Kocaeli Tekne Kiralama

#TY-809776
  • users icon Seyir Kapasitesi
    12

Kocaeli'nde bulunan teknemiz sizler için saatlik ve günübirlik kiralamalar, evlilik teklifi, bekarlığa veda, doğum günü gibi organizasyonlar için uygundur. Günübirlik veya saatlik kiralamalar için kahvaltı, akşam yemeği gibi hem yemek yiyebileceğiniz hem de deniz havası alabilme imkanı sunabilmekteyiz.

 

Evlilik Teklifi Organizasyonu

Evlilik teklifi en özel ve önemli anlardan biridir. Bu özel anınızda size eşlik etmekten memnuniyet duyarız. Size özel hazırlanan konseptimiz ile unutulmaz bir evlenme teklifi edebilirsiniz.

Evlilik teklifi organizasyonumuz ile ilgili tüm detayları konuşup tamamlandıktan sonra, hazırlıklarımıza başlıyor ve hem sizin hem de partnerinizin isteklerine uygun bir şekilde organizasyonumuzu gerçekleştiriyoruz. Aşağıda size örnek olması için konseptimiz bulunmaktadır eklemeler ve çıkartmalar yapabilmekteyiz. Peki konseptimiz içerisinde neler olabiliyor?

Teknede Bekarlığa Veda Partisi

Sıradanlıktan uzak farklı bir konsept istiyorsanız teknede bekarlığa veda partisi tam size göre, evliliğe bir adım kala arkadaşlarınızla birlikte bir de size özel hazırlanmış teknede deneyimlemeye ne dersiniz? Teknelerimiz sizin arzularınız doğrultusunda hazırlanmaktadır.

Organizasyonumuzu gelinin veya damadın yakın arkadaşları tarafından düzenlenebilmektedir. Yakın arkadaşlarınızın bu mutlu güne ilk adımını sürpriz bir şekilde kutlamasına yardımcı olabilirsiniz.

Bekarlığa veda partisi için sizin belirleyeceğiniz konsept ve dekorasyon tercihlerinizle şekillenmektedir.

Teknede Doğum Günü Partisi;

Doğum günü partisini isterseniz kendiniz için isterseniz sevdikleriniz için sürpriz bir parti düzenleyebilirsiniz. Sevdiklerinizle beraber doğum gününüzü deniz havasıyla çıkarmanın keyfi farklıdır!

Kahvaltı,

Kahvaltı, sevdikleriniz ile birlikte kalabalıktan uzak istediğiniz kadar zaman geçirebilir aynı zamanda da keyifli bir şekilde kahvaltının tadını çıkartabilirsiniz. Kahvaltı menüsünde sizin damak zevkinize göre değişiklikler yapılmakla birlikte kahvaltı menümüz, peynir tabağı, zeytin çeşitleri, omlet, reçel çeşitleri, menemen, tereyağı, salatalık, domates, sınırsız çay ve kahve şeklindedir. Bu kapsam boğaz turu öncesinde sizinle iletişime geçilerek genişletilebilmektedir.

Akşam yemeği,

Tekne kiralaması genellikle 19:00 ile başlamaktadır fakat misafirlerimizin geliş saatine göre de değişkenlik göstermektedir.  Akşam yemeğinizi öncesinde sizinle iletişime geçilerek size en uygun menü belirlenmektedir.

 

Kocaeli'nde düzenleyeceğiniz tekne turları ve organizasyonlar için lütfen bizimle iletişime geçin!

Tekne ve masa süslemesi fiyata dahildir. 

Yemekli, kokteyl menü veya yemeksiz olarak tercih edilebilir.

Tekne seyri fiyata dahildir. 

Amatör fotoğraf ve video çekimi fiyata dahildir. 

 

*Profesyonel fotoğraf çekimi, video çekimi ve drone çekimi dahil değildir. 

Yakıt giderleri fiyata dahildir.

Personel hizmetleri fiyata dahildir.

Hava şartlarına bağlı olarak 3 veya 4 koy gezisi fiyata dahildir.

Yemekli veya yemeksiz fiyatlar için bilgi alınız!

Tekne ve masa süslemesi fiyata dahildir. 

Yemekli, kokteyl menü veya yemeksiz olarak tercih edilebilir.

Tekne Seyir fiyata dahildir. 

Amatör fotoğraf ve video çekimi fiyata dahildir. 

 

*Profesyonel fotoğraf çekimi, video çekimi ve drone çekimi dahil değildir. 

Eğlence
  • check icon Organizasyon Hizmeti
₺3.500,00'den başlayan fiyatlarla