Bursa Tekne Turu

Bursa’nın yeşil dokusunu maviyle bütünleştirmek isteyenler, şehrin, denize kıyısı olan ilçelerine uğrarlar. Nitekim bu yerler çok da uzak yerler değildir. Öyle ki,

Mudanya; Bursa - Mudanya arası 35 km olup yaklaşık 40-50 dk arası sürmektedir.

Trilye; Bursa - Trilye arası 42 km olup yaklaşık 52 dk sürmektedir.

Gemlik; Bursa - Gemlik arası 35 km olup yaklaşık 40-50 dk arası sürmektedir.

Bu güzel sahil beldelerinde, deniz aktiviteleri için pek çok seçenek de bulunmaktadır. Bursa’dan yarım saat mesafede rahatlıkla ulaşılan tekneler ve lüks yatlar sayesinde pek çok tekne - yat etkinliği yapılabilir. Elbette biz de size bu konuda yardım edebiliriz. 

Trilye’de genelde balık avı turları olurken, Mudanya ve Gemlik’te saatlik kiralama yaparak kahvaltı, akşam yemeği, evlilik teklifi, bekarlığa veda, doğum günü, evlenme yıldönümü gibi kutlamalar yapabilir, günlük turlarda ise özellikle Mudanya’da birbirinden güzel koylarda denizin tadı çıkarılmaktadır.

Evlilik teklifi çiftlerin en önemli ve evliliklerine ilk adımlarından biridir. Herkes bu anın romantik ve unutulmaz olmasını ister. Bursa’da yatta – teknede evlilik teklifi organizasyonu yaparak bu anı unutulmaz kılmak mümkün! Size özel yatta, profesyonel ekibimize danışarak istek ve arzunuza göre hazırlanmış yatımızla, müzik eşliğinde yemekli harika bir deneyim yaşayabilirsiniz. Bursa, Mudanya yatta evlilik teklifi yapmayı düşünen herkes bizimle iletişime geçerek detaylar hakkında bilgi alabilir.

Bursa’nın Nilüfer, Osmangazi, Yıldırım gibi merkez ilçelerinden denize ulaşmak bu kadar kolayken, ister saatlik tekne ve yat turları, isterseniz bir tekne kiralayarak özel tekneyle balık avı veya grup balık turlarına katılmak, veya lüks bir yatta iş yemeğinizi, evlilik yıl dönümünüzü kutlayabilirsiniz. Arkadaşlarınıza yapacağınız tekne ve yat organizasyonlarında bir sürpriz de anınızı ölümsüz yapabilir. Tüm bunlar için sizi TekneveYat ‘a bekliyoruz.

Bursa tekne turu, Bursa yat kiralama, Bursa tekne kiralama fiyatları teknenin büyüklüğüne, kiralama süresine, teknenin süslenmesine, kişi kapasitesine ve menü seçimine bağlı olarak fiyatlar belirlenmektedir. TekneveYat üzerinden online yapabilirsiniz veya 0531 367 65 76 numaralı telefonumuzdan iletişime geçebilirsiniz.

Sorunuz mu var?