İlan No : TY-809777

Kocaeli Organizasyon Teknesi Bekarlığa Veda

Kocaeli bölgesinde siz ve sevdiklerinizle birlikte gerçekleştireceğiniz organizasyonlarınız için deneyimli ekibimizle sizlerin isteklerinizi gerçekleştirmekteyiz. Düzenleyebileceğimiz organizasyonlar ise;

 

Evlilik Teklifi Organizasyonu

Evlilik teklifi en özel ve önemli anlardan biridir. Bu özel anınızda size eşlik etmekten memnuniyet duyarız. Size özel hazırlanan konseptimiz ile unutulmaz bir evlenme teklifi edebilirsiniz.

Evlilik teklifi organizasyonumuz ile ilgili tüm detayları konuşup tamamlandıktan sonra, hazırlıklarımıza başlıyor ve hem sizin hem de partnerinizin isteklerine uygun bir şekilde organizasyonumuzu gerçekleştiriyoruz. Aşağıda size örnek olması için konseptimiz bulunmaktadır eklemeler ve çıkartmalar yapabilmekteyiz. Peki konseptimiz içerisinde neler olabiliyor?

Teknede Bekarlığa Veda Partisi

Sıradanlıktan uzak farklı bir konsept istiyorsanız teknede bekarlığa veda partisi tam size göre, evliliğe bir adım kala arkadaşlarınızla birlikte bir de size özel hazırlanmış teknede deneyimlemeye ne dersiniz? Teknelerimiz sizin arzularınız doğrultusunda hazırlanmaktadır.

Organizasyonumuzu gelinin veya damadın yakın arkadaşları tarafından düzenlenebilmektedir. Yakın arkadaşlarınızın bu mutlu güne ilk adımını sürpriz bir şekilde kutlamasına yardımcı olabilirsiniz.

Bekarlığa veda partisi için sizin belirleyeceğiniz konsept ve dekorasyon tercihlerinizle şekillenmektedir.

Teknede Doğum Günü Partisi;

Doğum günü partisini isterseniz kendiniz için isterseniz sevdikleriniz için sürpriz bir parti düzenleyebilirsiniz. Sevdiklerinizle beraber doğum gününüzü deniz havasıyla çıkarmanın keyfi farklıdır!

 

Kocaeli'nde düzenlemek istediğiniz organizasyonlarınız için lütfen bizimle iletişime geçiniz! 


Kocaeli Organizasyon Teknesi Bekarlığa Veda

Özellikler

Toplam Ziyaretçi Sayısı : 58
Soru Sor - Teklif İste

* ile işaretli alanlar zorunludur.