli yemeklerle birlikte keyifli vakitler geçirmek mümkün. Kaleiçi tekne turu menüleri, öğle yemeği için uygun olan ızgara tavuk veya balık, makarna, salata çeşitleri ve meyve içermektedir.

Kaleiçi tekne turu fiyatları yatın büyüklüğüne, kişi kapasitesine, istenen ikrama/menü tercihine ve tur sırasında gidilecek koylara ve adalara bağlı olarak fiyatlar değişkenlik göstermektedir.

Antalya, Kaleiçi tekne turu fiyatlarını öğrenmek için iletişim formumuzu doldurabilir veya 0531 367 65 76 numaralı telefonumuzdan iletişime geçebilirsiniz.

Tekne Turları
Devamını Gör
Sorunuz mu var?