Mersin Tekne - Yat Kiralama

Mersin tekne kiralama turu ile Mersin’in en güzel koylarını yakından görmeye ne dersiniz? Birbirinden etkileyici manzaraları ve kusursuz denizi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Mersin’de eşsiz bir tatil sizleri bekliyor. Tekneveyat ile kusursuz bir tekne tatilinin tadını çıkarabiliyor ve unutulmaz günler geçirebilirsiniz. 

Türkiye’nin en güzel tatil rotalarından bir tanesi olan Mersin’de birbirinden farklı tekne kiralama seçeneklerini keşfederek unutulmaz bir tatil planlamaya başlayabilirsiniz! Mersin’de hem arkadaş gruplarınızla ya da aileniz ile size özel bir tatil planı yapabilir ve denizin tadını çıkartmaya başlayabilirsiniz. Birbirinden kusursuz organizasyonları hazırlamak, sevdiğiniz insana hayatının en güzel teklifini etmek ya da kurumsal bir yemek düzenleyebilirsiniz. 

Turistik açıdan en gelişmiş şehirlerden biri olan Mersin’de Merkez, Narlıkuyu, Kızkalesi, Boğsak, Susanoğlu, Taşucu gibi yerlerde günlük turlar düzenlenmektedir. Siz de bu günlük turlara katılarak bu güzel denizin ve doğanın tadını çıkarabilirsiniz. 

Mükemmel bir yaz tatilinin kapılarını aralamak isteyen kişilerin en çok merak ettiği husus mersin yat kiralama fiyatlarıdır. 

Tekneveyat’ın planlayıp sizler için en özel ve kaliteli şekilde sunduğu günlük tekne turları ile Mersin’in güzelliklerini keşfedebilmeniz mümkündür.  Müsaitlik durumlarını göz önünde bulundurarak farklı saatlerde ki günlük turları tercih edebilirler. Bu turlar ahşap guletler ya da motor yatlar ile gerçekleştirilmektedir. 

Tekne ile gezi sırasında dilerseniz balık tutabilir dilerseniz de arkadaşlarınız ve sevdikleriniz ile sohbet ederek güneş ve denizin tadını çıkarabilirsiniz. Üstelik bu kiralama hizmetleri yalnızca bireysel kiralamalar için de geçerli değildir. Çeşitli kurumsal toplantılar ve çeşitli organizasyonlar için de tekne kiralayabilirsiniz. Bu noktada söz konusu kiralama fiyatlarının da çeşitli istek ve ekstra talepleriniz doğrultusunda belirleneceğini ifade edebilmemiz mümkündür. Söz konusu kiralama hizmetlerinin fiyatları ile ilgili detaylı bir şekilde bilgi almak için hemen harekete geçebilir ve bizimle iletişim kurabilirsiniz. 

Türkiye’nin turizm açısından en gelişmiş şehirlerden bir tanesi Mersin’dir. Koyları ve eşsiz denizi ile de dikkat çeken Mersin’in berrak sularına kendinizi bırakmak istiyorsanız Tekneveyat’ın tekne kiralama hizmetleri tam size göre. Peki, Mersin tekne kiralama hizmeti ile Mersin’de nereleri görebilirsiniz?  Mersin tekne kiralama rotalarında sıklıkla gidilen yerler şu şekildedir:

  • Barbaros (Eğribük) Koyu
  • Dana (Pityussa) Adası
  • Tisan Adası
  • Boğsak Koyu

Kızkalesi

Mersin’in simgelerinden biri haline gelen Kızkalesi, güzelliği ve tarihi ile son derece önemli bir yerdir. Bir adacığın üzerinde bulunan Kızkalesi’nin kıyıya olan uzaklığı 600 metre kadardır. Mersin tekne turu ile gidilebilecek en güzel yerlerden biri Kız Kalesi’dir. 

Narlıkuyu

Adeta küçük bir cennet olan Narlıkuyu, Silifke’ye bağlı bir sahil beldesidir. Tekne rotalarının olmazsa olmazları arasında yer alan Narlıkuyu, doğal güzellikleri ve sakinliği ile görenleri kendine hayran bırakıyor. Kızkalesi tekne turları ile burayı da görebilirsiniz. 

Barbaros (Eğribük) Koyu

Silifke Anamur Karayolu aracılığı il Boğsak Tünellerinden sapılması durumunda bu mükemmel güzelliğe ulaşılabilmektedir. Eğribük ya da Barbaros Koyu olarak ifade edilen bu koy, yaban hayatın olduğu doğal bir ortam olup son derece eşsiz bir güzelliğe sahiptir. Gizli bir yerde bulunması nedeni ile güzelliğini korumayı başarmış olan Barbaros Koyu’nda herhangi bir şekilde işletme bulunmamaktadır. Bu nedenle hazırlıklı gitmekte fayda vardır.  

Dana (Pityussa) Adası

Mersin’in Silifke ilçesine bağlı olan Dana Adası, aynı zamanda Güvercin Adası’nın da güneybatısında yer almaktadır. Eski bir yerleşim bölgesi olan ada doğal güzellikleri ile görenleri kendine hayran bırakıyor. Siz de mersin tekne kiralama aracılığı ile bu adanın güzelliklerine yakından şahitlik edebilirsiniz. 

Tisan Adası

Tisan Adası, Mersin’in en güzel tekne rotalarından bir tanesidir. Adeta keşfedilmeyi bekleyen bir cennet olarak bilinen Tisan Adası, mavi ve yeşilin en güzel sonlarını misafirlerine sunmayı başarıyor. Bembeyaz evleri ile dikkat çeken Tisan Adası Mersin’de tekne kiralayarak eşsiz bir tatil geçirmek isteyen kişiler için ideal bir yerdir. Üstelik bu koyun en önemli özelliği Türkiye’nin en güzel 1., dünyanın ise 13.koyu olmasıdır.

Boğsak Koyu

Taşucu’nda yer alan Boğsak koyu, Boğsak Köyü’nün plajıdır. İncecik kumları ve küçük çakıl taşları ile eşsiz bir koy olarak Boğsak Koyu, tertemiz havası ile görenlerin içini ısıtıyor. Doğal dalgakıran olması nedeni ile denizi genellikle sakindir. Bu da tekne turları için Boğsak Koyu’nun ideal bir rota olmasını sağlamaktadır.  Taşucu ve Boğsak çıkışlı tekne turları ile bu koyu daha iyi deneyimleyebilirsiniz. 

Mersin’de sizin ve sevdikleriniz için en uygun tekne seçeneklerini kiralayarak eşsiz bir tatil deneyimi yaşamak istiyorsanız size sunacağımız birkaç ipucunu mutlaka göz önünde bulundurmalısınız. Öncelikle organizasyon gibi ihtiyaçlarınız için tekne kiralayacaksanız kaç kişilik bir tekneye ihtiyaç duyduğunuza karar vermelisiniz. Çünkü söz konusu teknelerin fiyatları büyüklüklerine göre değişkenlik göstermektedir. 

Mersin’de ne zaman tekne kiralamak istediğinize de mutlaka karar vermelisiniz. Fiyatlandırma ve teknelerin müsaitlik durumları zamana göre değişkenlik göstermektedir. Tekne kiralamak istediğinize önceden karar verirseniz teknenin sizin için rezerve edilmesini sağlayabilirsiniz. 

Mersin’in en güzel koylarını yakından keşfetmek ve günlük turlar ile mersin tatilinize eşsiz bir deneyim katmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Tekneveyat, sahip olduğu profesyonel kadrosu ve kaliteli hizmet anlayışı ile sizlere en güzel hizmeti sunmaktadır. 

TekneveYat, faaliyet göstermeye başladığı günden bu yana misafirlerinin en iyi deneyimi elde edebilmeleri için belirli bir hizmet politikası benimsemiştir. Bu noktada firmaya; Ulaştırma Bakanlığı, Turizm Bakanlığı ve Ticaret Bakanlığı tarafından çeşitli denetimler gerçekleştirildiğinde bu denetimlerden başarı ile çıkmaktadır. 

Firmamız, tüm hizmetlerini hukuki ve yasal süreçlere uygun bir şekilde gerçekleştirmekte olup kiralama hizmetlerinde güvenilir bir şekilde faaliyet göstermektedir. Türsab A Grubu Seyahat Acentesidir ve Gemi Acentesi Belgesi’ne sahip olan Tekne ve Yat sunduğu 7/24 müşteri hizmetleri desteği ile de müşteri memnuniyetini en üst noktaya çıkartmaktadır. 

İşte bu tüm bu nedenler göz önünde bulundurularak son derece profesyonel bir şekilde faaliyet gösteren Tekneveyat firmasını tercih ederek Mersin’in Narlıkuyu, Kızkalesi, Boğsak, Silifke, Taşucu ve merkezinden kalkan günlük turlara katılabilir ve mersin tekne kiralama hizmetlerinden en iyi şekilde faydalanabilirsiniz. 

Sıkça Sorulan Sorular

Mersin’de tekne kiralama fiyatlarını belirleyen birçok unsur vardır. Teknenin ne zaman kiralanacağı, ne kadar süre ile kiralanacağı, ekstra taleplerin olup olmadığı ya da kaç kişilik ve hangi boyutta bir tekneye ihtiyaç duyulduğu gibi hususlar fiyatları belirleyen önemli hususlardır.
Tekneveyat, kredi kartı ve banka havalesi ile ödeme işlemlerini kabul etmektedir. Dilerseniz firmamızı ziyaret ederek nakit bir şekilde de ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.
Belirtilen ücretler en düşük ücretlerdir yani başlangıç fiyatlarıdır. Bu ücretlerin içeriğinde bulunmayan ekstra taleplerinizin olması durumunda ücretlerin değişkenlik göstermesi söz konusudur.
Çocuklarda tekneyi kullanacak kişi kapasitesine dahil edilmektedir. Bu nedenle çocuklar için de ödeme gerekmektedir.
Turlar standart olarak belirlenen rotalar dahilinde gerçekleştirilmektedir. Bireysel kiralanan teknelerde ise rota sizin istekleriniz ve deniz ile hava şartlarına göre belirlenebilmektedir.
Sorunuz mu var?