Muğla Dalyan'da Tekne Turu

#TY-771714
  • users icon Seyir Kapasitesi
    24

Ortaca Dalyan'da tekne turlarımız ile siz değerli misafirlerimizi tarihi ve doğayı bir arada sunuyoruz..

Düzenlediğimiz turlarımız ise;

Dalyan İztuzu Dalyan; Köyceğiz gölü ve Akdeniz arasında yer alan İztuzu plajı, Caretta Caretta'ların yumurtlamak için gittikleri bir plajdır. Kaplumbağaları korumak için akşam 20.00'dan sonra sahile girişler kapatılmaktadır. Turumuz yaklaşık 3 saat sürmektedir. 

Dalyan Kaunos Şehri Dalyan; Döneminin liman şehri olan bu şehir, Dalyan'ın oluşmasından sonra içeride kalmıştır. Tarihi detayları görebileceğiniz turumuz yaklaşık 5 saat sürmektedir. 

Dalyan Ekincik Sahili Dalyan; Dalyan ve Marmaris arasında yer alan küçük bir kasaba olan Ekincik sahiline doğru gerçekleşen turumuz yaklaşık 3 saat sürmektedir. 

Dalyan Çamur Banyosu Dalyan; Mineraller açısından oldukça zengin olan çamur banyosuna olan turumuz yaklaşık 3 saat sürmektedir. 

Dalyan Bacardi Sahili Dalyan;  25 dakikalık bir tekne turu ile sahile ulaşmaktayız. Etrafı kapalı ve berrak olan sahil yüzmek için çok idealdir. Toplam tur yaklaşık 3 saat sürmektedir. Dalyan Nehri Turu; Tüm Dalyan Nehri boyunca süren turumuz yaklaşık 3 saat sürmektedir.

Turumuzla ilgili bilgilendirme ve fiyat teklifleri için bizimle iletişime geçin!

Yakıt giderleri fiyata dahildir.

Personel hizmetleri fiyata dahildir.

Hava şartlarına bağlı olarak 3 veya 4 koy gezisi fiyata dahildir.

Yemekli veya yemeksiz fiyatlar için bilgi alınız!

₺3.200,00'den başlayan fiyatlarla