Antalya Tekne Turu

Antalya, Akdeniz bölgesinde yer alan ve Türkiye’nin beşinci en kalabalık, turistik mekanları ile ünlü olan şehridir. Doğa harikaları ve tarihi alanları ile öne çıkan Antalya, renkli bitki örtüsü ve farklı lezzetlere ev sahipliği yapan mekanları ile tanınmaktadır. Karain ve Beldibi Mağaraları, küçüklü büyüklü, muhteşem manzaralara sahip koylar Antalya ve çevresinde yer alırlar. Bu koylar şehrin en temiz ve doğal manzarası en güzel denize girme alanlarına ev sahipliği yaparlar. Ayışığı, Beycik, Kiriş, Kleopatra isimli önemli koyları gezmek ve mitolojiye konu olmuş alanları görmek için çıkacağınız Antalya’da tekne turu etkinliği hakkında bilgilere gelin hep beraber bakalım!

Antalya tekne turu en eğlenceli şekilde yapabileceğiniz sezon Haziran ayının girişi ile başlamaktadır. Bu ayda hava şartlarının uygunluğu doğal alanların bikri örtüsünün en güzel halini alması, unutamayacağınız bir tur gezisi yapabilmenize olanak sağlar. Bu dönemde tekne turu kapsamında gezdiğiz tüm noktalarda denize girebilir ve güneşlenebilirsiniz. 

Antalya tekne turu saatleri, kalkış işlemi için 11:00 civarı, geri dönüş rotasına geçmek için ise 17:00 civarıdır. Bu saatler arasında birden fazla koy gezerken, masmavi ve temiz sahil şeritlerinde vakit geçirme imkanı buluyoruz. Tüm rotaları gezdikten sonra 17:00 gibi, tekne ulaşımıyla Liman alanına dönüş yapabilirsiniz.  Bu arada, sonbahar ve  kış aylarında Antalya Jig Balık Avı Turları oldukça popülerdir. Derin suda balık avına meraklıysanız TekneveYat sitesinde sizleri unutulmaz avlara çıkartacak teknelere göz atabilirsiniz.

Antalya tekne turu kalkış yerleri Antalya'da Kaleiçi, Alanya, Kemer, Konyaaltı, Kalkan, Kekova, Kaş, Kumluca (Adrasan), Manavgat Limanları'dır. Merkez'den tekne turuna çıkmak isterseniz size Antalya tekne turu tavsiyesi olarak Kaleiçi ve Konyaaltı'nı önerebiliriz. 

Kaleiçi'nde toplu toplu düzenlenen turlarımız olmaktadır. Turumuz için Antalya Kaleiçi Tekne Turu sayfamıza göz atabilirsiniz.

Konyaaltı'nda özel yat kiralamak mümkündür. Ayrıntılar için Antalya Yat Kiralama sayfamıza göz atabilirsiniz.

Antalya tekne turu programları kapsamında 11:00'de Kaleiçi'nden kalkış yaparak, gün boyunca Falezler, Konyaaltı Plajı, Sıçan Adası, Çaltıcak Koyları ve Mağaralar'a gidilmektedir. Tüm duraklarımız ardından rotamızı Liman alnına çevirerek, yolda animatörler ile dans, müzik, yarışma etkinlikleri eşliğinde, saat 17:00 gibi geri dönüş için harekete devam ediyoruz.

Denizdeyken lezzetli yemeklerle birlikte keyifli vakitler geçirmek mümkün. Antalya tekne turu menüleri, öğle yemeği için uygun olan ızgara tavuk veya balık, makarna, salata çeşitleri ve meyve içermektedir.

Antalya tekne turu fiyatları, gidilen rotaların adedi, teknenin büyüklüğü ve kişi sayısı, menünün genişliği gibi detaylara bağlı olarak fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Bu ekonomik ücretler ile önemli tüm koyları rahatlıkla gezebilirsiniz. Mitolojiye konu olan alanlarda dalış, yüzme gibi sporları yapabilirsiniz. Bu ekonomik fiyat seçenekleri ile tüm yolculuk sırasında eğlenceli aktivitelerden ve canlı müzikten yararlanma, öğle yemeği yeme, koylarda denize girme gibi faaliyetlerin tümünden ücret kapsamında yararlanıyorsunuz. Servis araçlarını kullanma ve Liman alanından ilçelere ulaşım sağlama imkanı da sizlere sunulan bir diğer ayrıntıdır.

Kaleiçi tekne turu fiyatlarını öğrenmek için iletişim formumuzu doldurabilir veya 0531 367 65 76 numaralı telefonumuzdan iletişime geçebilirsiniz.

Sorunuz mu var?