Bursa Tekne Turu

Bursa’nın yeşil dokusunu maviyle bütünleştirmek isteyenler, şehrin, denize kıyısı olan ilçelerine uğrarlar. Nitekim bu yerler çok da uzak yerler değildir. Öyle ki,

Bursa – Mudanya

Bursa – Trilye

Bursa – Gemlik

Bursa – Kurşunlu

Hemen hepsi Bursa merkezden yaklaşık yarım saat mesafededir.

Bu güzel sahil beldelerinde, deniz aktiviteleri için pek çok seçenek de bulunmaktadır. Trilye’de tekneyle balık avı yaparken, Mudanya’da teknede bir evlilik teklifi organizasyonu yapabilirsiniz.

Bu sahil kesimlerinde hem yaz hem kış aylarında aralıksız denizden yararlanabilirsiniz. Bu bölgelerde deniz kıyısında bir tekne üzerinde balık ekmek yapabilir veya zamanınız varsa güzel bir balık restoranında karnınızı doyurabilirsiniz.

Son dönemde, tekne ve yatta özel etkinlik ve organizasyonlar dikkat çekmektedir. Saatlik, günlük veya haftalık tekne ve yat kiralamak artık çok kolay. Bursalılar da bu konuda kendilerini şanslı görebilirler. Bursa’dan yarım saat mesafede rahatlıkla ulaşılan tekneler ve lüks yatlar sayesinde pek çok tekne & yat etkinliği yapılabilir. Elbette biz de size bu konuda yardım edebiliriz. Tekne ve yat kiralamadaki tecrübemizi yıllardır Bursa ve çevresindeki değerli kullanıcılarımıza sunuyoruz.

Bursa’dan pek çok amatör balık avı meraklısı, sitemiz üzerinden destek de alarak tekneyle balık avı turlarına katıldı, farklı türlerde yakalanan balıklarla evlerine mutlu döndüler. Tabi keyifli bir gün geçirmek de hepsinden değerli oldu.

Bursalı pek çok çiftimize, evlilik teklifi özel konsept organizasyonuyla mutluğa ilk adımları için vesile olduk.

Yerli ve yabancı pek çok şirkete, özel misafirleri için tekne ve yat turu organize ettik, kiralanan lüks yatlarla keyifli organizasyonlar yapık.

Bursa’nın Nilüfer, Osmangazi, Yıldırım gibi merkez ilçelerinden denize ulaşmak bu kadar kolayken, ister saatlik tekne ve yat turları, isterseniz bir tekne kiralayarak özel tekneyle balık avı veya grup balık turlarına katılmak, veya lüks bir yatta iş yemeğinizi, evlilik yıl dönümünüzü kutlayabilirsiniz. Arkadaşlarınıza yapacağınız tekne ve yat organizasyonlarında bir sürpriz de anınızı ölümsüz yapabilir. Tüm bunlar için sizi www.tekneveyat.com ‘a bekliyoruz.

Sorunuz mu var?